کد خبر: ۴۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹
پورتو با یک گل و ۲ پاس گل مهدی طارمی از سد پاکوش دِفریرا گذشت.

به گزارش سرویس ورزشی مخاطب ۲۴ به نقل از ایسنا، پورتو امشب (یکشنبه) در هفته بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال به مصاف پاکوش دِفریرا رفت که این دیدار با درخشش مهدی طارمی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود پورتو به پایان رسید.

 

پورنو با مهدی طارمی درخشید

 


بیشتر بخوانید: مهدی طارمی، رم را فتح کرددر این دیدار په‌په پورتو را در دقیقه ۱۷ پیش انداخت، اما در دقیقه ۳۱ بازی به تساوی کشیده شد. با این حال هفت دقیقه بعد، نفوذ مهدی طارمی و پاس کات‌بک این بازیکن به اوانیلسون، گل دوم پورتو را به همراه داشت.

 


مهدی طارمی در ادامه بازی با یک ضربه سر هوشمندانه، پاس گل دیگری به اوانیلسون داد تا بازی ۳ بر یک شود و بالاخره در دقیقه ۵۹ نوبت به خود طارمی رسید تا پایش به گل‌زنی باز شود. در این صحنه، اوانیلسون برای طارمی توپ خوبی فرستاد تا مهاجم ایرانی پورتو دروازه خالی پاکوش دِفریرا را باز کند.

در دقیقه ۶۶ نیکولاس گایتان با همکاری آنتونس گل دوم پاکوش دِفریرا را به ثمر رساندند تا این دو بازیکن مطرح و پا به سن گذاشته این تیم هم در این بازی خودی نشان داده باشند.

با این نتیجه پورتو ۶۷ امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول رده‌بندی پرتغال را تثبیت کرد. پاکوش دِفریرا هم با ۲۷ امتیاز در رده دهم قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار