کد خبر: ۵۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
پس از نامه پرسپولیس به فدراسیون بابت مسائل داوری، باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی مخاطب ۲۴ به نقل از فرارو؛ صبح دیروز بود که باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای خطاب به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و کمیته داوران اعتراض خود را نسبت به قضاوت داوران در هفته‌های اخیر لیگ برتر اعلام کرد. در این نامه از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران خواسته شده توجه بیشتری نسبت به اشتباهات داوری به سود برخی تیم‌ها نشان بدهند. همچنین اقداماتی درنظر بگیرند تا داوران با دقت بیشتری قضاوت کنند تا در هفته‌های حساس باقی‌مانده چنین اشتباهاتی تکرار نشود.


بیشتر یخوانید: لیگ برتر در هفته بیست و چهارم
در این نامه هر چند اسمی از استقلال آورده نشد، اما مشخصا مخاطب سرخ‌پوشان در این نامه باشگاه استقلال بوده و سرخ‌پوشان نسبت به تصمیمات داوری در دیدار‌های آبی‌پوشان معترض بوده و به‌زعم پرسپولیسی‌ها، تیم رقیب از اشتباهات داوری سود برده و خواستار توجه به این مسئله شده بودند.
حالا این مسئله با واکنش رسمی باشگاه استقلال مواجه شده است. آبی‌پوشان با انتشار ویدیویی از سه دیدار دربی و برخی صحنه‌های جنجالی و مشکوک در محوطه جریمه پرسپولیس که برای استقلال خطای پنالتی اعلام نشده، بیانیه تند و تیزی را علیه رقیب سنتی خود منتشر کردند.

 


در این اطلاعیه آمده است: «متاسفانه مجموعه‌ای که در سال‌های اخیر به برخورداری از حمایت‌های نامتعارف شهرت یافته است و دیگر کارش به جایی رسیده که لطف مکرر را حق مسلم خود می‌داند، در آستانه دربی تهران با انواع بازی‌های رسانه‌ای مثل نامه‌نگاری به سازمان لیگ و خبرسازی درباره داور دربی پیش‌رو، در تلاش است که مجددا بر فضای داوری در دربی تهران اثر بگذارد.

امیدواریم شنیده نشود که با این شانتاژ‌ها کسی تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد که پنالتی‌های گرفته نشده برای تیم استقلال در چند دربی اخیر (به گواه کارشناسان و حتی بازیکن تیم رقیب) نشان می‌دهد که این فضاسازی‌ها بی‌تأثیر نبوده است.

باشگاه استقلال ضمن ابراز نگرانی شدید خود بابت این‌گونه رفتار‌های غیراخلاقی و با تاکید بر اینکه از طرق قانونی علیه حاشیه‌سازان اقدام کرده است، از کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال انتظار دارد که با این ترفند‌ها و شیطنت‌ها برخورد قاطعانه‌ای صورت دهد.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار