کد خبر: ۲۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
بهزاد داداش زاده: در دربی ۹۷ اگر عالیشاه و ترابی وینگر‌های چپ و راست سرحال باشند کف ترازو برای پرسپولیس سنگین‌تر است. فردا وحید امیری میتواند بازیکن شاخص زمین بوده و در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد.

گفتگو با بهزاد داداش زاده بازیکن جنجالی و گلزن دربیگفتگو خبرنگار سرویس ورزشی مخاطب۲۴ با بهزاد داداش زاده بازیکن فوتبال و گلزن دربی۳۸، درباره دربی۹۷، بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت اگر عالیشاه و ترابی وینگر‌های چپ و راست سرحال باشند کف ترازو برای پرسپولیس سنگین‌تر است. فردا وحید امیری میتواند بازیکن شاخص زمین بوده و در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد.

بهزاد داداش‌زاده، بازیکن سابق و مربی فعلی فوتبال ایرانی است که در هر دو تیم پرسپولیس و استقلال بازی کرده‌است. او در تیم استقلال رشت به مربیگری مجید جهانپور چهره شد و سپس با فقط بیست سال سن در خط هافبک پرسپولیس بازی‌های زیادی را انجام داد و با آن تیم فینالیست جام در جام آسیا شد. او پس از حوادث و درگیری‌های شهرآورد سی و هشتم تهران در دی ماه سال ۱۳۷۳ که گل زیبایی را هم با ضربه سر در آن به ثمر رسانده بود، شش ماه از حضور در میادین محروم شد

بهزاد داداش‌زاده` پس از بازی در پیام مشهد و ذوب آهن اصفهان به استقلال تهران پیوست و چهار سال در این تیم توپ زد و با استقلال به قهرمانی لیگ و جام حذفی ایران رسید. داداش زاده در مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۴ عضو ثابت تیم ملی ایران بود.
در خصوص دیدار دربی۹۷ تیم‌های استقلال و پرسپولیس و شرایط دو تیم با بهزاد داداش‌زاده هافبک اسبق استقلال و پرسپولیس صحبت‌هایی را انجام دادیم که در زیر می‌خوانید.

گفتنی است دربی۹۷ پایتخت در شرایطی برگزار می‌شود که پرسپولیس و استقلال به ترتیب با 14 و 13 امتیاز در رده دوم و پنجم جدول رده بندی قرار دارند. دربی پایتخت از ساعت 16:15 روز شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

آیا نبود تماشاگردر دربی روی کیفیت بازی تاثیرمیگذارد؟

شرایط دربی با بقیه بازی‌ها فرق میکند، اگر تماشاگر باشد. هیاهو و هیجان بیشتر است، البته الان حدود ۲ سالی هست که تماشاگر در استادیوم‌ها نیست و بازیکن‌ها عادت کردند، بازیکن‌ها میدانند این بازی بازی خاصی هست و ممکنه با بازی خوب ترانسفر شوند، نبود تماشاگر باعث نخواهد شد بازیکن‌ها بی تفاوت شده و یا استرس نداشته باشند، به هرحال این بازی یک بازی تاریخی محسوب شده ونتیجه برای مربیان، بازیکن‌ها و گلزن‌های آن در تاریخ ثبت شده و تا سال‌ها روی آن‌ها بحث میشود، البته وجود تماشاگر باعث جذابیت بیشتر بازی خواهد شد.

 این کارشناس فوتبال، در خصوص نقاط قوت و ضعف خطوط هر دو تیم اینگونه اظهار نظرکرد:

افت پرسپولیس نه به خاطرکادر فنی و نه به خاطر بازیکن ها بلکه افت بخاطر عدم ثبات مدیریت و نداشتن منابع مالی که ارکان اصلی یک تیم هست ایجاد گردیده است.

اگر فردا رضایی درون دروازه استقلال باشد، خوب حامد لک با تجربه‌تر از او هست، در مورد خط دفاعی، خط دفاع پرسپولیس انسجام بیشتری پیدا کرده و خط دفاع استقلال جوانتره و در بازی‌های اخیر اشتباهات بیشتری کرده، در مورد خط هافبک تقریبا دو تیم یکسان هستند و هر دو تیم پاسور طراح ندارند، خط حمله استقلال با خرید‌های خارجی آن‌ها زهردار‌تر هستند، اما در عوض وینگر‌های پرسپولیس اگر ترابی و عالیشاه بازی کنند قطعا دفاع استقلال را اذیت خواهند کرد.
داداش زاده افزود فردا وحید امیری میتواند بازیکن شاخص زمین بوده و در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد.

بازیکن سابق سرخابی‌ها در پاسخ به اینکه شما در چند دربی حضور داشتید و چه خاطره‌ای از دربی‌ها دارید؟ اینگونه پاسخ داد: من ۴ دربی برای تیم پرسپولیس بازی کردم و ۴ دربی هم برای استقلال که ۳ بازی در زمین حضور داشته و یک بازی روی نیمکت بودم.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در خصوص خاطره از دربی گفت فوتبال همش خاطره است، اما دربی ۳۸ که دی ماه ۷۳ بود و دردقیقه ۵۶ موفق به گلزنی شدم و بعدش هم در انتهای بازی آن اتفاقات افتاد و منجر به محرومیت من و تعدادی از بازیکنان شد و اقای مصطفوی هم بدون تحقیق محرومیت ما را بیشتر کرد، برای من دربی خاصی شد.

گفتگو با بهزاد داداش زاده بازیکن جنجالی و گلزن دربی

داداش زاده در خصوص اینکه بلاخره پرسپولیسی هستید یا استقلالی گفت:

شما ببینید من الان با پیشکسوت‌های پرسپولیس تمرین میکنم، باشگاه پرسپولیس رشت را الان ۱۶ ساله که تاسیس کردم و در تهرانم از سال ۸۳ باشگاه آذربایجان تیم علی پروین را تاسیس کردم به نظرتان طرفدار کدام تیم هستم؟

امیدوارم فردا هم پرسپولیس برنده بازی باشد...

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار