کد خبر: ۴۰۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۸
مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با انجام ۷ بازی امروز (جمعه ۷ اردیبهشت) برگزار می‌شود و تیم پرسپولیس به مصاف آلومینیوم می‌رود.

مخاطب ۲۴- مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با انجام ۷ بازی امروز (جمعه ۷ اردیبهشت) در شهر‌های مختلف پیگیری می‌شود و در حساس‌ترین بازی ها، تیم پرسپولیس در اراک به مصاف تیم آلومینیوم می‌رود و تیم سپاهان هم میهمان تیم آبی پوشان جنوب است.

آلومینیوم اراک - پرسپولیس/ روز جمعه ساعت ۱۸:۱۵
تیم فوتبال آلومینیوم اراک در سال جدید رنگ برد را ندیده و آخرین برد این تیم به اسفندماه سال گذشته برابر تیم نساجی برمی گردد.

شاگردان مجتبی حسینی ۲ بازی اخیر خود در لیگ برتر را شکست خوردند و گلی هم به ثمر نرساندند. آن‌ها می‌خواهند از میزبانی خود استفاده کنند و با برد برابر تیم پرسپولیس نوار ناکامی‌های خود را قطع کنند و به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

در آن طرف، تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت اوسمار شرایط خوبی در لیگ برتر فوتبال دارد و در ۱۰ بازی اخیر خود ۸ برد کسب کرده و تنها باخت این تیم برابر تیم آلومینیوم اراک بوده است.

سرخپوشان پایتخت در غیاب علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش خود در چند بازی گلی دریافت نکردند و امیر رضا رفیعی به خوبی توانسته از دروازه تیمش محافظت کرده و در ۴ بازی کلین شیت کند.

شاگردان اوسمار می‌خواهند تیم آلومینیوم را در اراک شکست بدهند تا انتقام باخت برابر این تیم را بگیرند و به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

سرخپوشان پایتخت در ۴ بازی خود در اراک، ۳ بار شکست خورده و یک بار برابر تیم آلومینیوم پیروز شده است. آن‌ها در این ۴ بازی فقط ۲ بار موفق به گل زدن به حریف اراکی خود شدند.

همچنین این ۲ تیم یک بار در جام حذفی با یکدیگر بازی کردند که باز هم آلومینیوم در این دیدار برنده شده است.

تیم آلومینیوم اراک در مرحله قبلی جام حذفی توانست با یک گل تیم نساجی را از گردونه این رقابت‌ها حذف کند و تیم پرسپولیس هم با ۳ گل از سد تیم دسته اولی نفت و گاز گچساران عبور کرد.

مس کرمان- چادرملو اردکان/ روز جمعه ساعت ۱۷:۴۵
تیم‌های لیگ یکی مس کرمان و چادر ملو اردکان در حالی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف یکدیگر می‌روند که تیم مس کرمان با ۳۹ امتیاز در رتبه هشتم قرار دارد و تیم چادر ملو هم با ۵۷ امتیاز و قرار گرفتن در رتبه دوم به دنبال صعود به لیگ برتر است.

تیم مس کرمان توانست با غلبه بر تیم سپنتا تربت حیدریه به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یابد و تیم چادر ملو هم دست به کار بزرگی زد و توانست تیم لیگ برتری فولاد خوزستان را شکست بدهد و به این مرحله صعود کند.

به هر حال باید دید کدامیک از تیم‌های لیگ یکی می‌توانند به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان/ روز جمعه ساعت ۱۸
تیم دسته اولی فجر شهید سپاسی میزبان تیم گل گهر در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی است. این تیم شیرازی می‌خواهد با حمایت هواداران خود برابر حریف سیرجانی خود پیروز شود و شگفتی خلق کند.

تیم فجر شهید سپاسی با ۵۵ امتیاز در رتبه سوم جدول رده بندی لیگ دسته یک قرار دارد و این تیم می‌خواهد به لیگ برتر برگردد.

در آن طرف، تیم گل گهر سیرجان در لیگ برتر فوتبال نتایج خوبی نگرفته است، به همین علت می‌خواهد در جام حذفی جبران مافات کند. شاگردان اوزنیدویس به خوبی می‌دانند که نباید حریف دسته اولی خود را دستکم بگیرند چرا که جام حذفی جام شگفتی‌ها است و این امکان وجود دارد که در شیراز غافلگیر شوند و وداع تلخی با این رقابت‌ها داشته باشند.

تیم فجر شهید سپاسی با عبور از سد تیم نیروی زمینی به مرحله یک هشتم نهایی راه یافت و تیم گل گهر هم با برتری برابر تیم نیکا پارس چالوس به این مرحله صعود کرد.

هوادار تهران- مس سونگون/ روز جمعه ساعت ۱۸:۱۵
تیم فوتبال هوادار تهران با هدایت مسعود شجاعی نتایج خوبی در لیگ برتر فوتبال گرفته است. این تیم می‌خواهد در جام حذفی هم روند رو به رشد خود را ادامه بدهد.

به نظر می‌رسد که شاگردان مسعود شجاعی بازی راحتی برابر تیم مس سونگون داشته باشند، اما آن‌ها به خوبی می‌دانند که نباید حریف دسته اولی خود را دستکم بگیرند تا دچار شگفتی نشوند.

در آن طرف، تیم مس سونگون ورزقان در ۸ بازی اخیر خود شکست نخورده و با ۴۰ امتیاز در رتبه هفتم جدول رده بندی لیگ دسته یک قرار دارد. این تیم می‌خواهد با بردن تیم هوادار در جام حذفی شگفتی خلق کند.

علی اصغر کلانتری به عنوان سرمربی و یونس باهنر به عنوان مدیر تیم فوتبال مس سونگون مشغول به فعالیت هستند.

تیم هوادار با برد برابر تیم استقلال خوزستان به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد و تیم مس سونگون هم توانست تیم دسته دومی شناور سازی قشم را شکست بدهد و به این مرحله راه یابد.

ملوان- سایپا/ روز جمعه ۱۸:۳۰
تیم ملوان وضعیت خوبی در لیگ برتر فوتبال دارد و این تیم شمالی برای کسب سهمیه آسیایی با رقبای خود می‌جنگد.

البته شاگردان مهدی تارتار در بازی برابر تیم‌های پرسپولیس و سپاهان موفق نبودند تا بتوانند به رتبه چهارم جدول رده بندی صعود کنند. آن‌ها می‌خواهند با حمایت هواداران خود از سد نارنجی پوشان سایپا عبور کرده تا به جمع ۸ تیم نهایی جام حذفی صعود کنند.

در آن طرف، تیم سایپا با ۴۱ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار دارد و با توجه به فاصله امتیازی زیادش با تیم‌های بالای جدول به نظر نمی‌رسد که بتواند امسال به لیگ برتر صعود کند.

تیم ملوان در انزلی توانست با یک گل برابر شهر راز شیراز برنده شود و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کند و از آن طرف، تیم سایپا هم با همین نتیجه مقابل پارس جنوبی پیروز شد و به این مرحله راه یافت.

تراکتور- ذوب آهن/ روز جمعه ساعت ۱۸:۳۰
تیم فوتبال تراکتور در حالی به مصاف تیم ذوب آهن می‌رود که در سال جدید بردی کسب نکرده است. سرخپوشان ۲ تساوی و ۲ شکست در فروردین ماه کسب کردند و آن‌ها وضعیت مناسبی ندارند.

تیم تراکتور چند روز پیش در لیگ برتر فوتبال به مصاف تیم ذوب آهن رفت که در آن دیدار شکست سنگینی را متحمل شد و بعد از آن پاکو خمز از این تیم تبریزی جدا شد و مدیران باشگاه به دنبال دریافت مجوز مربیگری یحیی گل محمدی هستند تا او هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده بگیرد.

البته حمید مطهری دستیار سابق قلعه نویی سرمربی تیم ملی روز چهارشنبه به کادر فنی تراکتور اضافه شد و هدایت سرخپوشان تبریزی را برای بازی با تیم ذوب آهن برعهده گرفت تا مدیران باشگاه تراکتور بتوانند جواز حضور گل محمدی را روی نیمکت فنی تیمشان بگیرند.

سرخپوشان تبریزی قصد دارند که با برد برابر تیم ذوب آهن انتقام شکست سنگین از حریف اصفهانی خود را بگیرند و به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

در آن طرف، تیم ذوب آهن بعد از برد برابر تیم تراکتور از شرایط بحرانی خارج شد و در ۳ بازی خود ۶ امتیاز گرفت تا وضعیتش در جدول رده بندی بهتر شود.

تیم ذوب آهن با هدایت محمد رببعی نتایج خوبی برابر تراکتور گرفته و در ۴ تقابل مقابل حریف تبریزی پیروز بوده است. البته در آمار کلی سرخپوشان تبریزی در ۴۱ بازی برابر ذوبی ها، ۱۵ برد و ۱۳ شکست داشته اند.

همچنین تراکتوری‌ها در تنها بازی خود در جام حذفی برابر تیم ذوب آهن در وقت‌های اضافه پیروز شدند و به مرحله فینال راه پیدا کردند.

تیم تراکتور در مرحله قبلی جام حذفی فوتبال با نتیجه انضباطی ۳ بر صفر مقابل چوکا تالش پیروز شد و در آن طرف، تیم ذوب آهن با همین نتیجه از سد آکادمی کیا تهران عبور کرد.

استقلال ملاثانی- سپاهان/ روز جمعه ساعت ۱۹:۳۰
تیم فوتبال استقلال ملاثانی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی پذیرای تیم سپاهان در ورزشگاه فولاد آره نا است.

تیم استقلال ملاثانی در رتبه سیزدهم لیگ آزادگان قرار دارد و سیاوش اکبرپور بازیکن سابق استقلال تهران هدایت این تیم خوزستانی را برعهده دارد. این تیم از بازیکنان جوان و با تجربه تشکیل شده است. همچنین علی حمودی، محمد اهل شاخه، احمد الجبوری و احسان علوان زاده از بازیکنان شناخته شده این تیم هستند که سابقه بازی در لیگ برتر را دارند.

شاگردان سیاوش اکبر پور می‌خواهند از میزبانی خود استفاده کنند و با بردن سپاهان شگفتی خلق کنند، اما با حریف قدرتمندی مواجه هستند.

در آن طرف، تیم سپاهان در ۲ بازی اخیر خود برابر تیم‌های ذوب آهن و ملوان پیروز شده و رتبه خود را در جایگاه سوم جدول رده بندی تثبیت کرد.

طلایی پوشان اصفهانی با قرعه مناسبی در جام حذفی روبرو شدند و آن‌ها می‌خواهند با برد برابر استقلال ملاثانی به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

تیم استقلال ملاثانی در مرحله قبلی جام حذفی توانست در ضربات پنالتی برابر تیم صنعت نفت آبادان پیروز شود و تیم سپاهان هم با ۳ گل مقابل شمس آذر به برتری دست یافت.

برچسب ها: پرسپولیس
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
باورنکردنی! صدر جدول قرمز شد| پرسپولیس ۴ - استقلال خوزستان ۳ title
هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از نتیجه نیمه اول برابر استقلال خوزستان عصبانی بودند علیه برخی بازیکنان شعار دادند.
فیلم/ علی اکبر صالحی: شهید امیرعبداللهیان مثل فرزندم بود title
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم بود که در گذشته دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی از دوره ریاست علی لاریجانی تا دوره ریاست محمدباقر قالیباف بوده‌است
امروز اتفاق می افتد: به رسمیت شناختن فلسطین توسط سه کشور اروپایی title
«سیمون هریس» نخست‌وزیر ایرلند گفت: امروز ایرلند، نروژ و اسپانیا اعلام می‌کنند که کشور فلسطین را به‌رسمیت می‌شناسند.
خانم مجری سیتیزن امریکا از ایران رفت؟ title
ژیلا صادقی، مجری پرحاشیه صداوسیما که در ماه‌های اخیر بسیار مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی بود، به تازگی یک استوری عجیب و متفاوت منتشر کرد.
ارتباط استفاده از سیگار الکتریکی با صرف وقت در رسانه‌های اجتماعی title
تحقیقات جدید نشان می‌دهد کودکان و نوجوانانی که هفت ساعت یا بیشتر در روز از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، دو برابر با خطر بیشتر مصرف سیگار سنتی یا سیگار الکترونیکی یا هر دو مواجهند.
اجرام مرموز در فضا که از وجود حیات فرازمینی حکایت دارند title
ستاره شناسان اجرامی مرموز را در فضا رصد کرده اند که احتمال می‌دهند نشانه وجود حیات در آنجا باشد.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
برگزیده
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.
برگزاری جلسه فوق‌العاده دولت برای پیگیری وضعیت رئیس‌جمهور title
جلسه فوق العاده هیأت دولت به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور به منظور بسیج همه امکانات برای پیگیری وضعیت آیت‌الله رئیسی برگزار شد.
استوری عاشقانه داماد سینمای ایران title
سپند امیرسلیمانی در تازه‌ترین استوری خود، تصویری به همراه همسرش، مونا کرمی منتشر کرد.
سازمان هواپیمایی کشوری: در ایران جت شخصی نداریم title
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به طور کلی ما در ایران جت شخصی نداریم. در زمینه نخریدن جت شخصی، تقریبا کسی را نداریم که خریده باشد.