کد خبر: ۳۱۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
دیدار نمادین هفته اخیر در کشور قطر به مناسبت به رسمیت شناخته شدن جام کشورهای عربی بعد از 60 سال از سوی فیفا جنجال آفرین شد.

دیدار نمادین هفته اخیر در کشور قطر به مناسبت به رسمیت شناخته شدن جام کشور‌های عربی بعد از ۶۰ سال از سوی فیفا جنجال آفرین شد.

ستاره عربستان پرچم اسرائیل را پاک کرد، مهدوی‌کیا نکرد!
مخاطب ۲۴- این بازی نمادین میان منتخب جهان با ستارگان اعراب برگزار شد. مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم ملی امید‌ ایران هم در این دیدار به عنوان میهمان افتخاری در ترکیب تیم اعراب حضور داشت.

مهمترین نکته حضور آورام گرانت سرمربی اسرائیلی سابق چلسی روی نیمکت تیم منتخب جهان بود. حضور این مربی در این بازی با حضور تمام ستارگان فوتبال اعراب و مسلمان برای عادی جلوه دادن روابط با رژیم اشغالگر طراحی شده بود.

* اقدام تحسین برانگیز ستارگان فوتبال الجزایر در حمایت از فلسطین

رابح ماجر اسطوره فوتبال الجزایر و ۲ ستاره دیگر این کشور با دیدن این مربی صهیونیست حاضر نشدند تا در این بازی شرکت کنند. به همین دلیل، از روی سکو‌ها تماشاگر این مسابقه نمادین و به نوعی عادی ساز روابط با رژیم اشغالگر بودند.

 در حالی ستارگان سابق فوتبال الجزایر در حمایت از فلسطین این اقدام تحسین برانگیز را انجام دادند که مهدی مهدوی کیا ستاره سابق فوتبال ایران در اقدامی عجیب، در این بازی شرکت کرد و در کنار این مربی صهیونیست قرار گرفت.

  • ستاره عربستان پرچم اسرائیل را پاک کرد، مهدوی‌کیا نکرد!

 

* ستاره عربستان و عمان هم حامی فلسطین شدند

موج انتقادات به این بازی به میزبانی قطر و با حضور کشور‌های عربی در فضای مجازی بسیار زیاد بود. تمام کاربران فضای مجازی در کشور‌های عربی و مسلمان این بازی را محکوم کردند.

در جدیدترین خبر از این بازی جنجالی، تصاویری از پیراهن‌های نواف التمیاط ستاره سابق تیم ملی عربستان و عماد الحوسنی ستاره سابق عمانی‌ها در فضای مجازی منتشر شد که پرچم صهیونیست‌ها را از پیراهن خود پاک کردند.

* خشم صهیونیست‌ها از اقدام دو ستاره عرب

فیفا برای این بازی یک لباس مخصوص طراحی کرده بود که پرچم تمام کشور‌ها و به خصوص پرچم رژیم اشغالگر قدس نیز در آن هک شده بود. اما این دو ستاره سابق مسلمان، در اقدامی بزرگ و تحسین برانگیز، پرچم این رژیم را از پیراهن‌های خود پاک کردند.

ستاره عربستان پرچم اسرائیل را پاک کرد، مهدوی‌کیا نکرد!

اقدام دو ستاره سابق فوتبال اعراب در فضای مجازی موج بزرگی را به راه انداخت و از این دو بازیکن سابق تشکر شد. در مقابل، رسانه‌های صهیونیست و حامی رژیم اشغالگر به شدت از این اقدام دو ستاره فوتبال خشمگین شدند.

ستاره عربستان پرچم اسرائیل را پاک کرد، مهدوی‌کیا نکرد!

به نظر می‌رسد لابی صهیونیستی مستقر در فیفا طراح این بازی بوده‌اند تا عادی سازی روابط اسرائیل با اعراب را بیش از پیش نمایش دهند.

منبع: فارس

برچسب ها: فیفا ، مهدی مهدوی کیا
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار