کد خبر: ۵۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد كيش از برگزاری جشنواره تابستانه به مدت چهل روز در جزیره کیش خبر داد.

برگزاري جشنواره به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، جواد جمالی جشنواره تابستانه را جشنواره‌ای تقویمی عنوان کرد و گفت: هر ساله با همت بخش خصوصی و فعالان گردشگری جشنواره تابستانی در کیش برگزار می‌شد.

جمالی با اشاره به این که در سال جاری نیز برنامه‌های متنوعی برای این رویداد در نظر گرفته شده اظهار داشت: به دلیل مقارن بودن جشنواره تابستانه با ایام محرم و صفر مدت زمان این رویداد محدود خواهد بود.

وی در ادامه افزود: مدت زمان برگزاری این جشنواره چهل روز بوده و به همین جهت این جشنواره "چله تابستونه کیش" نامگذاری شده است که با همکاری بخش خصوصی به ویژه موسسه جشنواره‌ها برگزار خواهد شد.

جواد جمالی از برنامه ریزی برای ایام محرم و صفر خبر داد و گفت: این برنامه‌ها پس از پایان جشنواره تابستانی کیش برگزار می‌شود و به دلیل حضور اقوام مختلف ایرانی در جزیره کیش این ترکیب یک مزیت رقابتی برای برگزاری برنامه‌های این ایام خواهد بود.

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر این موضوع که امیدواریم در حوزه مذهبی نیز برنامه‌های خاصی با رویکرد گردشگری در جزیره کیش برگزار کنیم افزود: سوگواره‌ای خاص در ایام عزدارای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و اربعین حسینی برگزار خواهد شد و استفاده از ظرفیت اقوام مختلف ایرانی ساکن در کیش نیز برای برگزاری این سوگواره در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است جشنواره تابستانی کیش از ۲۷ خرداد تا ۷ مرداد با همکاری بخش خصوصی و موسسه جشنواره‌ها برگزار خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار