کد خبر: ۴۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳
اولین پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه ۱۲ اسفندماه به مدت دو روز و برای ۵ محصول به اجرا در می آید.

به گزارش سرویس اقتصادی مخاطب ۲۴ به نقل از اقتصادآنلاین، خودرو‌های که در طرح یاد شده عرضه می‌شود شامل شاهین. جی، کوییک. اس، کوییک. آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا. اس است.

 

۵ شنبه آغاز پیش فروش سایپا

 


بیشتر بخوانید: قیمت پراید امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰زمان تحویل این خودرو‌ها از مردادماه سال آینده آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در پیش فروش یکساله ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، اگر تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از برگزاری قرعه کشی و در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم خواهد شد و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تائید سازمان‌های مربوط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه (برای یک خودرو) میسر می‌شود.

در این میان فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت ۳ روز اعلام خواهد شد و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد. پس از قرعه کشی، منتخبین این طرح ضرورت دارد در مدت ۳ روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

گفتنی است در پیش فرو ش یکساله، امکان ثبت نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه امسال به بعد است، فراهم شده است.

برچسب ها: سایپا خودرو کوییک
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار