کد خبر: ۴۲۲۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۳

پیام مهندس سلطانی به مناسبت روز جهانی ارتباطات ۲۰۲۴ و روز ملی روابط عمومی

مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همزمان با فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی ۲۰۲۴، با ارزشمند خواندن شعار «نوآوری دیجیتال برای توسعه پایدار» که از سوی اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) اعلام شده؛ این روز و همچنین روز ملی روابط عمومی را به تمام همکاران و کارکنان شرکت در سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران:مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همزمان با فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی ۲۰۲۴، با ارزشمند خواندن شعار «نوآوری دیجیتال برای توسعه پایدار» که از سوی اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) اعلام شده؛ این روز و همچنین روز ملی روابط عمومی را به تمام همکاران و کارکنان شرکت در سراسر کشور تبریک گفت.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل، مهندس سلطانی در پیامی به همین مناسبت آورده است: دسترسی عادلانه به فناوری‌های دیجیتالی، علاوه بر اینکه مسؤولیتی اخلاقی است، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر در ایجاد رفاه و پایداری جهانی نیز محسوب می‌شود.
اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) که نماینده و پیشگام فناوری‌های دیجیتال سازمان ملل است، تلاش‌هایی را برای افزایش توسعه از طریق نوآوری دیجیتال، با تمرکز بر توانمندسازی جوامع و تقویت همکاری و تبادل دانش، برای از بین‌بردن شکاف و نابرابری نوآوری دیجیتال و ایجاد زمینه‌های مساوی برای همه، انجام می‌دهد. همچنین این اتحادیه مزایای فناوری‌های دیجیتال را برجسته می‌کند و آگاهی در مورد شکاف و نابرابری دیجیتال جهانی را افزایش می‌دهد.
شرکت مخابرات ایران، امسال نیز هم‌راستا با اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، از روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، در مسیر یکدست ساختن جهان و نائل‌شدن به تحول دیجیتال در همه زمینه‌های کسب‌وکار و زندگی استفاده می‌کند.
ما در شرکت مخابرات ایران، خدمت به مردم، رشد درآمد و سودآوری، ارتقای بهره‌وری منابع و مدیریت هزینه‌ها را در راستای توسعه پایدار در سرفصل فعالیت‌های خود قرار داده‌ایم و معتقدیم که توسعه شایستگی‌های سازمانی از طریق توانمندسازی با نیرو‌های تحول‌آفرین، موجب توسعه نوآورانه و هوشمندانه کسب‌و کار می‌شود.
این شرکت همچنین برای ارتقای خدمات با فناوری‌های جدید، استفاده از هوش مصنوعی و نسل پنجم تلفن همراه و دیگرمهارت‌هایی که محور اقتصاد دیجیتال محسوب می‌شود؛ برنامه‌های هدفمندی دارد.
شرکت مخابرات ایران در همین راستا با ایجاد دبیرخانه دائمی انقلاب صنعتی با هدف رشد و توسعه کسب‌وکار و ورود به عرصه فناوری‌های دیجیتال در مسیر ورود به حوزه خدمات‌محوری و هوشمندسازی، گام‌هایی برای تسریع ورود فناوری‌های مبتنی بر اینترنت اشیاء پیموده است. طراحی مدل کسب و کار در حوزه اینترنت اشیاء برای شرکت مخابرات از جمله پارکینگ و تردد هوشمند، خانه هوشمند و فناوری‌های هوشمند متنوع، از جمله آنهاست.
شرکت مخابرات ایران، امسال همزمان با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و با اتکا به شعار امسال مقام معظم رهبری مبنی «جهش تولید با مشارکت مردم» همچنان سعی دارد با مشارکت همه‌جانبه در این زمینه، تولیدات داخلی را رونق داده و توسعه کسب‌وکار را در برنامه خود داشته باشد.
از سوی دیگر، گرامی داشت ۲۷ اردیبهشت‌ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای ارتباطات و روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.
بی‌تردید این روز گرامی، یادآور نقش پررنگ و روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات نیز هست که امروزه به قلب تپنده سازمان‌ها تبدیل شده است.
اینجانب ضمن قدردانی از تلاش تمامی همکاران در شرکت مخابرات ایران که جهادگرانه با تحولات پرشتاب فناوری اطلاعات و ارتباطات پیش رفته و همپا با تحولات دیجیتال دنیا توانسته‌اند در عرصه دیجیتال شرکت خود را همسو کنند؛ از تمامی این عزیزان می‌خواهم که رشد و گسترش بستر‌های مخابراتی و ارتباطی را سرلوحه وظایف خود کرده تا با اتکا به توانمندی‌های داخلی به خلق نوآوری‌های دیجیتال جدید دست یابند.

در پایان با تبریک این روز به همه همکاران حوزه روابط عمومی و تمام کارکنان مخابرات ایران در جای‌جای کشور عزیزمان، امیدوار هستم با هم‌افزایی و هم‌گرایی همه بخش‌ها و مشارکت دلسوزانه فعالانه حوزه اقتصاد دیجیتال و ارتباطات کشور، برای رشد و پایداری شبکه زیرساختی مخابرات با هدف ارائه بهترین خدمات برای تحقق ارتباطی فراگیر و رضایت‌مندی تمام ذی‌نغعان گام‌های اساسی برداشته شود.

مجید سلطانی
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
عکسی که جهانی شد! title
عکسی در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که میلیون‌ها بار دیده شد.
گل به خودی خنده‌دار ترکیه! title
گل دوم پرتغال به ترکیه توسط سامت آکایدین مدافع ترکیه به عجیب ترین شکل ممکن به ثمر رسید.
بررسی پیشرفته‌ترین جنگنده‌های آمریکا title
F-۱۶ Fighting Falcon و F-۲۲ Raptor چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
چرا پزشکیان دوباره ازدواج نکرد؟ title
مسعود پزشکیان نامزد تائید صلاحیت شده در چهاردهمین دوره انتخابت ریاست جمهوری اسلامی ایران است که نامش با جهشی چشم‌گیر در گوگل در صدر لیست نامزد‌ها قرار دارد. برای بسیاری از افراد آشنایی با زندگی خصوصی کاندیدا‌های ریاست جمهوری جالب است.
کنسرت عجیب علیرضا قربانی در ۵۰ متری تخت جمشید! title
کنسرت علیرضا قربانی قرار است در فاصله ۵۰ متری تخت‌گاه تخت‌جمشید برگزار شود. علیرضا عسگری‌چاهوردی می‌گوید: به دلیل آنکه برنامه‌ریزی‌های کنسرت از قبل انجام شده بود امکان اینکه کنسرت در پردیس تخت‌جمشید و پارکینگ ستاره برگزار شود، فراهم نشد، اما اگر صدا‌ی باند‌ها به‌سمت تخت‌گاه منعکس شود در لحظه موسیقی را متوقف خواهیم کرد.
زنگ خطر برای کاربران همستر کامبت چیست؟ title
زنگ خطر برای کاربران همستر کامبت به صدا درآمد.
سقوط چترباز در ارتفاعات کلیبر title
یک چترباز در ارتفاعات روستای اوزی شهرستان کلیبر دچار حادثه شد.
برگزیده
پویش یک دقیقه برای ایران با معصومه ابتکار title
فرصتی بی نظیر برای مردم ایران پیش آمده است که در یک انتخابات رقابتی و آزاد و سالم شرکت کنند.
زهرا پزشکیان در رابطه با پدر چه گفت؟ title
صحبت‌های زهرا پزشکیان دختر مسعود پزشکیان نامزد ریاست جمهوری را ببینید.
دیدار پزشکیان با سیدحسن خمینی title
مسعود پزشکیان به دیدار آیت‌الله سیدحسن خمینی، نوه بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی رفت.
اقامه نماز ظهر جمعی از نخبگان و مدال آوران علمی ایران به امامت رهبر انقلاب title
️جمعی از نخبگان و مدال‌آوران علمی کشورمان ظهر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
دیدار پزشکیان با آیت‌الله جوادی آملی title
مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سفر به قم، با آیت‌الله عبدالله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.
سید محمد خاتمی: به دکتر پزشکیان رأی خواهم داد title
تقدیر رئیس دولت اصلاحات از ساده زیستی، پاکدستی، مردم گرایی، شجاعت و پایبندی پزشکیان به موازین اخلاقی