کد خبر: ۱۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۶
کمال کامیابی نیا خواسته هایش در پرسپولیس به پایان نرسیده است. او سه فصل دیگر با سرخ ها خواهد بود و این سه فصل می تواند با اتفاقات شیرین تری برای او و هم تیمی هایش همراه باشد

قرارداد کمال کامیابی‌نیا با پرسپولیس برای سه فصل دیگر تمدید شد. کار تمدیدی‌های پرسپولیس با توافق کمال کامیابی نیا با سرخپوشان به اتمام رسید و این هافبک دفاعی سه فصل دیگر در پرسپولیس ماندگار شد. پرسپولیس بعد از جدایی نوراللهی به ترتیب با امیری، شیری، عالیشاه و در نهایت با کامیابی نیا تمدید کرد تا پرونده بازیکنان فصل گذشته این تیم که قراردادشان به اتمام رسیده بود با جدایی دو مهره و تمدید چهار بازیکن بسته شود.

قرارداد کمال کامیابی‌نیا با پرسپولیس برای سه فصل دیگر

 

اخبار ورزشی - به نظر می رسد کمال می خواهد به فوتبال خود در پرسپولیس پایان دهد به این خاطر که در زمان پایان قرارداد آماده ورود به سن 36 سالگی می شود و شاید آن موقع بخواهد در اوج کفش ها را آویزان کند. کمال در سال های اخیر یکی از بازیکنان موثر و در خدمت تاکتیک تیم بوده است و نقش او در قهرمانی سال های اخیر بدون شک پر رنگ است. کامیابی نیا که خوشبختی های متعددی را در پرسپولیس تجربه کرده اینطور نبوده تنها یک مهره موثر در فاز دفاعی باشد. او در جلوی خط دفاعی به خوبی در برابر حملات حریف سد ایجاد می کند و به جا در فاز تهاجمی هم یک بازیکن اثر گذار است و از او در بازی های گذشته گل های حساس و سرنوشت سازی دیدیم. به خصوص از روی ضربات ایستگاهی که از کنار زده می شود. 

کمال کامیابی نیا در روزهایی که به خاطر ترافیک در جلوی خط دفاعی و تصمیم یحیی گل محمدی روی نیمکت نشست صبوری به خرج داد و به جای ابرو کج کردن هر موقع به زمین آمد همان کمال همیشگی بود. جنگنده و دارای انگیزه و عطش برای پیروزی و بدون شک گل زنی. با رفتن احمد نورالهی به شباب الاهلی حالا وظیفه او در جلوی خط دفاعی سنگین تر خواهد شد و شاید یحیی گل محمدی از او بر خلاف میلاد سرلک بخواهد جلو بکشد و پاس بدهد و به موقع چارچوب دروازه حریف را نشانه بگیرد. با شوت از راه دور یا جایگیری برای استفاده از ضربات ایستگاهی.

کمال کامیابی‌نیا قرار است تا سه روز آینده به تهران بازگردد و تمرینات خود را همراه با سرخپوشان دنبال کند. این بازیکن از جمع ستاره‌های نسل طلایی پرسپولیس است و نقش موثری در رقم خوردن پنج قهرمانی پیاپی داشت. به همین علت، باشگاه به خواست کادرفنی اقدام به تمدیدقرارداد با شماره 11 پرسپولیس کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار