کد خبر: ۱۶۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

طالع بینی امروز

مخاطب24:فال روزانه واقعی شخصی (DAILY HOROSCOPE)  یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می شود. پس می توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۲۳ اردیبهشت:
فال روز تولد: اگر چه همیشه پر از عشق و احساس هستید، اما این حالت در شما از همین امروز که تولدتان است شدت می‌یابد. هر چی بیشتر این احساس را از فضای اطراف خود دریافت کنید، بیشتر از آن بهره خواهید برد. از این که خانواده و دوستان خوبی در کنارتان دارید، شکرگذار باشید، زیرا آن‌ها نیز از این که فردی مانند شما را در زندگی شان دارند، خدا را شاکرند. شما برای رسیدن به اهداف تان سال‌ها تلاش کردید و حال زمان آن است که از آن‌ها بهره ببرید. اگر به دنبال عشق زندگی تان هستید و هنوز که هنوز آن را پیدا نکرده اید یا حتی متاهل هستید و آنطور که باید از رابطه خود لذت نمی‌برید، بهتر است کمی به خودتان نگاه کنید. آیا در ارتباط با دیگران صادق هستید؟ آیا قلب خود را برای عشق آن‌ها باز می‌گذارید؟ بهتر است وقت بیشتری برای خود و شناخت آنچه می‌خواهید بگذارید.

♈ فال روزانه متولدین فروردین
امروز خاطرات گذشته دوباره به سراغ تان می‌آید و از این که دوباره ذهن شما را درگیر کرده اند، متعجب می‌شوید. نگران نباشید، زیرا تا عصر این پریشانی حال شما از بین می‌روید و دوباره می‌توانید بر کارهایتان تمرکز کنید. روز خوبی برای شروع پروژه یا کار‌های عقب مانده تان است. در محیط کار احساس عجیبی دارید؟ آیا شخصی نظرتان را به خود جلب کرده است؟ بله! یکی از همکاران تان به شما علاقمند شده و اگر شما هم به او تمایل دارید، حال بهترین فرصت برای شروع این رابطه است. متاهل‌ها نیز توسط عشق زندگی شان سوپرایز می‌شوند. زندگى مثل ترانه است، آوازه خوان باشید. اگر شما تنها پناه کسی هستید، مهربانتر باشید. همه‌ی دوستى‌ها اول خوب شروع مى شود، اما در طول زمان، اختلاف نظر پیش مى آید؛ باید ببینید چقدر این دوستى ارزش دارد. در انجام کارهایتان تأخیر بوجود آمده و تصمیم گیرى برایتان سخت شده است. تردید را کنار بگذارید؛ با شخصى مشورت کنید و نظر او را بخواهید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت
مدتی است که رابطه تان با شریک زندگی تان سرد شده، اگر می‌خواهید به او نزدیک‌تر شوید، بعدازظهر خود را با او در خانه بگذرانید. احساسات شما در این روز به اوج خود رسیده بنابراین باید به دنبال راهی برای بیان آن‌ها باشید و چه راهی بهتر از این. به زودی به علاقه خود در زمینه‌ای خاص پی می‌برید و برای پیشرفت در آن ساعت‌ها زمان می‌گذارید. اگر مجرد هستید، به زودی می‌فهمید که به شخصی علاقه دارید و بدون هیچ دلیلی به او احساس نزدیکی می‌کنید. این طرز فکر شما را به مرحله دیگری از زندگی سوق می‌دهد. فعلا با شرایط کنار بیایید. منتظر بمانید که زمان مسائل را حل کند. دیروز را رها کنید و از امروز شروع کنید. آنچه را از دست داده اید، مى توانید دوباره بدست بیاورید. با زور و ایجاد وحشت نمى توان کارى را پیش برد. عشقى در دل دارید که خیلى خالصانه به دنبالش بوده اید و بار‌ها صداقت خود را ثابت کرده اید. متأسفانه او لجباز و بسیار مغرور است. فعلا صبورى پیشه کنید.

♊ فال امروز متولدین خرداد
از راه دور خبری به شما می‌رسد که موجب هیجان تان می‌شود و باعث می‌شود که در کنار شریک زندگی تان کاری را آغاز کنید. فکر شما در حال حاضر پر از ایده‌های جدید است بنابراین بهترین زمان برای تصمیم گیری است. بد نیست به ندای قلب خود نیز گوش دهید. وقت آن است کمی اجتماعی‌تر شوید و با دوستان خود قرار بگذارید و کمی در کنار آن‌ها بخندید و خوش بگذرانید. جذابیت شما در این روز موجب محبوبیت تان می‌شود پس از آن استفاده کنید. اگر حرفی نگفته در دل دارید، آن را صادقانه بیان کنید. به همه کس و همه چیز عشق بورزید و لبخند بزنید تا در‌های برکت به رویتان باز شود. منتظر شنیدن خبر بسیار خوب و غیر مترقبه باشید غرور و حسد در درون شما وجود ندارد به جاده یی پا میگذارید و فعالیتی را شرع میکنید که برایتان ثمر بخش است با افراد خانواده تان متحد شوید این اتحاد با عث دل گرمی و موجب آرامش شما است.

♋ فال روزانه متولدین تیر
این روز‌ها مسائل مالی ذهن شما را درگیر کرده است. ایده‌ای در ذهن دارید که درآمد شما را افزایش خواهد داد. اراده خود را در این راه از دست ندهید و اجازه ندهید دیگران مانع شما شوند. شما توانایی‌های بالای داشتید که تا به حال از آن‌ها غافل بوده اید، اما اکنون با شناخت کامل می‌توانید استفاده‌های زیادی از آن‌ها کنید. امروز هوا از ذره‌های عشق سرشار است بنابراین بهترین زمان است تا صادقانه و با قلبی باز احساسات خود را به زبان آورید. مطمئن باشید که نتیجه مثبتی برایتان خواهد داشت. اگر روزی خواستید به کسی چیزی ببخشید از صمیم قلبتان ببخشید. گاهی وقت‌ها تحت تاثیر اطرافیان برای کمک به دیگران کار‌ها و وظایف خودتان را رها می‌کنید و کاسه‌ی داغ‌تر از آش می‌شوید، اما چند روز بعد می‌خواهید خودتان را کنار بکشید. رفتار عجولانه را کنار بگذارید. سعی کنید آرام، ولی پیوسته پیش بروید. شراکت برایتان سود آور خواهد بود.

♌ فال فردا متولدین مرداد
امروز درست از لحظه‌ای که از خواب بیدار می‌شود، آنقدر انرژی دارید که می‌توانید از یک کوه به آسانی بالا روید. اگر ایده‌ای در سر دارید که دیگران آن را غیر ممکن می‌بینند، حال زمان آن است که به آن جامع عمل بپوشانید. اگر دقت لازم را به کار برید، در زمینه شغلی، احساسی و کار‌هایی که احتیاج به خلاقیت دارند، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای خواهید کرد. کمی در تنهایی فکر کنید و ایده هایتان را روی کاغذ بنویسید، تمام جوانب را در نظر بگیرید سپس به جلو پیش روید. از ساده گرفتن مسائل اطرافتان نتیجه‌ی خوبی خواهید گرفت سعی کنید برای افراد بیشتری مفید باشید فقط ب خودتان و ارزوهایتان فکر نکنید راه سعادت و خوشبختی شما در ب سعادت رساندن و خوشبختی دیگران است اگر در مورد کاری ک ب شما سپرده می‌شود درستی و امانت را در نظر نگیرید مرتکب اشتباه فاحشی خواهید شد جبران این اشتباه غیر ممکن خواهد بود.

♍ فال امروز متولدین شهریور
این روز‌ها زود از کوره در می‌روید. شما باید کمی صبرتان را افزایش دهید، به خصوص در ارتباط با افراد دیگر. بد نیست که عصر امروز خود را با عشق زندگی تان بگذراند و لحظات رمانتیکی را تجربه کنید تا کمی استرس‌های اخیر از شما دور شود. احتیاجی نیست نگران مکان ملاقات خود باشید، زیرا آنچه برای شریک تان مهم است، خود شما هستید. بهتر است به زندگی خود کمی خلاقیت به خرج دهید تا تغییرات مثبتی را مشاهده کنید برای مثال در کلاس‌های متفرقه ثبت نام کنید یا به باشگاه سری بزنید. هدفمند باشید و با عزم راسخ پیش بروید و در کارهایتان تمرکز داشته باشید. موفقیت بزرگی را به زودی در زندگیتان تجربه خواهید کرد. نفرت را کنار بگذارید و عشق را به زندگیتان دعوت کنید. با عشق و محبت کم درد سرتر می‌توانید دشمنانتان را از میان برداشته و ضمنا خجالت زده شان کنید. این روز‌ها به انتظار نشسته و از دیگران کمک می‌خواهید و به هیچ وجه حاضر نیستید تصمیم گیری کنید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر
اخیرا احساس می‌کنید که از خود واقعی تان دور شده اید، اما نگران نباشید، زیرا شما فرد قوی هستید و به زودی به زندگی طبیعی خود باز می‌گردید. امروز زمان آن است که کار‌های نیمه تمام اطراف خود را به پایان برسانید. نگران نباشید اگر همین حالا شروع کنید، تا شب تمام آن‌ها انجام خواهد شد و باری از دوش تان برداشته می‌شود و انرژی دوباره خود را به دست خواهید آورد. امروز زمان مناسبی است تا دوستانی را که از بودن در کنارشان احساس آرامش می‌کنید، به خانه خود دعوت کنید و کمی خوش بگذرانید. احساس ضعف و ناتوانی را کنار بگذارید حتی اگر از نظر ذهنی آشفته بنظر می‌رسید. حواستان باشد از کسی که دوستش دارید جلوی دیگران شکایت نکنید. از اموالتان خوب نگهداری کنید تا مجبور نشوید بدنبال دزد بگردید. بواسطه‌ی انجام کاری در میان دوستان محبوبیت خاصی بدست می‌آورید. بیماری را سرسری نگیرید. اصراف نکنید و با پولی که در دست دارید نیاز‌های واقعیتان را برطرف کنید.

♏ فال روزانه متولدین آبان
امروز بهترین زمان است تا با عشق زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید، زیرا احساسات عاطفی شما به اوج خود رسیده است. توصیه می‌کنیم جا‌های جدید را امتحان کنید و عادات خود را بشکنید تا روزی پر از هیجان داشته باشید. از این که از عادات روزانه خود دور شوید نهراسید، در حال حاضر خلاقیت مهمترین چیز در زندگی تان است. خوشی‌های زندگی شما بیش از آنچه فکر را می‌کنید است فقط کافی است کمی دقیق‌تر به اطراف تان نگاه کنید و صبور باشید. در جمع دیگران حضور یابید و ایده‌های خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید. کسی که به او چشم یاری دوخته اید حتما به شما کمک خواهد کرد شاید از منافع خودش بگذرد برای محکم کردن آنچه بدست آمده زمان لازم است فعلا برای سرمایه گذرای‌های بزرگ اقدام نکنید در معامله‌ای شاید شخصی کنار بکشد و برنامه هایتان را بهم بریزد فرد نادانی در اطرافتان هست مراقب اشتباه‌های تکراری باشد دوست نادان از دشمن دانا خطرناک‌تر است.

♐ فال روزانه متولدین آذر
روز پر از هیجانی در پیش دارید. دوستی که در گذشته او را گم کرده بودید، دوباره به زندگی شما باز می‌گردد و خاطرات خوبی را برای شما زنده می‌کند که در تغییر حالتان موثر خواهد بود. برای پیش بردن اهداف زندگی خود بهتر است با افرادی که ایده‌هایی مشابه شما دارند، در تماس باشید. به زودی از طرف یکی از دوستان تان در این راه سورپرایز می‌شود. اگر با شریک زندگی تان به مشکل بر خورده اید، بهتر است برای بهبود رابطه خود با یکدیگر صادق باشید و شیوه درست حرف زدن را پیش بگیرید و در مورد تغییرات آینده خوب فکر کنید. یادتان باشد راز زندگی آرام داشتن در بخشیدن است نه گرفتن. بیشتر سکوت کنید تا در معرض آسیب قرار نگیرید. برای طرح برنامه‌های دراز مدت وقت مساعدی پیش آمده برنامه هایتان را شروع کنید. اتفاق مبارکی در حال شکل گرفتن است محافظه کاری و خجالت را کنار بگذارید و با کسی که هدف هایش مانند شماست متعهد شوید.

♑ فال روز متولدین دی
احساسات شما فوران کرده و دوست دارید از خوشحالی کلاه خود را به هوا پرت کنید. هیچ چیز، حتی مشکلات یک دوست یا درگیری‌های سیاسی نمی‌تواند مانع این احساسات شما شوند، اما بهتر است از آن‌ها دوری و انرژی خود را صرف چیز‌های مهمتری کنید. این راهی که شما می‌روید، نتیجه مثبتی برایتان خواهد داشت. شما فردی خاص را در مکانی خاص مانند مطب پزشک یا محیط کار ملاقات خواهید کرد و آنقدر به او احساس نزدیکی می‌کنید، گویی سال‌ها است او را می‌شناسید. انتهای این راه می‌تواند روشن باشد خودتان را به جریان آب بسپارید. اسیر جاه طلبى و زیاده خواهى بیش از حد نشوید. قلبتان را صاف نگهدارید و به زندگیتان نظم ببخشید. شما خلاق هستید؛ از خلاقیتتان در زندگى روزمره استفاده کنید. به اشیاء قدیمى تان سرى بزنید؛ چیز جالب توجهى پیدا خواهید کرد. سعى کنید با آهنگ زندگى همراه شوید تا راحت‌تر به آرزوهایتان برسید. میوه تا زمان رسیدنش نرسد، از درخت نمى افتد.

♒ فال متولدین بهمن
امروز از نظر ذهنی آنقدر قوی هستید که دوست دارید زمان خود را صرف تحقیق یا خواندن کتاب کنید. ماجراجویی در شما افزایش یافته و به شما در بالا بردن آگاهی تان کمک می‌کند. به زودی به علاقه خود در زمینه‌ای خاص مانند موسیقی یا نقاشی پی خواهید برد. دوستان تان می‌توانند به شما در این راه کمک کنند بنابراین وقت را تلف نکنید و از همین حالا به دنبال این کار باشید. امروز جذابیت شما بیش از همیشه است طوری که افراد دیگر را تحت تاثیر قرار می‌دهید. به جای گوشه نشینی، بهتر است بلند شوید و راه بیافتید. به هر عملی با دقت دست بزنیدبه دیگران هم اجازه پیش رفت و موقعیت بدهید در کار‌های خیر خواهانه سهیم شوید تا به زندگیتان برکت دهید آنچه در طلب آن هستید همان خواهد شد پس بیهوده دلشوره به دلتان راه ندهید اگر درک درستی از نعمت‌های دور و بر پیدا کنید همیشه در آرامش زندگی می‌کنید انتقام جویی کار شما نیست بیشتر اذیت خواهید شد.

♓ فال روزانه متولدین اسفند
احساس می‌کنید می‌توانید افکار دیگران را بخوانید، حتی ذهن افرادی را که تا به حال ندیده اید. با خواندن خبر‌های روز، از این که می‌توانستید حتی آن‌ها را نیز پیش بینی کنید، متعحب خواهید شد. شما می‌توانید از این توانایی برای پیشرفت در زمینه مالی استفاده کنید. به ندای قلب خود شک نکنید، او راه درست را می‌داند. آیا دوست دارید امروز خود را در کنار عشق زندگی تان بگذرانید؟ اگر نه، بهتر است دوباره در مورد آن فکر کنید، زیرا بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی مثبت در رابطه است. شما نمی‌خواهید داراریی تان را به رخ کسی بکشید، اما در رفتار و گفتارتان صادق هستید. همین امر باعث می‌شود دیگران گاهی در موردتان اشتباه قضاوت کنند. اگر می‌خواهید از شر بزرگی در امان باشید، بهتر است دور و برتان را کمی خلوت کنید. از برداشتن سنگ‌های بزرگ دست بردارید تا آسایش و آرامش به زندگیتان برگردد. به زور چیزی را نخواهید. به هر کاری زمان بدهید.

 
برچسب ها: فال روزانه
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برخورد مرگبار صاعقه به اعضای یک خانواده/ پیداشدن پسربچه ۶ ساله در کنار پدر مرده!+ فیلم و عکس title
پسربچه ۶ ساله پس از برخورد صاعقه در کنار پدر مرده در حالی که هنوز نفس می کشید پیدا شد.
برگزیده
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.
زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند زمان دقیق واریز حقوق و مزایای رتبه‌بندی معلمان اعلام شد |خبر جدید از نحوه واریز سود سهام عدالت |شرایط دریافت هدیه ازدواج تامین اجتماعی را می‌خوانید.
میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند میزان فوق‌العاده ویژه معلمان و فرهنگیان / آموزش و پرورش باید تلاش کند |قابلیت‌های جدید در اینستاگرام معرفی شد |فوق‌العاده ویژه معلمان و پاسخ به ابهامات آن را می‌خوانید.
این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند این افراد هم باید رتبه بندی شوند / ضرورت سرعت دادن به رتبه بندی معلمان |چه خبر از افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه؟ |خیز مسی برای شکستن رکورد دایی را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار