کد خبر: ۱۷۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴
مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت همکاری‌ها میان این بانک و صندوق کارآفرینی امید گسترش می‌یابد.

همکاری‌ها میان بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید گسترش می‌یابد

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون؛ محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه انعقاد تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: همکاری بانک و صندوق از سالیان گذشته رو به گسترش بوده است و در این مقطع نیز محور‌های همکاری در حال توسعه است.

وی افزود: صندوق کارآفرینی امید از نهاد‌های مالی خوشنام و تاثیرگذار در سطح کشور بوده است و در پرداخت تسهیلات خود اشتغالی، خرد و کوچک به جامعه هدف تاثیرگذار عمل نموده است.

شیخ حسینی تصریح کرد: بانک توسعه تعاون خدمات تخصصی و اعتباری خود را بیشتر متمرکز بر تعاونی‌ها و بنگاه‌های در اندازه متوسط نموده است و رویکرد حمایتی و توسعه‌ای بانک به این جامعه هدف است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون تاکید کرد: دستاورد‌ها و آثار اجتماعی مثبت خدمات بانک و صندوق در نقاط جغرافیایی سراسر کشور قابل مشاهده است.

وی خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون به لحاظ انضباط مالی در وضعیت مساعدی قرار دارد و به لحاظ استاندارد‌های حسابداری و قواعد بانکداری به نحو موثری عملکرد داشته است و قابلیت اجرای طرح‌های عاملیتی را در سطح ملی بروز داده است.

شیخ حسینی گفت: ظرفیت‌های مناسبی در هر دو نهاد مالی وجود دارد و تجربه همکاری و تعامل میان دو نهاد نشان دهنده وجود و تعدد مسیر‌های همکاری است و دو طرف می‌توانند با هدف ارائه خدمات بهینه به جامعه هدف؛ از دستاورد‌های طرفین و امکانات و سامانه‌های کاری به نحو مطلوبی بهره ببرند و هم افزایی موثری در مسیر خدمات توسعه‌ای ایجاد نمایند.

این مقام بانکی خاطر نشان کرد: رویکرد جهادی مدیریتی و اقدامات موثر در حوزه فناوری و چابک سازی در مجموعه صندوق کارآفرینی امید مشخص است و بانک توسعه تعاون این اراده را دارد تا بتواند با همکاری صندوق هم افزایی موثری را در مسیر خدمات توسعه‌ای ایجاد نمایند.

نعمت اله رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این جلسه گفت: اقدامات صندوق در پرداخت ۴۰۸۰۰ فقره تسهیلات و ایجاد ۱۲۰ هزار فرصت شغلی اثربخش بوده است و تلاش شده است تا عملکرد و وضعیت صندوق بر پایه بانک‌های اطلاعاتی دقیق و شفاف در دسترس باشد و امکان نظارت و برنامه ریزی برای ادامه فعالیت حمایتی بر پایه بستر‌های مناسب فناوری اطلاعات نیز در حال حاضر فراهم است.

وی ادامه داد: صندوق کارآفرینی امید پس از سال‌ها تجربه همکاری، تمایل به تداوم این فعالیت داشته و انعقاد تفاهم‌نامه‌ها می‌تواند موجب ارتقای کیفیت و کمیت این همکاری گردد.

در این جلسه سید باقر فتاحی رئیس هیأت مدیره، محمد ذوالفقاری معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی و معاونت مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت، شهرام بخشا سرپرست معاونت مدیرعامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، احمد محمدی مدیر امور اعتباری، صیاد رحمان پور مدیر امور‏ استان‌ها و شعب، یونس کلانتری رئیس اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار، سید علی میر فخرایی سرپرست اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون و همچنین حمیدرضا البرزی معاون اعتبارات و حمیدرضا گل محمدی مشاور مدیرعامل و مدیرحوزه مدیریت صندوق کارآفرینی امید حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند همه معلمان مشمول رتبه بندی می‌شوند |جزییات همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی | واکنش پانته‌آ بهرام به گشت ارشاد را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار