کد خبر: ۵۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷
رضا شجیع گفت: شوراها به عنوان نماینده و زبان مردم، هر چقدر فرآیند مشارکت فعالانه تری در جامعه داشته باشند جلب رضایت حداکثری مردم را به دنبال خواهد داشت.

رضا شجیع: مشارکت مردم ضامن حل مشکلات استبه گزارش مخاطب۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، رضا شجیع مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت گرامی داشت روز ملی شوراها، بعد از ظهر شنبه دهم اردیبهشت با حضور در دفتر اعضای شورای شهر کیش بر نقش مهم مشارکتی آنان در انتقال و حل مشکلات مردم و پیشبرد مسائل جامعه تاکید کرد.

شجیع با اشاره به این که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همواره بر مشارکت حداکثری مردمی در حوزه‌های مختلف تاکید می‌کنند، اظهار داشت: هر کجا مردم پرچم دار باشند شاهد پیشرفت قابل توجهی در حوزه‌های مربوطه خواهیم بود.

وی شورا‌ها را تجلی اراده مردم معرفی کرد و گفت: یکی از برکات نظام اسلامی این است که جایگاه ویژه و مطلوبی را برای مشارکت حداکثر مردم از طریق شورا‌های شهر فراهم نموده است.

به گفته شجیع چهره‌های دلسوز و خوش نامی در شورای شهر کیش حضور دارند که امیدوارم بتوانیم از این ظرفیت مردمی بهره‌مند شویم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار