کد خبر: ۱۹۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
با انجام قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد که تیم فوتبال پرسپولیس با الهلال دیدار خواهد کرد.

با انجام قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد که تیم فوتبال پرسپولیس با الهلال دیدار خواهد کرد.

به گزارش "مخاطب ۲۴"، لحظاتی قبل قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کوالالامپور و به شکل ویدیو کنفرانس در شرایطی برگزار شد که تیم‌های پرسپولیس، الهلال، الوحده و النصر در منطقه غرب حضور داشتند ناگویای ژاپن، چونبوک، اولسان و پوهانگ کره جنوبی نیز در منطقه شرق حاضر هستند.
پرسپولیس - الهلال عربستان در یک چهارم نهایی
قرعه کشی از ساعت ۱۱:۳۰ در استودیوی‌ای اف سی آغاز شد و پس از پخش تیزر مربوط به هر کدام از تیمها، در حضور مدیر اجرایی‌ای اف سی قرعه کشی به انجام رسید. تیم های فوتبال  الوحده و پرسپولیس نخستین تیم‌هایی بودند که از گوی بیرون آمدند تا مشخص شود نمایندگان ایران و عربستان باهم دیدار نخواهند کرد.

پس از آن برگزارکننده مراسم نام النصر را بیرون آورد تا این تیم در مقابل الوحده قرار بگیرد و تنها اسم باقی مانده یعنی الهلال، به عنوان حریف پرسپولیس انتخاب شود تا سرخپوشان با حریف قبلی استقلال دیدار کنند.

قرار است مرحله یک چهارم نهایی روز ۲۴ مهر ماه در ریاض برگزار شود و دو تیم النصر و الهلال از پرسپولیس و الوحده میزبانی خواهند کرد. این در حالی است که سرخپوشان پایتخت در دو فصل اخیر هیچ بازی خانگی را نداشته‌اند و در قطر، امارات، هند، تاجیکستان و حالا عربستان به مصاف حریفان خود رفته می‌روند.

نکته مهم اینکه پرسپولیس و الهلال از فصل ۲۰۱۷ باهم روبرو نشده‌اند و این بازی تقابل بهترین تیم‌های منطقه غرب در سال‌های اخیر خواهد بود که در رنکینگ فوتبال دیتا بیس نیز تیم‌های اول و دوم غرب به حساب می‌آیند. فصل ۲۰۱۷ سرخپوشان تهران و آبی‌پوشان ریاض در مرحله گروهی به تساوی رسیدند و در نیمه نهایی، الهلال با ۴ گل در بازی رفت پرسپولیس را شکست داد و در بازی برگشت، ۲-۲ به اتمام رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار