کد خبر: ۱۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۴
دریافت نوبت واکسن کرونا از تاریخ شنبه اول خرداد ۱۴۰۰ مستلزم ثبت نام در سامانه خواهد بود.

نحوه نوبت گیری واکسیناسیون کرونانحوه نوبت گیری هوشمند واکسیناسیون کرونا دریافت نوبت واکسن کرونا از تاریخ شنبه اول خرداد ۱۴۰۰ مستلزم ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir خواهد بود.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در خصوص اجرای نوبت‌دهی هوشمند واکسیناسیون برای گروه سنی بالای ۷۰ سال اطلاعیه‌ای صادر کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در متن این اطلاعیه آمده است: «به اطلاع هموطنان گرامی متولد ۱۳۳۰ به قبل (گروه سنی ۷۰ سال به بالا) می‌رساند، دریافت نوبت واکسن کرونا از تاریخ شنبه اول خرداد ۱۴۰۰ مستلزم ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir خواهد بود و همه افراد ثبت‌نام شده به ترتیب سنی به صورت هوشمند نوبت‌دهی خواهند شد و محل و زمان دقیق واکسیناسیون به هر فرد از طریق پیامک اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است حضور افراد در مراکز واکسیناسیون فقط بر اساس پیامک نوبت‌دهی است و مراکز واکسیناسیون از پذیرش افرادی که بدون نوبت مراجعه کنند معذور خواهند بود.»

دکتر علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همه افراد بالای ۷۰ سال از امروز می‌توانند در سامانه واکسیناسیون ثبت‌نام کنند و پیامک برای افراد ثبت نام کننده ارسال می‌شود.

دکتر علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس تجربه دو هفته اخیر، تصمیم گرفتیم همه افراد در سایت salamat.gov.ir ثبت‌نام کنند و خودمان نوبت دهی کنیم تا ازدحام پشت در مراکز واکسیناسیون اتفاق نیفتد.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: وقتی افراد وارد سایت می‌شوند، هم باید شماره تماس و هم کد ملی وارد کنند. البته افراد می‌توانند شماره تلفنی وارد کنند که لزوما مربوط به خود شخص نیست. در روستا‌ها و شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر هم نیازی به ثبت نام در سایت نیست. بهورزان و مراقبان سلامت تمام این افراد را می‌شناسند و اطلاع رسانی در روستا‌ها و شهر‌های زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت از طریق بهورزان و مراقبان سلامت انجام می‌شود.

برچسب ها: کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها