کد خبر: ۱۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۰
فوری
پس از ۴.۵ ساعت جلسه و بحث و بررسی: جبهه اصلاحات ایران از هیچ کاندیدایی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام حمایت نخواهد کرد

عدم حمایت جبهه اصلاحات ایران از هیچ نامزدی در انتخابات ریاست جمهوریعدم حمایت اصلاح طلبان، حمایت از همتی در جبهه اصلاحات رای نیاورد، به گزارش مخاطب۲۴ به نقل از یک منبع آگاه، جبهه اصلاحات ایران از هیچ کاندیدایی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حمایت نمیکند.
پس از ۴.۵ ساعت جلسه و بحث و بررسی در خصوص معرفی کاندیدای اصلح و رای گیری بعمل آمده، اعضای جبهه به باقی ماندن بر مواضع قبلی، یعنی عدم معرفی کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کردند.

بدین ترتیب جبهه اصلاحات ایران از هیچ کاندیدایی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام حمایت نخواهد کرد.
جلسه طولانی جبهه اصلاح طلبان برای بررسی اعلام حمایت یا عدم حمایت از کاندیداهای فعلی حاضر در صحنه انتخابات ریاست جنهوری دقایقی پیش به پایان رسید اما تغییری در نظر جبهه اصلاحات به وجود نیامد و همچنان از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهد کرد.

پس از ساعتها بحث و بررسی جبهه اصلاحات ایران تصمیم گرفت از هیچ کاندیدایی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام حمایت نکند.

حمایت از عبدالناصر همتی در این جلسه که سران احزاب اصلاح طلب در آن حضور دارند به رای گذاشته شد اما همتی نتوانست آرای کافی را کسب کند.

بر اساس برخی گزارش ها، همتی به ۳۰ رای اعضا نیاز داشت که تنها ۲۳ رای کسب کرد.

در همین حال، آذر منصوری سخنگوی جبهه اصلاحات ایران درباره آخرین جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران گفت: در جلسه مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران مورخ ۲۴خرداد ماه موضوع تغییر موضع قبلی جبهه اصلاحات مبنی بر نداشتن نامزد در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مطرح و به رای گذاشته شد و در نتیجه آن تغییر در موضع پیشین جبهه رای نیاورد.

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها