کد خبر: ۵۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: در صفحات مجازی تعداد قرص‌ها به میزان ۱۰۰ عدد ذکر شده که این نکته برای ما هم جای سؤال دارد که به چه استنادی این شایعه انتشار یافته است.

به گزارش سرویس اجتماعی مخاطب ۲۴ به نقل از تابناک باتو، بر همین اساس، محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران که مسئول رسیدگی به این پرونده است، گفت: بعد از مرگ خانم بازیگر، افرادی در فضای مجازی شروع به اظهارنظر‌های مغرضانه کرده اند که موجب التهاب فضای مجازی و همچنین باعث آزار و رنجش خانواده متوفی شده است. این نوع رفتار‌ها در زمره رفتار‌های هنجارشکنانه قرار دارد و از سوی مرجع قضایی با انتشاردهندگان شایعات برخورد خواهد شد و هرگونه اعلام نظر درخصوص محتویات پرونده با رعایت قانون، از سوی سخنگوی دستگاه قضایی بعد از تکمیل تحقیقات انجام خواهد شد.

 

جزئیات تازه از پرونده زهره فکور صبور

 


بیشتر بخوانید: زهره فکور صبور به خاک سپرده شد
بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت همچنین در رابطه با علت مرگ خانم بازیگر و انتشار این موضوع که او ۱۰۰ عدد قرص خورده است، گفت: پس از کشف جسد، تحقیقات قضایی و پلیسی از خانواده و همسر زن جوان آغاز و جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و آزمایشات سم‌شناسی به پزشکی قانونی منتقل شد. در صفحات مجازی تعداد قرص‌ها به میزان ۱۰۰ عدد ذکر شده که این نکته برای ما هم جای سؤال دارد که به چه استنادی این شایعه انتشار یافته است؟ طبق ماده ۹۱ قانون آیین دادرسی کیفری، تحقیقات مقدماتی محرمانه است و باید به قانون احترام گذاشت و آبروی اشخاص نباید مورد تعرض قرار گیرد، همچنین نباید به دنبال تسویه‌حســــــــــاب‌های شخصی در فضای مجازی بود؛ چرا که پایبندی به قانون و رعایت آن در اولویت است.

همچنین در برخی خبر‌ها ذکر شده، خانم بازیگر مبتلا به افسردگی بوده و تحت درمان از سوی پزشک قرار داشته است که تأیید یا رد این موضوع با تکمیل تحقیقات مشخص خواهد شد.

جسد زهره فکورصبور شامگاه ۱۰ اسفند در آپارتمانش واقع در خیابان دولت و از سوی همسرش کشف شد.

بررسی‌ها نشان می‌داد از زمان مرگ چندین ساعت گذشته و پیدا شدن بسته‌های خالی قرص در کنار جسد فرضیه مسمومیت با قرص را قوت بخشید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار