کد خبر: ۴۰۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۵
مهندس سلطانی در نشست شورای مدیران مخابرات:
مدیرعامل شرکت مخابرات در نشست مدیران کشوری و پایش عملکرد بخش‌های مختلف مخابرات، اعلام کرد: اهمیت فوق العاده سال ۱۴۰۳در جهش عملیاتی مخابرات به سمت ارائه سرویس‌های بهینه و کاربردی برای مشتریان است که به منظور رسیدن به این هدف، تمام حوزه‌های ستادی و به ویژه مخابرات‌های مناطق باید به‌خط شده و حداکثر تلاش خود را برای اجرایی سازی طرح‌های راهبردی شرکت انجام دهند.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران:مهندس مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت که در نشست شورای مدیران کشوری به منظور پایش و رصد عملکرد استان‌ها سخن می‌گفت، تاکید کرد: انتظار داریم با توجه به برگزاری جلسات مختلف دقیق و کارشناسی شده و همچنین حل بسیاری از مشکلات مخابرات از سمت حوزه ستاد، استان‌هایی که میانگین درآمدی مناسب و وضعیت بهینه‌ای ندارند با تأسی به مناطقی که که علیرغم امکانات کمتر عملکرد قابل قبول‌تری دارند، خود را به میانگین کشوری و حتی بالاتر رسانده و در این خصوص استان‌های بزرگ و مهم در اولویت هستند.

مدیرعامل شرکت با تاکید بر لزوم پرهیز از اقدامات موازی و استفاده از تجربیات موفق و پذیرفته شده دیگر استان‌ها در بخش‌های مختلف و مناطق مخابراتی اعلام کرد: داشتن طرح جامع و به روز اهمیت زیادی دارد که بر این اساس کار‌ها فرآیند محور می‌شود که معاونت راهبرد با همکاری دیگر بخش‌ها، تمام نقاط قابل بهبود را به طور ویژه شناسایی کرده و استان‌ها با عمل به آن، می‌توانند مسیر پیشرفت و حل مشکلات خود را دقیق‌تر بپیمایند.

مهندس مجید سلطانی با تاکید بر ارتباط تعاملی و دو طرفه بین حوزه شبکه و حوزه تجاری گفت: احصای نیاز‌های تجاری و اعلام آن به شبکه و ایجاد فرآیند لازم توسط شبکه و اجرا توسط حوزه تجاری در این حوزه لازم است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بیان کرد: با حضور فیزیکی و آگاهی میدانی ازمشکلات استان‌ها تلاش کردیم تا گپ‌های سیستم را شناسایی کرده و اکنون زمان این است که در اسرع وقت با همکاری‌های میان بخشی و بدون تاخیر، مشکلات مناطق مخابراتی را با تلاش خودشان و هدایت حوزه ستادی بر طرف کنیم.

مهندس سلطانی افزود: صنعت مخابرات باید بچرخد تا هم حوزه ارتباطات در بخش‌های زیر ساختی توسعه یابد و هم ارزش افزوده برای مجموعه مخابرات به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های با حجم نیروی انسانی بالا محقق شود که لازمه آن، کار درست از سطح کارشناسی تا بالاترین سطح مدیریت است.

در نشست شورای مدیران مخابرات که چهارشنبه دوازده اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور جمعی از معاونین ستادی و مدیران ارشد شرکت از جمله داوود زارعیان، معاون تجاری و خدمات مشتریان، یوسف شکوری، معاون راهبرد، رضا خلیلی، معاون شبکه، احمد آزاد، معاون زنجیره تامین، حامد شیخ‌پور، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، مدیران ۳۱ منطقه مخابراتی و مدیران ارشد مخابرات‌های مناطق سراسر کشور به صورت ارتباط تصویری و ویدیو کنفرانس برگزار شد، مهندس سلطانی ضمن تشکر از تمام فعالیت‌های مدیران و کارکنان مخابرات، بر اهمیت تلاش دو چندان همکاران در سال جاری که سال سرنوشت‌ساز مخابرات در پیشرفت و جهش به سمت دسترسی‌های پرسرعت و استفاده از ظرفیت بی نظیر مخابرات در حوزه زیرساخت است، تاکید کرد.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
باورنکردنی! صدر جدول قرمز شد| پرسپولیس ۴ - استقلال خوزستان ۳ title
هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از نتیجه نیمه اول برابر استقلال خوزستان عصبانی بودند علیه برخی بازیکنان شعار دادند.
فیلم/ علی اکبر صالحی: شهید امیرعبداللهیان مثل فرزندم بود title
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم بود که در گذشته دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی از دوره ریاست علی لاریجانی تا دوره ریاست محمدباقر قالیباف بوده‌است
امروز اتفاق می افتد: به رسمیت شناختن فلسطین توسط سه کشور اروپایی title
«سیمون هریس» نخست‌وزیر ایرلند گفت: امروز ایرلند، نروژ و اسپانیا اعلام می‌کنند که کشور فلسطین را به‌رسمیت می‌شناسند.
خانم مجری سیتیزن امریکا از ایران رفت؟ title
ژیلا صادقی، مجری پرحاشیه صداوسیما که در ماه‌های اخیر بسیار مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی بود، به تازگی یک استوری عجیب و متفاوت منتشر کرد.
ارتباط استفاده از سیگار الکتریکی با صرف وقت در رسانه‌های اجتماعی title
تحقیقات جدید نشان می‌دهد کودکان و نوجوانانی که هفت ساعت یا بیشتر در روز از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، دو برابر با خطر بیشتر مصرف سیگار سنتی یا سیگار الکترونیکی یا هر دو مواجهند.
اجرام مرموز در فضا که از وجود حیات فرازمینی حکایت دارند title
ستاره شناسان اجرامی مرموز را در فضا رصد کرده اند که احتمال می‌دهند نشانه وجود حیات در آنجا باشد.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
برگزیده
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.
برگزاری جلسه فوق‌العاده دولت برای پیگیری وضعیت رئیس‌جمهور title
جلسه فوق العاده هیأت دولت به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور به منظور بسیج همه امکانات برای پیگیری وضعیت آیت‌الله رئیسی برگزار شد.
استوری عاشقانه داماد سینمای ایران title
سپند امیرسلیمانی در تازه‌ترین استوری خود، تصویری به همراه همسرش، مونا کرمی منتشر کرد.
سازمان هواپیمایی کشوری: در ایران جت شخصی نداریم title
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به طور کلی ما در ایران جت شخصی نداریم. در زمینه نخریدن جت شخصی، تقریبا کسی را نداریم که خریده باشد.