کد خبر: ۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
با کمک‌ها و پیگیری‌هایی که انجام شد و همین طور همیاری سازمان صدا و سیما میزبانی تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدارش در مقدماتی جان جهانی قطعی شده است؛ بنابراین ما در تهران از سوریه میزبانی می‌کنیم.

عزیزی خادم: تیم ملی فوتبال در چهارچوب بازیهای انتخابی جام جهانی قطر تهران میزبان سوریه خواهیم بود. با همگرایی و کمک‌ها و پیگیری‌هایی که انجام شد و همین طور همیاری سازمان صدا و سیما میزبانی تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدارش در مقدماتی جان جهانی قطعی شده است؛ بنابراین ما در تهران از سوریه میزبانی می‌کنیم.


عزیزی خادم: تیم ملی فوتبال در تهران میزبان سوریه خواهیم بود


اخبار ورزشی - به گزارش مخاطب ۲۴: «شهاب‌الدین عزیزی خادم» امروز (سه‌شنبه) در گفت و گوی تلویزیونی درباره میزبانی تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با سوریه اظهار داشت: این مهم می‌تواند راه صعود ما هموار کرده و فضا را آرام کند. بعد از سال‌ها دوری از میزبانی و حق واقعی که باید برای فوتبال ایران قائل می‌شدند و در چند سال اخیر شاهدش نبودیم؛ این بار موفق شدیم این کار را انجام دهیم.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین خاطرنشان کرد: با هدفمندی و با تیمی کارآمد در فدراسیون فوتبال و تلاش‌های رسمی و غیر رسمی و یک نوع رفتار همکاری گرایانه از سوی فدراسیون فوتبال و مجموعه سازمان صدا و سیما به نتیجه لازم رسیدیم. مساله حق پخش و مسایل مهمتری بود که همکاری مناسبی در مورد آن صورت گرفت و از عبدالعلی علی‌عسگری رییس سازمان صدا و سیما تشکر می‌کنم. ستادی برای آماده‌سازی جام جهانی تشکیل شد که علی فروغی به نمایندگی از سازمان صدا و سیما حضور داشت و اولین جلسه به میزبانی ایشان تشکیل شد. قرار است افراد دیگری از دولت اضافه شوند تا بتوانیم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم. فوتبال در این روز‌ها جلوه اتحاد ملی ماست.

عزیزی خادم در پایان گفت: برای بحث میزبانی کار‌هایی باید انجام می‌شد. ویزای تیم سوریه انجام شده و طی امروز و فردا (چهارشنبه) تیم ۴۵ نفره سوریه روز دوشنبه به ایران خواهند آمد.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران باید روز یازدهم شهریورماه در ورزشگاه آزادی در چهارچوب بازیهای انتخابی جام جهانی قطر به مصاف تیم ملی سوریه برود و اولین دیدار خود را در دور نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به انجام برساند.

برنامه بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران به شرح زیر است:

ایران - سوریه، ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

عراق - ایران، ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

امارات - ایران، ۱۵ مهر ۱۴۰۰

ایران - کره جنوبی، ۲۰ مهر ۱۴۰۰

لبنان - ایران، ۲۰ آبان ۱۴۰۰

سوریه - ایران، ۲۵ آبان ۱۴۰۰

ایران - عراق، ۷ بهمن ۱۴۰۰

ایران - امارات، ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

کره جنوبی - ایران، ۴ فروردین ۱۴۰۱

ایران - لبنان، ۹ فروردین ۱۴۰۱

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار