کد خبر: ۵۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
امروز 23 اسفند 1400 بازار سایپایی ها هم مسیر با ایران خودرویی ها بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

به گزارش سرویس اقتصادی مخاطب ۲۴ به نقل از اقتصادنیوز؛ رصد بازار سایپایی‌ها نشان دهنده آن است که ثبات قیمت در بازار سایپایی‌ها در حالی رقم خورد که امروز دلار نوسان اندکی داشت. از سوی دیگر در روز‌های پایانی سال بازار خودرو بدون مشتری به استقبال سال جدید رفت.

 

قیمت خودرو

 


بیشتر بخوانید: جدیدترین نرخ پرایدقیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییک R»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا ۲ معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز سایپایی‌ها در بازار بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

خانواده تیبا امروز هم رشد قیمت داشتند و هم بدون تغییر در بازار عرضه شدند. بر همین اساس «تیبا ۲ معمولی» با افزایش یک میلیونی در بازار ۱۸۳ میلیون تومان به فروش رفت. «تیبا صندوقدار» هم بدون تغییر در بازار ۱۷۸ میلیون تومانی شد و تغییر قیمتی در بازار نداشت. «ساینا» هم رشد میلیونی قیمت داشت و در بازار ۱۹۴ میلیون تومان قیمت خورد.

خانواده کوییک، هم رشد قیمت داشتند و هم با ثبات قیمت گذاری شدند. براین اساس «کوییک R» امروز در بازار رشد یک میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به ۱۹۸ میلیون تومان دست به دست شد. «کوییک معمولی» هم بدون تغییر در بازار ۱۹۲ میلیون تومان قیمت خورد.

با ارزیابی بازار می‌توان گفت امروز «شاهین» نیز در بازار ۳۴۰ میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمتی نداشت.

 

قیمت خودرو

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار