کد خبر: ۴۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
در آستانه فرارسیدن روز پاسدار دو پایگاه موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه با حضور فرمانده کل سپاه رونمایی و وارد چرخه عملیاتی شد.

به گزارش سرویس سیاسی مخاطب ۲۴ به نقل از سپاه نیوز، همزمان با اعیاد فرخنده ماه شعبان و در آستانه روز پاسدار، دو پایگاه موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی و وارد چرخه عملیاتی شد.

 

پایگاه‌های جدید موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه رونمایی شد

 


بیشتر بخوانید: تایید صحت فایل صوتی جلسه فرمانده سابق سپاه
بنا بر این گزارش، این پایگاه‌های تونلی که در دل کوه‌های مرتفع ساخته شده است، محل نگهداری سامانه‌های موشکی زمین‌به‌زمین با تجهیزات پیشرفته و نیز پهپاد‌های تهاجمی نفوذپذیر در شبکه‌های راداری و پدافندی دشمن است که با هدایت نیرو‌های انقلابی جوان و باانگیزه، به دژ مستحکم ایران اسلامی در مقابل دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی تبدیل شده است.

 


اولین‌بار است که نیروی هوافضای سپاه از یک پایگاه زیرزمینی پهپادی رونمایی می‌کند. وجود پهپاد‌هایی با برد دو هزارکیلومتر، سکو‌های پرتاب موشک‌های دو فروندی، سکو‌های پرتاب چند فروندی پهپاد با دقت و کیفیت ترکیب این سامانه‌ها که اخیراً در رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ به نمایش گذاشته شد، نشان از تاثیرگذاری شگفت این پایگاه‌ها در دفاع و صیانت از امنیت ایران اسلامی و ملت ایران مقابل هر تهدیدی دارد.

در بازدید سرلشکر سلامی از پایگاه‌های زیرزمینی موشکی و پهپادی، سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه به ارائه گزارشی از روند اقدامات و دستاورد‌های جدید این نیرو پرداخت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار