کد خبر: ۵۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
مدیریت شعب استان‌های سمنان، آذربایجان شرقی و زنجان در تازه ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه بالاترین درصد تحقق افزایش تعداد کاربران سرویس همراه بانک را در فروردین ماه سال جاری داشته‌اند.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار و بر طبق این آمار، استان سمنان با تحقق ۱۳۹/۶ درصد در رتبه نخست و استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان با ۵۹/۶ و ۳۸/۱ درصد در جایگاه دوم و سوم رشد تراکنش‌های غیر حضوری مشتریان با ایجاد و راه اندازی کد کاربری سرویس همراه بانک قرار گرفتند.

مدیریت شعب استان سمنان، در صدر افزایش تعداد کاربران همراه بانک پست بانک ایران قرار گرفت

این گزارش نشان می‌دهد که تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان سمنان در فروردین ماه سال جاری نسبت به اسفند سال گذشته، ۳.۱۳۸ نفر رشد داشته است و ۲۳/۲۷ درصد از اهداف کمی پایش و پویش سال ۱۴۰۱ در زمینه توسعه این سرویس را محقق کرده است.
همچنین تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان در فاصله فروردین ماه سال جاری نسبت به اسفند سال ۱۴۰۰ به ترتیب با ۱۰.۰۰۹ و ۱.۵۷۶ کاربر، افزایش داشته است.
بر اساس این آمار، تعداد کاربران همراه بانک تمام استان‌ها در فروردین ماه سال ۱۴۰۱ نسبت به اسفند سال گذشته، بالغ بر ۴/۳۹ درصد رشد کرده و در مجموع استان‌ها توانسته‌اند ۲۶/۲ درصد از اهداف پایش و پویش در این زمینه را محقق کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار