کد خبر: ۳۱۰۵۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران استان‌های قم، البرز، سمنان تهران و آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و مرکزی را مناطق برتر در ارزیابی ۶ ماهه شرکت مخابرات معرفی کرد.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران:مهندس شکوری معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران، در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات با بیان اینکه در ۶ ماه گذشته جنب وجوش خوبی در توسعه شبکه و زمینه سازی برای ورود بهتر به بازار و درآمدزایی در مجموعه مناطق مخابراتی ایجاد شده، اظهار داشت، برای دستیابی به نتایج بهتر نیازمند تحول در حوزه‌های کسب و کار و بهبود تجربه مشتری هستیم.

وی افزود: مدل ارزیابی شرکت مخابرات ایران نیز با دریافت بازخور‌های مختلف، بهبود می‌یابد تا ارزیابی مناطق از قوام و صحت بیشتر و مطمئن تری برخوردار باشد. بخش دیگری از ارزیابی با توجه به پیشرفت خود استان نسبت به ثمره ارزیابی قبلی است.

معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران گفت: ارزیابی‌ها در سه گروه صورت گرفت و تهران، البرز، آذربایجان شرقی، گروه اول، استان‌های قم، مرکزی، اردبیل گروه دوم و استان‌های سمنان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی در گروه سه حائز رتبه بندی برتر شدند.

وی در تشریح و کسب رتبه برتر، حاشیه سود، واریزی وجه نقد، تحقق در آمد عملیاتی، وصول مطالبات و آرپوی تجاری و توجه به هزینه‌های مالی را از موارد با اهمیت در این رتبه بندی اعلام کرد.

مهندس شکوری با بیان اینکه منطقه اصفهان با پیشرفت سه رتبه ارتقا، بهترین ارتقا را ثبت کرد گفت: استان‌های خراسان جنوبی، قم، قزوین و کرمانشاه بیشترین پیشرفت را پس از استان اصفهان در بین مناطق مختلف مخابراتی کشور کسب کرده اند.

مهندس حسنی: استقلال نسبی مناطق مخابراتی در حوزه تجاری در درآمدزایی شرکت موثر است

مدیر مخابرات منطقه گیلان نیز در این نشست با تشریح لزوم کاهش بوروکراسی شرکت برای رقابت با شرکت‌های FCP که چابکی بیشتری دارند گفت: استعداد نسبی استان‌ها در اجرای پروژه‌ها می‌تواند در تجاری سازی و درآمدزایی بیشتر مناطق مخابراتی موثر باشد.

مهندس محسنی گفت: تقویت نگاه تجاری برای کارکنان شرکت‌های پیمانکاری مخابرات که اکثریت کارکنان را تشکیل می‌دهند در برنامه تحول تاثیر قابل توجهی دارد.

وی همچنین افزود: ایجاد مزیت‌های نسبی در ارایه سرویس‌ها و ارایه مشوق‌های مختلف در سرویس‌های مختلف در استقبال مشتریان بسیار موثر است.

مهندس علی اصغر پور:کاهش فاصله نمرات ارزیابی استان ها، نشانگر بهبود و توازن فعالیت مناطق مخابراتی است

مدیرمخابرات منطقه خراسان شمالی، همچنین در این نشست گفت: کاهش فاصله نمرات استان‌ها در ارزیابی شش ماهه نشانگر حرکت یکپارچه، کاهش نقاط ضعف و بهبود نقاط قوت در مناطق مخابراتی کشور است.

مهندس اصغرپور با تشریح نکات بهبودیافته در ارزیابی مخابرات خراسان شمالی گفت: در شش ماه گذشته در دیتای تجاری FTTH و VDSL جزء رتبه‌های برتر مخابرات کشور بوده ایم.

وی افزود: در ایجاد درآمد برای مخابرات، هزار راه نرفته داریم که با نگاهی و به بخش‌های مختلف شرکت مخابرات و حوزه‌های بسیار گسترده فعالیت شرکت میتوانیم به مرور ابعاد جدیدی برای درآمدزایی با پیشرانی بخش تجاری شرکت برسیم.

مهندس علی اصغرپور گفت: برخی نکات کوچک و توجه به درآمد زایی از کسب‌های تجاری موجود می‌تواند در باور به پیشرفت و سودآوری از بخش‌های مختلف که تا به حال در آن‌ها ورود نکرده ایم موثر باشد.وی با اشاره به فعالیت‌های مخابرات خراسان شمالی در روستا‌های استان گفت: در این مناطق که شاید انتظار درآمدزایی مناسبی نبوده به آرپوی قابل توجهی دست یافته ایم که نشانگر نکات مغفول مانده در درآمدزایی تجاری است.

مدیرمخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: تبدیل مشتریان تجاری از سیم مسی به فیبر نوری از اولویت‌های اصلی مجموعه مخابرات در تمام استان‌ها است که در خراسنا شمالی تلاس داریم این مورد را تا حداکثر امکان به اجرا برسانیم.

مدیر مخابرات منطقه مرکزی برنقش موثر ارزیابی‌های ماهانه مناطق در توسعه یکپارچه شرکت مخابرات ایران تاکید کرد

مهندس لطفی، مدیر منطقه مرکزی نیز در این نشست ضمن تشریح عملکرد مخابرات منطقه مرکزی اظهار داشت: ارزیابی‌های مستمر و چند ماهه مخابرات ایران به اشتراک گذاری تجربیات موفق بسیار اثر گذار است.

مهندس لطفی با اشاره به نکات فوق افزود، برنامه ریزی دقیق و متوازن در پروژه‌های ملی مخابرات مانند طرح نجما، و ایجاد یک سامانه مناسب وو روان برای ثبت نام کاربر و ومشتری در موقعیت طرح‌ها و ارائه سرویس به کار بران نهایی بسیار تاثیرگذار است.

در ادامه نشست مهندس سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ازمدیران تلاشگر مخابرات که در خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی نقش ویژه داشتند قدردانی کرد.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
باورنکردنی، چاقوکشی در لیگ امید‌های فوتبال! + فیلم title
در یک اتفاق باورنکردنی، عجیب و دلخراش زمین فوتبال در لیگ یک امید‌ها در بازی میان گل‌گهر و فجر محل ضرب و شتم با چاقو شد.
گریم یکتا ناصر و بهناز جعفری در پشت صحنه سریال نیسان آبی title
یکتا ناصر, بعد از جدایی از منوچهر هادی در اولین سریال نمایش خانگی اش بازی کرد. نیسان ابی 2 که تقریبا با همان هنرمندان و بازیگرانش و البته به کارگردانی مسعود اطیابی دو هفته است که پخش شده است.
بعد از پنجاه و سه سال، «رضا موتوری» هنوز جوان است+ عکس title
رضا و دیالوگ‌هایش، رضا و موتورسواری‌هایش، رضا و خشم و خروش‌اش، هنوز که هنوز است «رضا موتوری» پر از شورش است و درد و حسرت. بعد از پنجاه و سه سال، رضا موتوری هنوز جوان است.
همه چیز در مورد Su-۳۵؛ جنگنده سوخوی چند منظوره روسی که ایران می‌خواهد بخرد title
رسانه‌های داخلی و خارجی از نهایی شدن خرید جنگنده روسی سوخو ۳۵ خبر می‌دهند. سردار سید مهدی فرحی، جانشین وزیر دفاع در گفتگو با تسنیم از قطعی شدن ورود بالگرد هجومی میل ۲۸، جنگنده سوخو ۳۵ و هواپیمای آموزشی یاک ۱۳۰ به ایران خبر داده است.
هوش مصنوعی ترسناک، واقعیتی امروزی است title
فرار از گزارش‌ها در مورد هوش مصنوعی (AI) در رسانه‌های امروزی تقریباً غیرممکن است. چه در حال خواندن اخبار یا تماشای یک فیلم باشید، احتمالاً با نوعی هشدار یا وزوز در مورد هوش مصنوعی مواجه خواهید شد.
دخترانی که فرزندان یخی بدنیا می آورند! title
از جمله روش‌هایی که برای بارداری دختران جوان بالای بالاتر از سی سال مطرح شده است فریز کردن تخمک آنان است تا زمانی که تمایل به ازدواج پیدا کردند و به دلایل مختلف به شکل طبیعی قادر به فرزند آوری نبودند بتوانند از این تخمک‌ها جهت باروری استفاده کنند
بازتاب جهانی حرکت جوانمردانه رونالدو در رسانه‌های جهانی title
واکنش ستاره فوتبال دنیا به تصمیم داور بازی پرپسولیس و النصر عربستان سوژه رسانه‌های ورزشی جهان شد. بهترین گلزن فوتبال ملی جهان یک بار دیگر زیبایی فوتبال را نشان داد.
برگزیده
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.
کدام نمایندگان مجلس ردصلاحیت شدند؟ title
گفته می شود صلاحیت نمایندگان بستان آباد، تربت جام، مهاباد، تاکستان، فیروزکوه، الیگودرز، ۳ نماینده تبریز و ۳ نماینده استان اصفهان از سوی هیئت اجرایی شهرستان های حوزه انتخابیه شان رد شده است.