کد خبر: ۳۹۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۶
علیرضا هاشمی، مدیرعامل شرکت شسکام در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اظهار داشت: ۸۴درصد ظرفیت فنی و کابلی کشور توسط کارکنان پرتلاش شرکت شسکام، عملیاتی و مدیریت می‌شود که در سال جاری با ایده‌های تحولی تحت نظر حوزه ستادی مخابرات، دنبال ارتقاء برند و افزایش کمی و کیفی فعالیت‌های اجرایی هستیم.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران :مجامع عمومی عادی سالیانه و عادی به طور فوق العاده شسکام امروز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ برگزار و علاوه بر استماع گزارش‌های مالی و حسابرسی سال مالی منتهی به پایان آذر ۱۴۰۲، مسائل مدیریتی و انتخاب مدیران در مجمع دوم انجام شد.

مجمع عمومی سالیانه شسکام، بر اساس آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به آذرماه ۱۴۰۲، با حضور سهامداران، مدیران و نمایندگان سهامداران شرکت شسکام و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۹فروردین آغاز شد.

این جلسه به ترتیب تعیین شده ابتدا با استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به آذرماه ۱۴۰۲، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیات مدیره و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه است، به ترتیب مورد بررسی قرار گرفت.

سهامداران و یا نمایندگان قانونی که تمایل داشتند در جلسه مجمع حضور یابند، با همراه داشتن اصل مدرک شناسایی معتبر و یا وکالتنامه رسمی جهت حضور به وکالت از سهامداران حقیقی و همچنین وکالت نامه رسمی و یا اصل معرفی نامه کتبی برای سهامداران حقوقی، در حلسه حضور یافته و در بحث‌ها و استماع گزارش‌های مدیریتی و حسابرسی شرکت کردند.

دکتر علی اصغر طراوتی، عضو هیات مدیره مخابرات و رییس مجامع عمومی شسکام، با توجه به بهبود فضای فعالیت شرکت مخابرات در حوزه‌های مختلف بویژه در حوزه فنی و پوشش فیبر نوری، امکان تقویت فعالیت‌های فنی مجموعه شسکام به عنوان بازوی فنی و عملیاتی شرکت مخابرات را بسیار مهم و اثرگذار عنوان کرد و گفت: با دقت بیشتر، نتایج بسیار عینی و کمی در سودآوری شرکت شسکام حاصل خواهد شد

وی در ادامه با تاکید بر نقش و جایگاه والای منابع انسانی در شرکت‌ها و سازمان‌های فناور گفت: امروزه صنعت مخابرات و ارتباطات جهانی در فضایی به شدت رقابتی و با سرعت در حال پیشرفت و تحول است لذا شرکت شسکام به عنوان یکی از مهمترین بازیگران کلیدی صنعت مخابرات کشور، باید ضامن تامین منافع حداکثری ذی‌نفعان کلیدی خود و به طور خاص کارکنان و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران باشد.

علیرضا هاشمی، مدیرعامل شسکام (شرکت سرمایه کارکنان ارتباطات و مخابرات)، گفت: شسکام با دریافت مجوز تأسیس مرکز آموزش جوار کارگاهی، توانسته است در مسیر بهبود و توسعه سیستم آموزشی خود متناسب با استاندارد‌های جهانی قرار گیرد تا در پی آن قادر باشد نیروی کار متخصص و ماهر مورد نیاز خود را با استفاده از برنامه‌های آموزشی پیشرفته مبتنی بر آن فراهم نماید.

علیرضا هاشمی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در رابطه با ضرورت روزآمدسازی رویکرد‌ها و سیاست‌های کشور متناسب با عصر و زمانه جدید اظهار داشت: معتقدم که مجموعه شسکام در آستانه شروع دومین دهه حیات خود برای تبدیل شدن به یک شرکت موفق و سودآور مخابراتی آنهم در تراز جهانی نیازمند روزآمدسازی رویکرد‌ها و عملکرد‌های خود حرکت می‌کند.

وی افزود: در این رابطه شسکام در چهارچوب توان افزایی نیروی انسانی خود با تکیه بر ظرفیت‌های ملی و قانونی موجود در کشور برای اولین بار مجوز تأسیس مرکز کارآموزی جوار کارگاهی صنعت مخابرات کشور را از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دریافت کرد.

مدیرعامل شرکت شسکام گفت: در فصل جدید حیات شسکام به دنبال فعال سازی ظرفیت‌های مغفول مانده در طی یک دهه گذشته هستیم تا به واسطه این ظرفیت‌های جدید امکان تولید بیش از پیش سرمایه برای ذی نفعان کلیدی شرکت را فراهم آوریم.

در ادامه این جلسه سود پرداختی به سهامداران برای سال مالی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر انتشار شرکت مشخص شد.

همچنین بر طبق قانون حق حضور در جلسه برای اعضای غیرموظف هیئت مدیره و پاداش هیئت مدیره برای اعضا با اجماع سهامداران مشخص شد.

در ادامه با استماع تمام نظرات سهامداران و حاضرین و با اجماع در مورد توزیع سود، مبلغ “پانصد ریال” به ازای هر سهم، به عنوان سود تقسیمی برای سهامداران شرکت شسکام توافق شد.

در آخرین مرحله و در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده، رای گیری از بین نامزد‌ها صورت گرفت و پس از شمارش آرا، آقایان پیمان جعفری، محمد غیاثی، حقوقی مخابرات ایران، محمد کرم بیگی و محمدجعفر چنگائی، به ترتیب آراء، به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت شسکام برای یک دوره دو ساله انتخاب شدند.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
باورنکردنی! صدر جدول قرمز شد| پرسپولیس ۴ - استقلال خوزستان ۳ title
هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از نتیجه نیمه اول برابر استقلال خوزستان عصبانی بودند علیه برخی بازیکنان شعار دادند.
فیلم/ علی اکبر صالحی: شهید امیرعبداللهیان مثل فرزندم بود title
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم بود که در گذشته دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی از دوره ریاست علی لاریجانی تا دوره ریاست محمدباقر قالیباف بوده‌است
امروز اتفاق می افتد: به رسمیت شناختن فلسطین توسط سه کشور اروپایی title
«سیمون هریس» نخست‌وزیر ایرلند گفت: امروز ایرلند، نروژ و اسپانیا اعلام می‌کنند که کشور فلسطین را به‌رسمیت می‌شناسند.
خانم مجری سیتیزن امریکا از ایران رفت؟ title
ژیلا صادقی، مجری پرحاشیه صداوسیما که در ماه‌های اخیر بسیار مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی بود، به تازگی یک استوری عجیب و متفاوت منتشر کرد.
ارتباط استفاده از سیگار الکتریکی با صرف وقت در رسانه‌های اجتماعی title
تحقیقات جدید نشان می‌دهد کودکان و نوجوانانی که هفت ساعت یا بیشتر در روز از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند، دو برابر با خطر بیشتر مصرف سیگار سنتی یا سیگار الکترونیکی یا هر دو مواجهند.
اجرام مرموز در فضا که از وجود حیات فرازمینی حکایت دارند title
ستاره شناسان اجرامی مرموز را در فضا رصد کرده اند که احتمال می‌دهند نشانه وجود حیات در آنجا باشد.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
برگزیده
وداع تاریخی خراسان جنوبی با رئیس جمهور شهید title
خراسان جنوبی امروز تمام قد برای وداع با یار دیرینش به میدان آمدند تا در تاریخ ثبت شود این حضور و شکوه برای همیشه.
شهید«حسین امیرعبدالهیان» به روایت تصویر title
شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در سانحه هوایی روز گذشته همراه با شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و دیگر همراهانش، شهد شهادت نوش کرد تا نخستین شهید وزیر امور خارجه انقلاب اسلامی لقب بگیرد.
بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص سانحه بالگرد رئیس جمهور title
علیرغم شرایط نامساعد جوی و محیطی، تلاش‌ها برای رسیدن گروه‌های پُرتلاش امدادی به محل حادثه همچنان با جدیت و امیدوارانه ادامه دارد.
برگزاری جلسه فوق‌العاده دولت برای پیگیری وضعیت رئیس‌جمهور title
جلسه فوق العاده هیأت دولت به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور به منظور بسیج همه امکانات برای پیگیری وضعیت آیت‌الله رئیسی برگزار شد.
استوری عاشقانه داماد سینمای ایران title
سپند امیرسلیمانی در تازه‌ترین استوری خود، تصویری به همراه همسرش، مونا کرمی منتشر کرد.
سازمان هواپیمایی کشوری: در ایران جت شخصی نداریم title
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به طور کلی ما در ایران جت شخصی نداریم. در زمینه نخریدن جت شخصی، تقریبا کسی را نداریم که خریده باشد.