کد خبر: ۵۲۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵
کورتنی - که اولین فرزندش، کلینت، در سال ۲۰۱۰ به دنیا آمد - مصمم بود تا زمانی که او و کریس ۱۲ فرزند به دنیا بیاورند، دست از کار نکشد

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از فرارو، یک زوج پس از ۱۲ سال زندگی مشترک به دوازدهمین فرزند خود خوش آمد می‌گویند، با تولد این نوزاد خانواده‌شان را تبدیل به نسخه واقعی فیلم کمدی کلاسیک "دوجینش ارزان‌تر است" Cheaper by the Dozen کرده است.

 

12 بچه در 12 سال زندگی مشترک

 


بیشتر بخوانید: جزییات جدید رابطه تتلو با سحر قریشیبه گزارش فرارو، کورتنی راجرز ۳۷ ساله و شوهرش کریس ۳۴ ساله روز دوشنبه در سانتافه نیومکزیکو از به دنیا آمدن نوزاد ۲.۷۷ کیلویی خود که کامبریا نامگذاری شده به وجد آمدند.
خانواده آنان متشکل از شش پسر و شش دختر است که در مزرعه‌ای ۱۲ هکتاری با ۱۴۰ حیوان زندگی می‌کنند.

کورتنی - که اولین فرزندش، کلینت، در سال ۲۰۱۰ به دنیا آمد - مصمم بود تا زمانی که او و کریس ۱۲ فرزند به دنیا بیاورند، دست از کار نکشد، مانند زوجی که در فیلم با بازی استیو مارتین و کیت بیکر در آن بازی می‌کنند.

او گفت: احساس خاصی دارد و شگفت انگیز است، زیرا ما در ابتدا شش پسر داشتیم و پنج دختر آخر بودند، بنابراین همه چیز به خوبی به پایان رسید.

این زوج که دیگر برای بارداری برنامه ریزی نخواهند کرد، می‌گویند که وقتی در سال ۲۰۰۸ ازدواج کردند، هرگز قصد نداشتند خانواده‌ای پرجمعیت داشته باشند. یک سقط جنین بلافاصله پس از عروسی آنها، زمانی که کورتنی ۲۴ ساله و کریس ۲۱ ساله بود، باعث شد که آن‌ها ترس داشته باشند که مبادا هیچ فرزندی نداشته باشند.

آن‌ها می‌گویند که ۱۰ گالن شیر در هفته و ۸۰ پوشک بچه در ماه مصرف می‌کنند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار