کد خبر: ۲۳۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۸
رمدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از راه‌اندازی سامانه صدور کارت سوخت‌های المثنی تا پایان هفته خبر داد.

مسعود رضایی در یک ارتباط زنده تلویزیونی در مورد ثبت صدور کارت سوخت المثنی، اظهار داشت: یک سرویسی میان وزارت نفت و بانک اطلاعاتی پلیس راهور ناجا مشترک است و اختلال سراسری موجب شد که این ارتباط را به جهت حفظ امنیت دو سیستم قطع کنیم.

راه‌اندازی سامانه صدور کارت سوخت‌های المثنی تا پایان هفته
وی ادامه داد: همکاران من در کنار عزیزان پلیس راهور ناجا طراحی‌های امنیتی این لینک ارتباطی را همین امروز مورد بازبینی قراردادند و انشالله تا پایان هفته سامانه راه‌اندازی می‌شود لذا هم‌وطنانی که کارت‌های سوختشان مفقودشده می‌توانند به پلیس + ۱۰ مراجعه کنند.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به فرآیند صدور، گفت: فرآیند صدور به شیوه قبل انجام می‌شود یعنی هم‌وطنان می‌توانند با مدارک مربوط به خودرو، مالک و بیمه‌نامه مراجعه کنند.

رضایی با بیان اینکه این سامانه از سال ۸۵ راه‌اندازی شده بود و با توجه به محدودیت‌هایی که ازنظر تکنولوژی وجود دارد، اما وزارت نفت پروژه‌های ارتقای امنیت سامانه را در دستور کار قرارداد، تصریح کرد: برای ارتقای امنیت سامانه با عزیزان سازمان پدافند غیرعامل در ارتباط هستیم.

وی بیان کرد: با ممیزی‌هایی که توسط پدافند غیرعامل انجام‌شده بحث ارتقای امنیت را در دستور کار قراردادیم و با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در مورد تعداد صدور کارت سوخت‌های المثنی، اظهار کرد: در شرایط عادی مراجعات به پلیس+۱۰ حدود بین ۵ تا ۱۰ هزار درخواست بوده است. البته برای حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار نفر آمادگی صدور کارت راداریم.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: به میزان کافی کارت در کشور موجود است و هیچ مشکلی برای صدور کارت‌ها نداریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار