کد خبر: ۱۸۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۳
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

طالع بینی امروز

مخاطب24:فال روزانه واقعی شخصی (DAILY HOROSCOPE)  یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می شود. پس می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۲ خرداد:
فال روز تولد: شما امسال از تمام ویژگی‌های مثبتی مانند اعتماد به نفس، ذکاوت، اصالت، خلاقیت و شور و هیجان برخوردار هستید و بی شک داشتن این صفات خوب به شما کمک خواهد کرد پیشرفت‌های قابل توجهی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود داشته باشید. شما میزبانی فوق العاده هستید و از بودن در اجتماع لذت می‌برید، اما هر از گاهی باید مواظب جیبتان باشید و کمتر ولخرجی کنید. امسال شما توانایی بیشتری در تصمیم گیری به ویژه در شرایط سخت و با وجود محدودیت زمانی خواهید داشت و ترکیب این مهارت با اعتماد به نفس و پشتکاری که دارید به شما کمک خواهد کرد وظایفی که به شما محول می‌شوند را به بهترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان انجام دهید. پس با خیال راحت منتظر بهتر شدن موقعیت کاری و افزایش درآمدتان باشید. برای آن‌هایی که هنوز مجرد هستند با شرکت در مهمانی‌ها و فعالیت‌های اجتماعی فرصت‌های خوبی برای آغاز روابط عاطفی جدید فراهم خواهد شد. آن‌هایی هم که عشقشان را پیش از این یافته اند می‌توانند امسال منتظر ازدواج باشند.

♈ فال روزانه متولدین فروردین
خبر‌های ناراحت کننده‌ای که از راه دور به گوشتان خواهند رسید ممکن است باعث ناراحتی و افسردگی شما شود. شاید دلتان بخواهد خودتان را از جمع کنار کشیده و در گوشه‌ای خلوت کرده و به این موضوع فکر کنید، اما این قطعا بهترین کاری که می‌توانید بکنید نخواهد بود. در چنین موقعیت‌هایی بهترین کاری که می‌تواند باعث آرامش شما بشود انجام کارهایتان است. پس اگر کار ناتمامی دارید و یا مدت هاست که می‌خواسته اید کاری را به انجام برسانید امروز سر خودتان را با این کار‌ها گرم کنید. نگران مسئله‌ای کاری هستید، اولویت هایتان را در نظر بگیرید تا مشکل به چشمتان کوچکتر شود. آبی که ریخته شده به جوی بر نمی‌گردد، دست از مرور چند باره یک موضوع بردارد و بیش از این خودتان ار آزار ندهید. مشکلات پیش آمده اخیر باعث بی حوصلگی و کم طاقتی شما در برابر خطا‌های کوچک دیگران شده، این حالت روحی شما با خبر خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید برطرف می‌شود.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت
امروز شاید یکی از دوستان و یا عزیزانتان بیمار باشد و باعث نگرانی شدید شما شود. یا شاید هم یکی از اهدافی که رسیدن به آن برایتان اهمیت زیادی برخوردار است با تاخیر مواجه شود و این موضوع باعث آشفتگیتان شود. وضعیت مالیتان هم از طرف دیگر ذهنتان را به خود مشغول کرده است. در واقع شما امروز دنبال بهانه می‌گردید که خودتان را نگران کنید و هیچ یک از مشکلات احتمالی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند به آن اندازه‌ای که شما فکر می‌کنید جدی نیستند. قبل از دیوانه کردن خودتان واقعیت ماجرا را کشف کنید. جوابی که منتظر و نگرانش هستید به زودی خواهید شنید و شما دوباره همان شخص با ظرفیتی می‌شوید که می‌توان روی او حساب کرد. در رابطه با مسائل احساسی روابط گرم و خوبی خواهید داشت، او را تحت تاثیر قرار داده و بی بهانه برایش هدیه‌ای بخرید. به میهمانی‌های مختلفی دعوت شده اید که در یکی از آن‌ها شخصی که برای دیدنش اشتیاق فراوانی دارید ملاقات خواهید کرد

♊ فال امروز متولدین خرداد
روابط شما با اعضای خانواده و دوستانتان به خاطر فشار و استرس زیادی که این اواخر به شما وارد شده است ممکن است با مشکلاتی روبرو شده باشند. به همین دلیل هم امروز روز خوبی برای گرفتن هر گونه تصمیم جدی در مورد روابطتان با دیگران نخواهد بود. در مورد رابطه عاطفیتان نیز این موضوع صدق می‌کند و سوء تفاهم‌هایی که ایجاد می‌شوند باعث شوند نسبت به طرف مقابلتان دچار تردید شده و یا تصمیم اشتباهی بگیرید. این مسئله جدی‌تر از آن است که بخواهید یک شبه در مورد آن تصمیم بگیرید. به احتمال زیاد تردیدهایتان بیهوده هستند. بهتر است سعی کنید واقع بین باشید، زندگی را به خودتان آسانتر بگیرید. در رابطه عاطفی تان اگر قصد دارید مسئله‌ای را روشن کنید و چیز‌هایی را توضیح دهید، امروز زمان خوبی برای رفع کدورت‌ها در رابطه شماست. حواستان باشد به هیچ وجه مسئولیت کاری را که نمی‌توانید انجام دهید به گردن نگیرید. حواستان به اطرافیانتان بیشتر باشد.

♋ فال روزانه متولدین تیر
امروز ممکن است از لحاظ جسمی زیاد سر حال نباشید و یا شاید هم فشار و استرس‌هایی که طی چند روز گذشته به شما وارد شده اند حال و هوایتان را بهم ریخته باشد. تا جایی که می‌توانید امروز را استراحت کرده و به خودتان اصلا سخت نگیرید. امروز عدم موفقیت در برقراری ارتباط با دیگران ممکن است سوء تفاهم‌هایی بین شما و آن‌ها ایجاد کند و دلخوری‌هایی را به وجود بیاورد، سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کرده و برای خودتان از کاه کوه نسازید. اگر هم فکر می‌کنید نمی‌توانید این کار را انجام دهید تا جای ممکن در خانه بمانید! در کار‌های گروهی فعال باشید و ایده‌ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید تا ببینید چقدر در رسیدن به خواسته هایتان شما را همراهی می‌کنند، قدردان این همراهی و محبت باشید تا روز افزون باشد. شخصی بدون قصد بد حرفی زده که شما را رنجانده است بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید. در رفاقت کوتاهی نکنید

♌ فال فردا متولدین مرداد
امروز ممکن است با دیدن یک رویای بد از خواب بپرید و از همان صبح حالتان کمی بهم بریزد و تمام روز را نگران این باشید که این خواب‌ها به چه معنایی بوده اند و نکند اتفاق بدی قرار است بیفتد. به این چیز‌ها فکر نکنید و سعی کنید به سریعترین شکل ممکن فراموششان کنید. به احتمال خیلی زیاد این خواب‌ها ناشی از پرخوری‌های شب گذشته و یا خوابیدن تا لنگ ظهر هستند و هیچ معنای خاصی در ورای آن‌ها نهفته نیست. حتی اگر مشکلی هم برایتان پیش بیاید اتفاق خاص و بزرگی نخواهد بود. شما بسیار نکته سنج هستید، اما اگر آن را کنترل نکنید شما را به دردسر می‌اندازد، حد و اندازه را نگه دارید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، حواستان را جمع کنید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت. معامله‌ای که مدتهاست در فکر انجامش هستید بهتر است همین حالا انجام دهید. خرید را بیش از این به تعویق نیاندازید.

♍ فال امروز متولدین شهریور
برخی اتفاقات در زندگی اعضای خانواده تان ممکن است امروز نگرانی‌هایی را برای شما ایجاد کند. شاید هم مشکلاتی در ساختمان پیش بیایند و خانه تان نیاز به تعمیراتی در زمینه برق کشی و یا لوله کشی داشته باشد. اگر مشکل به اعضای خانواده تان مربوط می‌شود سعی کنید با او حرف بزنید و به جزئیات مشکل او پی برده و در حل آن به او کمک کنید. اگر هم این مشکل به خانه و ساختمانتان برمی گردد بهتر است از نیروی متخصص کمک گرفته و خودتان را درگیر آن نکنید، زیرا ممکن است به دلیل نداشتن مهارت‌های کافی اوضاع را بدتر کنید. طرف مقابلتان را امتحان کنید تا خیالتان آسوده شود، با شک و دو دلی سر کردن فقط زندگی را به خودتان زهر می‌کند، مرگ یکبار و شیون هم یک بار. روز‌های شلوغی را پشت سر می‌گذارید چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ کاری، این دقیقا همان چیزی است که روحیه ماجراجوی شما را راضی می‌کند پس بهانه گیری نکنید و غر نزنید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر
اگر امروز مهمان‌های زیادی به خانه تان آمدند اصلا تعجب نکنید. یکی از اعضای خانواده، دوستان و یا حتی همکارانتان برای درد دل کردن در مورد مشکلاتی که دارد به دیدنتان خواهد آمد، چند نفر از دوستان قدیمیتان بدون قرار قبلی ناگهان زنگ زده و می‌گویند که دارند به خانه شما می‌آیند و یا شاید هم خواهر و برادرهایتان تصمیم بگیرند امشب در خانه شما دور هم جمع شوند. در هر صورت بهتر است از صبح که بیدار می‌شوید خانه را مرتب کرده و کار‌های شخصیتان را انجام دهید، زیرا بعدا مهمان‌ها فرصت انجام کارهایتان را به شما نخواهند داد. جهت خرید و یا نقل مکان باید تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت نکنید شما بخوبی میدانید که کار‌های واجب تری دارید که باید به آن‌ها بپردازید. تلاش‌های شما بالاخره جواب خواهد داد. حتی اگر کار‌ها با سرعتی که شما توقع دارید پیش نرود، شما ذاتا هنرمند و مدیر هستید، از هر دوی این توانایی‌ها همزمان بهره ببرید.

♏ فال روزانه متولدین آبان
امروز کمی احساس دلتنگی و افسردگی می‌کنید. شاید حتی نسبت به اهداف و توانایی‌های خود دچار تردید شده باشید. اجازه ندهید این احساسات بیهوده حال و هوای شما را بهم ریخته و روز تعطیلتان را خراب کنند. همه چیز در واقع خیلی بهتر از آن چیزی است که شما در حال حاضر فکر می‌کنید، ولی امروز شما خیلی راحت از کاه برای خودتان کوه درست می‌کنید. بهتر است امروز اصلا به مسائل کاری فکر نکنید و فقط سعی کنید از روز تعطیلتان نهایت استفاده را ببرید. شنیدن خبرى شگفت زده و خوشحالتان می‌کند، به سفرى خواهید رفت که براى آرامش جسم و روحتان بسیار لازم است، کار یا کمکى از شما خواسته شده که به دلیل مشغله هاى کارى و زندگى انجام آن را به تعویق انداخته اید بهتر است هرچه زودتر آن را انجام دهید و گرنه وجه ى همیشه مدد رسانِ تان را در برابر دیگران خدشه دار می‌کنید.

♐ فال روزانه متولدین آذر
امروز حرف زدن با دوستان و اعضای خانواده تان به راحتی همیشه پیش نخواهد رفت. در واقع یک نگرانی و دغدغه درونی ناگهان شما را به خود مشغول کرده و در عالم خودان فرو برده و نمی‌گذارد که با دیگران ارتباط برقرار کنید. شاید بخواهید این فکر‌ها و نگرانی‌ها را با کار کردن از سر خودتان بیرون کنید، اما دقیقا ندانید در یک روز تعطیل چطور باید خودتان را سرگرم نگه دارید. امروز می‌تواند روز خوبی برای مطالعه و یا کار کردن روی پروژه‌های شخصی مثل کار‌های هنری و یا فنی که دوست دارید در وقت آزادتان انجام دهید باشد. نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر ادا کنید. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله‌ای که نگران چگونگی انجامش هستید بیش از حد حساسیت نشان ندهید، خودتان کار‌ها را خراب می‌کنید. از وسواس فکری و چندباره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید این کار شما را فقط خسته و کلافه می‌کند، تصمیم بگیرید و به تصمیمتان احترام بگذارید.

♑ فال روز متولدین دی
امروز از آن روز‌هایی است که احساسات درونیتان خیلی قوی عمل می‌کنند، به همین دلیل هم بهتر است که از بودن در کنار افرادی که حال و هوایی مغموم و افسرده دارند خودداری کنید، زیرا این حالت‌ها و احساسات آن‌ها خیلی سریع به شما هم منتقل خواهند شد و می‌توانند روز تعطیل به این زیبایی را برای شما به یک کابوس تبدیل کنند. شاید بهتر باشد که بیشتر امروز را در خانه بمانید و کار‌ها و پروژه‌هایی که مدت‌ها به تعویق انداخته بودید را انجام دهید. فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت در کار برایتان پیش خواهد آمد، اگر نترسید و درخواستتان را مطرح کنید به آنچه که می‌خواهید می‌رسید، دلستان برای کسی که سالهاست ندیده ایدش بسیار تنگ است، خود کرده را تدبیر نیست با روزگار کنار بیایید. برای اوج گرفتن باید بارتان را کم کنید، با خودتان منصف باشید خطایی اگر کرده اید بپذیرید و جبران کنید.

♒ فال متولدین بهمن
امروز ترس در رابطه با وضعیت اقتصادیتان ذهن شما را به خود مشغول کرده و در این زمینه احساس امنیت نمی‌کنید. نارضایتی از نتیجه برخی کار‌هایی که این اواخر انجام داده اید و تاخیر در رسیدن به بعضی از اهدافتان باعث شده اند به فکر انجام کار دیگری بیفتید که در آن توانایی و مهارت بیشتری داشته باشید. با این حال بهتر است کمی دست نگه دارید و نگاهی منطقی‌تر به شرایط موجود داشته باشید، شاید با در نظر گرفتن موانعی که سر راهتان بوده اند همین مقدار از پیشرفت هم قابل توجه و ارزشمند باشد. لجبازی و جنگیدن فقط باعث شده دور یک مسیر باطل بچرخید، نه بخاطر دیگران بلکه برای خودتان هم که شده مسئله را رها کنید و شاکر باشید. فردا به هیچ کس قول داده نشده. با مشکلات مالی تان فعلا کنار بیایید اوضاع بزودی روبراه خواهد شد. از جایی خبری به شما خواهد رسید که شنیدنش را باور نخواهید کرد، صبر تان به بار خواهد نشست.

♓ فال روزانه متولدین اسفند
آیا این اواخر مدام به فکر این بوده اید که شاید کار و حرفه شما برایتان مناسب نباشد؟ نارضایتی از غلتان شما را در فشار و استرس قرار داده و در فکر ایجاد تغییرات کلی در کارتان هستید. شاید این کار درستی باشد، اما شاید هم نباشد! گزینه‌هایی که دارید را به دقت مورد بررسی قرار دهید و ببینید چه احساسی نسبت به آن‌ها دارید، اما پیش از آن که تصمیم گیری کنید چند روزی دست نگه دارید و پس از آن تصمیم نهاییتان را بگیرید. برای گرفتن هر تصمیم سرنوشت سازی بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. در اطرافتان شخصی گرفتار است، همانقدر که از دستتان بر می‌آید کمکش کنید و خودتان را سرزنش نکنید. اگر کسی به شما پیشنهاد سفری داد بی معطلی بپذیرید و برای رفتن تدارک ببینید. شما نیاز دارید تا هرچه سریعتر در محیط اطرافتان تغییری ایجاد کنید.
برچسب ها: فال روزانه
آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
بنیانگذار ساندویچی هایدا درگذشت title
جاوید فرزامی که به همراه برادرش علی فرزامی صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود به دلیل آمبولی ریه درگذشت.
فیلم | گاف سریال زخم‌کاری؛ کشیدن ترمز دستی با BMW سری ۵! title
در جدیدترین قسمت سریال زخم‌کاری بازیگر نقش میثم با کشیدن ترمز دستی BMW سری ۵، لحظه عجیبی را رقم زد.
سوتی پیمان یوسفی روی آنتن زنده شیر پدر و نان مادر! title
سوتی وحشتناک پیمان یوسفی، گزارشگر سیما روی آنتن زنده در گفتگو با هادی عامل خبرساز شد.
دلیل واقعی ممنوعیت واردات آیفون ۱۴ و ۱۵ سرانجام مشخص شد title
ارزبری بالا و عمل متقابل نسبت به تحریم‌ها به عنوان مهم‌ترین دلایل عدم ورود این گوشی‌ها به ایران محسوب می‌شوند.
دیدار هوادار کوچک ایرانی با رونالدو + فیلم title
هوادار نوجوان ایرانی که آرزوی دیدن رونالدو را داشت در هتل با ستاره پرتغالی دیدار کرد.
برگزیده
برندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۳ معرفی شدند title
جایزه نوبل فیزیک ۲۰۲۳ به «پیر آگوستینی»، «فرنس کراوس» و «آن لوهولیر» اهدا شد.
فوری | اعلام جزئیات روش جدید فروش خودرو، سامانه یکپارچه خودرو حذف شد title
حذف سامانه یکپارچه خودرو، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت:فروش خودرو دیگر به روش قبل انجام نخواهد بود
فروش آنلاین نان قاعده‌مند می‌شود title
قاعده‌مند کردن هزینه‌هایی که اپلیکیشن‌ها در قالب فروش آنلاین نان دریافت می‌کنند در برنامه‌های دولت قرار دارد.
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ title
برندگان و تصاویر منتخب مسابقه عکاسی نجوم سال ۲۰۲۳ معرفی شدند. در ادامه می‌توانید عکس‌های برگزیده این دوره از مسابقات عکاسی نجوم را مشاهده کنید.