کد خبر: ۳۱۰۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات با تاکید بر لزوم تحقق نگاه تجاری به عنوان حلقه اتصال بخش‌های مختلف مخابرات گفت: تحقق برنامه ها، با همکاری و هم افزایی واحد‌های مختلف صورت می‌گیرد. حوزه تجاری و خدمات مشتریان به عنوان نقطه تماس شرکت با مشتریان، برای ارائه خدمات و سرویس‌های مطلوب، آخرین حلقه یک زنجیر در شرکت است.

به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران:دکتر زارعیان معاون تجاری و خدمات مشتریان ضمن بیان این مطلب افزود: حلقه‌های این زنجیر، شبکه و زیرساخت ها، فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های آن، راهبرد و فرآیندها، زنجیره تامین و قراردادها، قوانین و رگولاتوری، منابع انسانی و آموزش ها، مالی و پرداخت‌ها هستند. تقویت این حلقه ها، منجر به فروش بیشتر، افزایش درآمد و تجربه بهتر مشتری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بر طبق گزارش‌های جهانی، حوزه ارتباطات ثابت با جهش قابل توجهی در نقاط مختلف جهان مواجه است و برای رسیدن به این سطح عملکردی در کشور با مشکل در بخش زیرساخت و IT مواجه هستیم. گفت: تلفن همراه در حال حاضر در برخی جا‌ها سرعت بالای ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه ارایه می‌دهد و عملکرد حوزه ارتباطات ثابت باید به نحوی باشد که مشتریان با توجه به سرعت و قیمت این حوزه، ارتباطات پایدار ثابت را ترجیح داده و مزیت نسبی برای بخش ثابت ایجاد کنند.

دکتر زارعیان با اشاره به اینکه توسعه سبد محصولات شرکت مخابرات و تاثیر مثبت فعالیت ها، شرکت در افزایش چسبندگی و جذب مشتریان گفت: در خدمات دیتا ۱۹۲ درصد رشد واگذاری نسبت به سال گذشته محقق شده است افزود: برنامه تحقق FTTH برای سال جاری حدود ۴ برابر برنامه سال گذشته است و در بخش vdsl رشد ۱۰۲ در صد رشد نسبت به سال پیش داشته ایم.

نقش ایجاد انگیزه برای کارکنان و هم افزایی در بخش‌های مختلف برای تحقق برنامه‌ها

وی یادآور شد: ایجاد انگیزه برای کارکنان، هم افزایی در بخش‌های مختلف سازمان، رسیدن به برنامه‌های پیش بینی شده در حوزه ستاد و استان‌ها و تقویت نیروی فروش با استفاده از بهبود سیستم‌های فناوری اطلاعات از روش‌های ایجاد و جاری سازی تجاری در شرکت مخابرات ایران است.

معاون تجاری و خدمات مشتریان، ایجاد انگیزه برای کارکنان به ویژه در مورد فروش حوزه فیبر و FTTH و سهیم شدن کارکنان در منافع را یکی از بهترین روش‌ها برای تجاری سازی نگاه کارکنان نامید و گفت: پیشنهاد تعرفه تجاری مخابرات به سازمان تنظیم مقررات با توجه به ثابت ماندن چندین ساله این تعرفه تنظیم شده وسیله سرویس و محصولات شرکت مخابرات در مقایسه عملکرد‌های مخابرات و رقبا، همچنان قیمت کمتر و خدمات بیشتر مخابرات را نشان می‌دهد.

معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران با اشاره به تشابه اینترنت به برق در حال حاضر تاکید کرد: اکنون، متصل بودن همه چیز به اینترنت و موضوع اینترنت اشیا از حالت تشریفاتی خارج شد و روندی جدید حوزه فناوری، تمام اشیا و وسایل را به اینترنت مانند برق متصل خواهد کرد که این وضعیت، یکی از بهترین زمینه‌ها برای درآمدزایی شرکت مخابرات ایران است.

مقررات زدایی برای ارایه خدمات آسان و سریع

وی نگاه مبتنی بر مقررات زدایی در حوزه تجاری را نکته مهمی عنوان کرد و افزود: ساده سازی و مقررات زدایی به معنای رها سازی نیست، بلکه ارایه سرویس به مشتریان در بخش‌های مختلف با کمترین تشریفات و اولویت نگاه تجاری و درآمدزایی به مشتریان است.

معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: به ویژه در ارتباطات سازمانی و حوزه مشتریان سازمانی، ساده سازی و مقررات زدایی هم به پیشرفت دسترسی ارتباطات کمک کرده و هم منافع شرکت‌های مختلف را تامین می‌کند.

دکتر زارعیان گفت: اگر تعدیل کلی تعرفه اینترنت توسط دولت تصویب شود. کمک بزرگی به حوزه تجاری شرکت ایجاد می‌کند؛ و در این مسیر، روشن کردن نکات مبهم و آگاه سازی افکار عمومی از اهمیت سرویس‌های اینترنتی و قیمت تمام شده بسیار مهم است.

معاون تجاری و خدمات مشتریان افزود: در حال حاضر، سرویس‌های مختلف شرکت مخابرات ایران، به انواع مشتریان ارائه می‌شود و ضمن توجه به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت مخابرات ایران و حضور مخابرات در تمام نقاط به ویژه در نقاط محروم، می‌تواند در فروش و نگهداشت مشتریان تجاری نیز موفق ظاهر شده و درآمدزدایی شرکت را به نقطه مطلوب برسانیم.

تقویت و گسترش خدمات پس از ارائه سرویس

معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: خدمات پس از ارائه سرویس نیز در شرکت مخابرات ایران نیاز به تقویت و گسترش دارد و در این حوزه، باید چابکتر از وضعیت فعلی حرکت کنیم که طرح‌های تشویقی و تکنیک‌های موثر در فروش و نگهداشت مشتریان و تبلیغات موثر و کارآمد باید مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به تکنیک‌های موثر در فروش و نگهداشت مشتریان اظهار داشت: شناخت مشتری، مهارت‌های ارتباطی، اطلاعات فنی و محصول ایجاد ارزش، مدیریت شکایات، اعتراضات، اختلالات، راهنمایی مشتری در تصمیم گیری، پیگیری پس از فروش، تبلیغات وآموزش فروشندگان از جمله آنهاست.

وی در تشریح منابع لازم برای تحقق برنامه‌ها گفت: نیروی فروش (آموزش هدفمند نیروها)، سیستم‌های فناوری اطلاعات (سیستم CRM مشتریان خانگی)، تفکر تجاری بر اساس شیوه‌های استاندارد در بازاریابی و فروش، زیرساخت‌ها و شبکه، برنامه ریزی هدفمند و هوشمندانه بر اساس اطلاعات موجود با استفاده از تجربیات از جمله آن‌ها است.

معاون تجاری و امور مشتریان با تفکیک نگاه به مشتریان مختلف گفت: ریزش بخشی از مشتریان که آرپوی زیر ۲۰ هزار تومان دارند، اهمیت تجاری کمتری دارد، اما مشتریانی که آرپوی بالای ۴۰ هزار تومان دارند، ریزش در این بخش مهم است و باید نکات مهم تجاری برای نگهداشت این دسته از مشتریان در نظر گرفت.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
باورنکردنی، چاقوکشی در لیگ امید‌های فوتبال! + فیلم title
در یک اتفاق باورنکردنی، عجیب و دلخراش زمین فوتبال در لیگ یک امید‌ها در بازی میان گل‌گهر و فجر محل ضرب و شتم با چاقو شد.
گریم یکتا ناصر و بهناز جعفری در پشت صحنه سریال نیسان آبی title
یکتا ناصر, بعد از جدایی از منوچهر هادی در اولین سریال نمایش خانگی اش بازی کرد. نیسان ابی 2 که تقریبا با همان هنرمندان و بازیگرانش و البته به کارگردانی مسعود اطیابی دو هفته است که پخش شده است.
بعد از پنجاه و سه سال، «رضا موتوری» هنوز جوان است+ عکس title
رضا و دیالوگ‌هایش، رضا و موتورسواری‌هایش، رضا و خشم و خروش‌اش، هنوز که هنوز است «رضا موتوری» پر از شورش است و درد و حسرت. بعد از پنجاه و سه سال، رضا موتوری هنوز جوان است.
همه چیز در مورد Su-۳۵؛ جنگنده سوخوی چند منظوره روسی که ایران می‌خواهد بخرد title
رسانه‌های داخلی و خارجی از نهایی شدن خرید جنگنده روسی سوخو ۳۵ خبر می‌دهند. سردار سید مهدی فرحی، جانشین وزیر دفاع در گفتگو با تسنیم از قطعی شدن ورود بالگرد هجومی میل ۲۸، جنگنده سوخو ۳۵ و هواپیمای آموزشی یاک ۱۳۰ به ایران خبر داده است.
هوش مصنوعی ترسناک، واقعیتی امروزی است title
فرار از گزارش‌ها در مورد هوش مصنوعی (AI) در رسانه‌های امروزی تقریباً غیرممکن است. چه در حال خواندن اخبار یا تماشای یک فیلم باشید، احتمالاً با نوعی هشدار یا وزوز در مورد هوش مصنوعی مواجه خواهید شد.
دخترانی که فرزندان یخی بدنیا می آورند! title
از جمله روش‌هایی که برای بارداری دختران جوان بالای بالاتر از سی سال مطرح شده است فریز کردن تخمک آنان است تا زمانی که تمایل به ازدواج پیدا کردند و به دلایل مختلف به شکل طبیعی قادر به فرزند آوری نبودند بتوانند از این تخمک‌ها جهت باروری استفاده کنند
بازتاب جهانی حرکت جوانمردانه رونالدو در رسانه‌های جهانی title
واکنش ستاره فوتبال دنیا به تصمیم داور بازی پرپسولیس و النصر عربستان سوژه رسانه‌های ورزشی جهان شد. بهترین گلزن فوتبال ملی جهان یک بار دیگر زیبایی فوتبال را نشان داد.
برگزیده
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.
کدام نمایندگان مجلس ردصلاحیت شدند؟ title
گفته می شود صلاحیت نمایندگان بستان آباد، تربت جام، مهاباد، تاکستان، فیروزکوه، الیگودرز، ۳ نماینده تبریز و ۳ نماینده استان اصفهان از سوی هیئت اجرایی شهرستان های حوزه انتخابیه شان رد شده است.