کد خبر: ۲۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
گفتگو اختصاصی مخاطب۲۴ با محسن قصابیان:
محسن قصابیان بازیگر نقش تیمسار ستاری در فیلم سینمایی منصور: او از فرماندهان ارتش است که جسارت توأم با اخلاق وپشتکار این شخصیت سبب می‌شود او به الگویی برای مسولان درجهت دست یابی به موفقیت‌ها بدل شود.

سینما و تاتر- محسن قصابیان بازیگر نقش تیمسار ستاری در فیلم سینمایی منصور ساخته سیاووش سرمدی گفت: منصور از فرماندهان ارتش است که جسارت توأم با اخلاق مداری وپشتکار این شخصیت سبب می‌شود او علی رغم تمام باید‌ها ونباید‌ها موفق شود آذرخش را برفراز آسمان به پرواز درآورد و با عملکردش به الگویی مطلوب برای مسولان درجهت دست یابی به مو فقیت‌ها بدل شود.

منصور آذرخش را برفراز آسمان سینما به پرواز درآورد


این بازیگر سینما پیرامون سختی‌های ساخت فیلم سینمایی «منصور» گفت: از آنجا که نقش آفرینی در قالب شخصیت‌های معاصر که بسیاری از مخاطبان با آن‌ها آشنایی و یا ارتباط داشته‌اند بسیار دشوار است بنابراین بازی در نقش شهید ستاری هم در زمره آثار سخت محسوب می‌شود که به نوبه خود می‌طلبید در راستای ایفای هرچه بهتر و ملموس نمودن آن به شخصیت حقیقی این شهید تمهیداتی را درنوع پردازش این کاراکتر بکار بست.


منصور آذرخش را برفراز آسمان سینما به پرواز درآورد

 

بازیگر نقش "شهید ستاری" در فیلم سینمایی "منصور" اظهار داشت: این فیلم اثری است که با الگو قرار دادن شخصیت شهید ستاری، پشتکار و تعهد وی می‌تواند عملکرد‌های سازنده‌ای را در راستای چگونگی مدیریت و شرایط جامعه به لحاظ تحریم و حتی بیماری کرونا به مدیران، مسئولان و حتی مردم ارائه دهد و اگر تولید و ساخت این گونه آثار که علاوه بر روایت یک قصه و ماجرا، راهکار‌های کاربردی در زمینه پیشبرد اهداف موثر برای مردم راپیشنهاد می‌دهد ادامه یابد قطعا نتایج خوبی برای آینده کشوررقم خواهد خورد.

 قصابیان در همین راستا اظهار داشت: نباید فراموش کرد فیلم سینمایی «منصور» اثری مستند نیست بلکه درامی است که تخیل تاحدی در آن دخیل است و قاعدتا بسته به شرایط داستان، بازسازی روایی و یا شخصیتی توسط کارگردان، عوامل و حتی بازیگر در آن اعمال شده از این رو کار‌هایی که در ردیف آثار بیوگرافی طبقه بندی می‌شوند برای همه عوامل بویژه بازیگر سخت و حساس است و همچنین در نهایت این مخاطب است که می‌بایست فیلم سینمایی «منصور» را مورد ارزیابی قرار دهد پس باید منتظر ماند تا دریافت این فیلم چقدر توانسته با تماشاگر در حین ارتباط گیری، تعامل برقرار کند.

کارگردان فیلم سینمایی نیوکاسل افزود: آنچه که باعث ترغیب و جذب من برای حضور در این فیلم سینمایی شد تلاش شخصیت شهید ستاری برای تغییر در برخی مسائل و حفظ امنیت آسمان یک مملکت بود و همینطور عملکرد‌های بسیاری که این شهید در راستای خرید هواپیما در زمان تحریم‌ها انجام داد برایم بسیار جذاب بود.

قصابیان همچنین اظهار داشت: در فیلم سینمایی «منصور» مخاطب شاهد موانعی خواهد بود که بصورت تعمدی و یا از سر ناآگاهی جلوی عملکرد‌های این شخصیت قرار داده می‌شود و او علی‌رغم تمام این باید‌ها و نباید‌ها، سنگ اندازی‌ها، مخالفت‌ها و یا بدبینی‌ها موفق خواهد شد آذرخش را بر فراز آسمان به پرواز در آورد.

وی گفت:روایت ساده این فیلم از تلاش‌های یک شخصیت در راستای سازندگی برای تغییر برخی موضوعات و مسائل، زمینه حضور و همکاری من با این پروژه را برایم ایجاد کرد همچنین حضور بعضی دوستان که از گذشته با آن‌ها آشنا بودم سبب شد در فیلم «منصور» به ایفای نقش بپردازم. همچنین بخشی از کار را، قبل از ورود من، آقای سرمدی کارگردان این فیلم انجام داده بودند که در فیلم‌نامه منعکس شده بود. فیلم‌نامه کمک زیادی به من کرد؛ هرچند بخش‌هایی از آن پرداخته ذهن کارگردان است و این‌گونه نیست که تمامش مبتنی بر مستندات واقعی باشد. آقای سرمدی منابع مختلفی را معرفی کرد و فیلم‌هایی را درباره تیمسار ستاری به من داد. به طور کلی، هر چیزی که درباره این شخصیت موجود بود را دیدم و تلاش کردم تا با عبور دادن این داده‌ها از صافی بازیگری، به شکل‌گیری فیلم کمک کنم.

کارگردان مجموعه‌های تلویزیونی خانه شمعدانی وبوکین خاطرنشان کرد:هم اکنون بدنبال ساخت اثری در تلویزیون وبردن نمایشی به روی صحنه هستم که اگر شرایط مساعد باشد بزودی با کار جدید وارد حیطه تولیدات نمایشی خواهم شد.

گفتگو: زهرا فرود

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار