کد خبر: ۲۶۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
برای این منظور متقاضیان بایستی با ورود به پروفایل کاربری خود، ابتدا گزینه لغو سفارش را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب می‌کرده تا خودرو قبلی حذف شود. پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده تا بتوانند خودروی جدید خود را انتخاب کنند.

مخاطب24:مهلت ویرایش خودرو‌های مشتریان هر دو مرحله سامانه یکپارچه که موعد تحویل در سال آینده داشتند و از روز دوشنبه آغاز شده بود، امروز به پایان می‌رسد؛ پس از اتمام این مهلت مشتریان باید به سایت خودروسازی که محصول آن را انتخاب کرده مراجعه و نسبت به واریز وجه خودرو اقدام کنند تا فرآیند ثبت‌نام نهایی شود.به گزارش ایسنا، از روز دوشنبه (٢٠ شهریور) تا امروز پنجشنبه (۲۳ شهریور) سایت سامانه فروش یکپارچه خودرو‌ها برای ویرایش خودروی مشتریان هردو مرحله فروش یکپارچه موعد تحویل ١۴٠٣ داشته‌اند، فعال شده بود تا بتوانند با تغییر خودروی خود، امکان دریافت خودرو در سال جاری داشته باشند.برای این منظور متقاضیان بایستی با ورود به پروفایل کاربری خود، ابتدا گزینه لغو سفارش را از قسمت جزئیات سفارش انتخاب می‌کرده تا خودرو قبلی حذف شود. پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده تا بتوانند خودروی جدید خود را انتخاب کنند.این امکان با توجه به اجرای تخصیص خودرو‌ها از محل ظرفیت‌های خالی موجود برخی شرکت‌های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت‌های موجود، در راستای اجرای تصمیم کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت‌نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، فراهم شد. این مهلت امروز (پنجشنبه) پس از چهار روز، به پایان می‌رسد و تاکنون نیز صحبتی مبنی بر تمدید آن شنیده نشده است؛ با پایان یافتن این مهلت تغییر خودروها، مشتری بایستی به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.


پس از ارسال فهرست اولویت‌بندی شده به شرکت‌های خودروساز و اطلاع‌رسانی به متقاضیان، امکان تکمیل وجه به مدت پنج روز فراهم خواهد شد.البته در صورت وجود متقاضی یک خودرو، بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت‌های تعیین شده قبلی صورت خواهد گرفت.


همه شرکت‌کنندگان در دو مرحله اول و دوم فروش یکپارچه خودرو‌ها که نوبت دریافت در سال آینده دریافت داشته‌اند (حتی مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو که در مرحله دوم فروش، عرضه محصولی نداشته است) این امکان برایشان فراهم بود تا بتوانند از این فرصت ویرایش استفاده کنند.گفتنی است، مشتریانی که در این موعد مقرر خودروی نوبت‌دار خود را لغو کردند، اما امکان انتخاب خودروی جایگری برایش فراهم نشد، نگران نباشند؛ چراکه در چنین شرایطی، کماکان اولویت قبلی آن‌ها محفوظ خواهد ماند و در موعد مقرر خودرو را تحویل خواهند گرفت. اما اگر متقاضی، خودروی جدید را انتخاب کرد، اما در زمان مشخص شده توسط خودروساز وجه خودرو را به حساب خودروساز واریز وجه نکنند، از اولویت‌بندی حذف می‌شوند.

برچسب ها: سامانه یکپارچه
آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
بنیانگذار ساندویچی هایدا درگذشت title
جاوید فرزامی که به همراه برادرش علی فرزامی صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود به دلیل آمبولی ریه درگذشت.
فیلم | گاف سریال زخم‌کاری؛ کشیدن ترمز دستی با BMW سری ۵! title
در جدیدترین قسمت سریال زخم‌کاری بازیگر نقش میثم با کشیدن ترمز دستی BMW سری ۵، لحظه عجیبی را رقم زد.
سوتی پیمان یوسفی روی آنتن زنده شیر پدر و نان مادر! title
سوتی وحشتناک پیمان یوسفی، گزارشگر سیما روی آنتن زنده در گفتگو با هادی عامل خبرساز شد.
دلیل واقعی ممنوعیت واردات آیفون ۱۴ و ۱۵ سرانجام مشخص شد title
ارزبری بالا و عمل متقابل نسبت به تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین دلایل عدم ورود این گوشی‌ها به ایران محسوب می‌شوند.
دیدار هوادار کوچک ایرانی با رونالدو + فیلم title
هوادار نوجوان ایرانی که آرزوی دیدن رونالدو را داشت در هتل با ستاره پرتغالی دیدار کرد.
برگزیده
برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۳ معرفی شدند title
جایزه نوبل فیزیک ۲۰۲۳ به «پیر آگوستینی»، «فرنس کراوس» و «آن لوهولیر» اهدا شد.
فوری | اعلام جزئیات روش جدید فروش خودرو، سامانه یکپارچه خودرو حذف شد title
حذف سامانه یکپارچه خودرو، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت:فروش خودرو دیگر به روش قبل انجام نخواهد بود
فروش آنلاین نان قاعده‌مند می‌شود title
قاعده‌مند کردن هزینه‌هایی که اپلیکیشن‌ها در قالب فروش آنلاین نان دریافت می‌کنند در برنامه‌های دولت قرار دارد.
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ title
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ معرفی شدند. در ادامه می‌توانید عکس‌های برگزیده این دوره از مسابقات عکاسی نجوم را مشاهده کنید.