کد خبر: ۳۲۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
قیمت آیفون 13 پرو مکس امروز سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ به ۴۰ میلیون تومان رسید و شیائومی Mi 11 Lite هشت میلیون و ۹۹۰ هزار تومان فروخته شد.
قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس امروز سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ به ۴۰ میلیون تومان رسید و شیائومی Mi ۱۱ Lite هشت میلیون و ۹۹۰ هزار تومان فروخته شد. قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس امروز سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ نسبت به روز گذشته گران شد و به ۴۰ میلیون تومان رسید. قیمت سایر مدل‌های آیفون با روز گذشته تفاوتی نداشت و آیفون ۱۲ پرو مکس با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت ۳۸ میلیون تومان، آیفون ۱۳ به قیمت ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت ۳۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و آیفون ۱۲ مینی ۲۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان به فروش رسید.

مخاطب ۲۴- قیمت سامسونگ S۲۰ FE امروز سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ به ۱۱ میلیون و ۹۴۹ هزار تومان رسید. A۳۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت هفت میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و نسخه ۵ G همین مدل با قیمت هفت میلیون و ۶۳۹ هزار تومان به فروش رسید. قیمت A۷۲ و A۵۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت هم به ترتیب ۱۰ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان و ۹ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان بود.

قیمت گوشی‌های شیائومی امروز سه شنبه ۳۰ آذر ماه تقریبا مشابه روز گذشته بود و تغییر محسوسی نداشت. Note ۸، ۲۰۲۱ redmi با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و Redmi Note ۱۰s با همین ظرفیت شش میلیون و ۳۹۵ هزار تومان بود. Poco F۳ با قیمت هشت میلیون و ۸۲۰ هزار تومان و poco M۳ هم پنج میلیون و ۵۰ هزار تومان بود.

قیمت گوشی‌های پرفروش سامسونگ 
 
گلکسی A ۱۲ پرفروش‌ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و بین مدل‌های محبوب این برند کمترین قیمت را دارد. گلکسی A ۲۲ نیز با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت پشت سر گلکسی A ۱۲ دومین مدل محبوب کره‌ای‌ها در ایران محسوب می‌شود.

گلکسی S ۲۰ FE نسخه طرفداری از مدل پرچمدار گلکسی S ۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه، هنوز محبوب‌ترین گوشی میان‌رده سامسونگ در بازار ایران به شمار می‌رود. بین دیگر مدل‌های میان‌رده سامسونگ، گلکسی A ۷۲ و گلکسی A ۵۲ نیز با استقبال خوبی روبرو شده اند و نام این مدل‌ها در فهرست زیر دیده می‌شود. همچنین گلکسی A ۵۲ s ۵ G با پردازنده ارتقا یافته نسبت به مدل A ۵۲ می‌تواند رقیبی قدرتمندی برای گلکسی S ۲۰ FE، گلکسی A ۷۲ وگلکسی A ۵۲ باشد.
 


همچنین گلکسی M ۳۱ برای کاربرانی که وسواس زیادی بابت باتری گوشی دارند، انتخاب خوبی محسوب می‌شود. M ۳۱ با داشتن باتری شش هزار میلی آمپری، نیاز شما را از خرید پاور بانک برای استفاده‌های روزمره از بین خواهد برد.

S ۲۱ Ultra ۵ G تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش‌های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از اینترنت همراه نسل پنجم، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند باعث می‌شود کاربران این گوشی گرانقیمت برای استفاده روزمره، بازی‌های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی باشند.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش سامسونگ

مدل قیمت
گلکسی A12 (ظرفیت 128 گیگابایت) چهار میلیون و 289 هزار تومان
گلکسی A32 (ظرفیت128 گیگابایت) هفت میلیون و 670 هزار تومان
گلکسی S20 FE (ظرفیت 128 گیگابایت) 11 میلیون و 949 هزار تومان
گلکسی A72 (ظرفیت128 گیگابایت) 10 میلیون و 749هزار تومان
گلکسی A22 (ظرفیت 128 گیگابایت) پنج میلیون و 949هزار تومان
گلکسی  A52 (ظرفیت  128 گیگابایت) 9 میلیون و 295 هزار تومان
گلکسی A52s 5G (ظرفیت 128 گیگابایت) 10 میلیون و 98 هزار تومان
گلکسی S21 Ultra 5G (ظرفیت 256 گیگابایت) 31 میلیون و 900 هزار تومان
گلکسی   M31(ظرفیت 128 گیگابایت) هفت میلیون و 249 هزار تومان
گلکسی A32 5G (ظرفیت 128 گیگابایت) هفت میلیون و 639 هزار تومان

قیمت گوشی‌های پرفروش شیائومی 

Poco X ۳ Pro پرفروش‌ترین گوشی شیائومی و بازار ایران است. Poco X ۳ Pro با داشتن پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبایش بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمت شش تا هفت میلیون تومان ارائه می‌دهد. Redmi Note ۸، ۲۰۲۰ نیز جدیدترین گوشی وارد شده به ایران توسط شیائومی است و ظرف همین مدت کوتاه توانسته برای خودش جایی بین مدل‌های پرفروش دست و پا کند.

Poco M ۳ دیگر گوشی پرفروش شیائومی امکانات خوبی نسبت به قیمتش ارائه می‌کند. باتری قوی، ویژگی اصلی این میان‌رده شیائومی است. Mi ۱۰ T Lite ۵ G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه از معدود گوشی‌های میان‌رده‌ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کابر قرار می‌دهد.

همچنین Poco F ۳ گران‌ترین مدل پرفروش چینی‌ها محسوب می‌شود و رقیب گردن‌کلفتی برای میان‌رده‌های سامسونگ به شمار می‌رود. دلیل استقبال ایرانی‌ها از این مدل، می‌تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت به روز رسانی آن تا چند سال آینده باشد.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

مدل قیمت
Poco X3 Pro (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون و 49 هزار تومان
Redmi Note 8 2021 (ظرفیت 64 گیگابایت) پنج میلیون و 450 هزار تومان
Poco M3 (ظرفیت 128 گیگابایت) پنج میلیون و 50 هزار تومان
Redmi 9A (ظرفیت 32 گیگابایت) سه میلیون و 89 هزار تومان
Poco F3 (ظرفیت 128 گیگابایت) هشت میلیون و 820 هزار تومان
Redmi Note 10s (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون و 439 هزار تومان
Mi 10T Lite 5G (ظرفیت 128 گیگابایت) شش میلیون و 395 هزار تومان
Mi 11 Lite (ظرفیت 128 گیگابایت) هشت میلیون و 990هزار تومان
Redmi 9T (ظرفیت 128 گیگابایت) پنج میلیون و 749 هزار تومان
Redmi 9C (ظرفیت 32 گیگابایت) سه میلیون و 515 هزار تومان

قیمت گوشی‌های پرفروش آیفون 

آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان‌ترین مدل پرفروش اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که با ظاهری شبیه به آیفون هشت دارد، اما از سخت‌افزار قوی‌تری در آن استفاده شده است. بعد از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرومکس دومین مدل محبوب اپل در ایران محسوب می‌شود.

با گذشت یک سال از زمان عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، هنوز طرفدارانش بابت این مدل پول زیادی می‌پردازند. آیفون ۱۳ آخرین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است. نسخه‌های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خودشان خود را پیدا کردند.

آیفون ۱۳ پرومکس با دوربین بهتر نسبت به نسخه ۱۳ در بازار حضور دارد. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل عرضه شد تا هواداران سنتی آیفون به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی‌هایی با صفحه نمایش کوچک‌تر از شش اینچ بودند را راضی نگه دارد. آیفون ۱۲ مینی هم فعلا نسبت به آیفون ۱۳ مینی استقبال بیشتری داشته و اسم آن بین مدل‌های پرفروش اپل قرار گرفته است.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش آیفون

مدل قیمت
آیفون SE مدل 2020 (ظرفیت 128 گیگابایت) 13 میلیون و 100هزار تومان
آیفون 12 پرو مکس (ظرفیت 256 گیگابایت) 38 میلیون تومان
آیفون 13 (ظرفیت 128 گیگابایت) 28 میلیون و 700 هزارتومان
آیفون 13 پرو (ظرفیت 128 گیگابایت) 37 میلیون و 900 هزار تومان
آیفون 13 پرو مکس (ظرفیت 128 گیگابایت) 40 میلیون تومان
آیفون 12 مینی (ظرفیت 128 گیگابایت) 25 میلیون و 680 هزار تومان
 
منبع: فرارو
برچسب ها: قیمت موبایل
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار