کد خبر: ۱۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۸
در روز‌های گذشته فرهاد مجیدی علیه احمد مددی و علی نژاد معاون وزارت ورزش موضع گرفت. آنچه مسلم است اگر به موضوع مجیدی پرداخته شود، مصاحبه‌های او زیر ذره‌بین خواهد بود نه نتایج مثبت و منفی اش با استقلال.

در مجمع باشگاه استقلال چه اتفاقی می‌افتد؟ مجیدی - مددی؟به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از خبر ورزشی در روز‌های گذشته فرهاد مجیدی علیه احمد مددی و علی نژاد معاون وزارت ورزش موضع گرفت. او قبلا هم کنایه‌هایی به وزارت ورزش زده بود و بعد از آن شایعه برکناری اش به گوش رسید که البته تایید نشد. مجیدی بعد از باخت مهم در دربی تهران، دو سه بازی را برد و حالا باید دید در جلسه مجمع باشگاه استقلال در مورد او صحبت می‌شود یا نه؟ آنچه مسلم است اگر به موضوع مجیدی پرداخته شود، مصاحبه‌های او زیر ذره‌بین قرار خواهد گرفت نه نتایج مثبت و منفی اش با استقلال.

عده‌ای می‌گویند شاید با تغییر هیئت مدیره، فرهاد مجیدی هم رفتنی شود، اما عده‌ای دیگر می‌گویند این احتمال وجود دارد که احمد مددی برود و فرهاد مجیدی در استقلال ماندنی شود. قبلاً هم نوشتیم که مددی و مجیدی هر دو قصد ماندن دارند و تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا در ادامه لیگ بیستم و در فصل آینده همچنان در استقلال حضور داشته باشند.

بحث بعدی مجمع می‌تواند در مورد هیئت مدیره باشد و اینکه خروجی کار اعضای این هیئت مدیره چه بوده است؟

شنیده‌های ما حاکی از آن است که اعضای هیئت مدیره همچنان با احمد مددی زاویه دارند و البته مددی هم دل خوشی از یکی دو نفر از اعضای هیئت مدیره ندارد.

اگر هیئت مدیره استقلال برکنار شوند، مسلماً این اتفاق به ضرر فرهادمجیدی است چرا که حداقل یکی دو عضو هیئت مدیره از سرمربی استقلال حمایت می‌کنند. او تا حد زیادی حمایت وزارت ورزش و احمد مددی را از دست داده و حتی آنالیزورش علیه مدیرعامل باشگاه استقلال مصاحبه می‌کند. در چنین شرایطی حمایت نصفه و نیمه یکی دو عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال هم می‌تواند برای مجیدی مفید واقع شود.

فراموش نکنیم که اسماعیل خلیل زاده در زندان است و از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال فقط ۳ نفر یعنی عبدیان، آصفی و حجت نظری باقی مانده اند.

در جلسه مجمع عمومی باشگاه استقلال قرار است وزیر ورزش هم حضور داشته باشد و شاید تصمیمات مهمی برای آینده باشگاه محبوب کشور گرفته شود. البته این احتمال هم هست که، چون به روز‌های پایانی وزارت ورزش فعلی نزدیک می‌شویم، تصمیم خاصی گرفته نشود و فقط بر حل اختلافات در مجموعه باشگاه استقلال تاکید شود. به هر حال باید منتظر باشیم و خروجی جلسه مجمع باشگاه استقلال را ببینیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها