کد خبر: ۵۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۶
علیرضا زاکانی، شهردار تهران طی حکمی سیدمحمدرحیم مرتضوی را به عنوان شهردار منطقه ۹ منصوب کرد. او فرزند صولت مرتضوی، معاون اجرایی ابراهیم ریٔیسی، رییس‌جمهور، است.

به گزارش مخاطب۲۴، علیرضا زاکانی، شهردار تهران طی حکمی سیدمحمدرحیم مرتضوی را به عنوان شهردار منطقه ۹ منصوب کرد. او فرزند صولت مرتضوی، معاون اجرایی ابراهیم ریٔیسی، رییس‌جمهور، است.

با حکم زاکانی / سیدمحمدرحیم مرتضوی، شهردار منطقه ۹ تهران شد

رحیم مرتضوی سال گذشته در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده بود. کتاب حقوق شهروندی در نهج البلاغه، از جمله آثار اوست.

در این حکم آمده است:
 
جناب آقای سیدمحمدرحیم مرتضوی
 
نظر به شایستگی، تجارب و سوابق ارزنده جناب‌عالی به موجب این حکم به مدت یک سال به سمت شهردار منطقه۹ منصوب می شوید. با توجه به اهمیت کلان شهر تهران، انتظار می رود موارد زیر در اولویت برنامه های آن منطقه قرار گیرد:
 
۱. تلاش در جهت اعتلای دینی و ملی، فرهنگ و هویت اسلامی ایرانی
 
۲. رعایت کامل قوانین و مقررات به خصوص در اجرای طرح های جامع و تفصیلی
 
 ٣. مشارکت جویی از مردم به ویژه نخبگان در اداره شهر
 
 ۴. توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق و ایجاد محیط سالم شهری
 
 ۵. کاهش فقر و فاصله طبقاتی و برنامه ریزی جهت رفع آسیب های اجتماعی و مدیریت و بهینه سازی اقتصادی پروژه ها و شفاف سازی قراردادها و توجه جدی به مبارزه ساختارمند با فساد 
 
۷. أعمال انضباط دقیق مالی و اداری و شناسایی منابع پایدار شهری و کاهش هزینه های اداره شهر تهران
 
امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در راستای تحقق چشم انداز «تهران؛ کلان شهر الگوی جهان اسلام، با اتکا به اسناد بالادستی و تحت راهبری معاونت هماهنگی امور مناطق و با بهره گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری تهران و نخبگان شهر و ظرفیت های تخصصی، موجبات خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهران را فراهم آورید.
 
رجاء واثق دارم شاهد استمرار مسئولیت جناب عالی در سایه تحقق سیاست های اولویت ها و برنامه های ابلاغی باشم، توفیقات روزافزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.

با حکم زاکانی / سیدمحمدرحیم مرتضوی، شهردار منطقه ۹ تهران شد

 

براساس این گزارش؛ سید محمد رحیم مرتضوی، دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و دانشجوی دکتری حقوق عمومی است و دارای سوابق شغلی همچون: معاون پیگیری و هماهنگی امور شورا، اداره کل تدوین مقررات و هماهنگی امور شورا و نهادها، رییس اداره امور دولت شهرداری تهران، رییس اداره تدوین قوانین و مقررات شهرداری تهران، رییس اداره مصوبات و پیگیری امور شورا شهرداری تهران، رییس اداره شهری و روستایی فرمانداری تهران، مشاور فرماندار و رییس اداره حراست فرمانداری تهران، مشاور فرماندار و رییس اداره بازرسی فرمانداری تهران  و مشاور استاندار البرز بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار