کد خبر: ۵۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
اولین جلسه دبیران شعب استانی حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در سال جاری با حضور دکتر شریف ، دبیرکل حزب برگزار شد.

اولین جلسه دبیران شعب استانی حزب همبستگی دانش آموختگان ایران در سال ۱۴۰۱به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از هداپرس، در این جلسه که عصر روز دوشنبه ۱۹ اردیبهشت بصورت مجازی تشکیل گردید ابتدا امید شریفی جانشین کمیته امور شعب حزب هدا به بیان خلاصه‌ای از برنامه‌های حزب برای سال جاری پرداخت و گفت: در تلاش هستیم تا با کمک دبیران محترم استانی ضمن تقویت ساختار تشکیلاتی مجموعه، برنامه‌های حزب را به نحو مطلوبی اجرایی کنیم. یکی از مواردی که برای حزب مهم است، پرداختن به مطالبات منطقه‌ای توسط اعضای محترم در استانهاست.

در ادامه این جلسه دبیران استانی به بیان نقطه نظر‌ها و دیدگاه‌های خود پرداخته گزارشی از فعالیت‌های خود را ارائه کردند.

دکتر احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان (هدا) ضمن ارائه گزارشی از جلسات جبهه اصلاحات گفت:

در جبهه اصلاحات یک انسجام نسبی ایجاد شده و مصمم هستیم علیرغم تمام سختی‌ها به فعالیت خود ادامه دهیم.

وی افزود: فضای سیاسی شاید در استان‌ها با انسداد بیشتری به نسبت تهران یا کلانشهر‌ها مواجه باشد، اما بر این باوریم که برای یک حزب سیاسی فرصت‌ها هیچوقت تمام شدنی نیست.

دکتر شریف با تاکید بر فعالیت آموزشی حزب گفتند برنامه آموزشی حزب در سال جاری بزودی آغاز و کلاس‌های آن بصورت حضوری و مجازی تشکیل خواهد شد

در ادامه دکتر علی شفائی معاون اجرایی حزب هدا نیز ضمن تشکر از تلاش‌های اعضاء حزب در استان‌ها گفت: ما بعنوان یک تشکل سیاسی الزاماتی داریم و برای مواجهه با مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی باید انسجام تئوریک و تشکیلاتی داشته و با هدف و برنامه محور حرکت کنیم.

در این جلسه که با استقبال خوبی از طرف دبیران شعب استانی حزب مواجه گردید حاضران دیدگاه‌های خود را در خصوص شرایط حاکم بر فضای سیاسی کشور، لزوم ایجاد تحرک بیشتر در مرکزیت حزب و جبهه اصلاحات ایران و همچنین وضعیت حاکم بر عرصه سیاسی استان محل فعالیت خویش بیان نمودند.

مقرر شد جلسات دبیران استانی در فواصل مشخص و با دستور جلسات معین برگزار و موارد مطرح شده در قالب صورتجلسات به دبیرکل حزب جهت طرح در شورای مرکزی ارائه شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار