کد خبر: ۱۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
امروزه با توجه به توسعه دامنه ارتباطات جمعی، کاندیداها برای پیروزی در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا لازم است تا بخشی از منابع تبلیغاتی خود را به تبلیغ در این محیط های جدید اختصاص دهند

تبلیغات نامزد‌های انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه دامنه ارتباطات جمعی از طریق فضای مجازی و اینترنت، کاندیدا‌های شورای شهر برای پیروزی در انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا لازم است تا با ابزار‌های تبلیغات دیجیتالی و فناوری‌های روز دنیا نیز آشنا باشند و بخشی از منابع تبلیغاتی خود را به تبلیغ در این محیط‌های جدید اختصاص دهند.

 به گزارش مخاطب ۲۴ (سایت خبری تحلیلی اخبار سیاسی، اخبار اقتصادی و بورس، ورزشی، گردشگری، اجتماعی فرهنگی و اخبار انتخابات)، امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه دامنه ارتباطات جمعی از طریق فضای مجازی و اینترنت، کاندیدا‌های شورای شهر برای پیروزی در انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا لازم است تا با ابزار‌های تبلیغات دیجیتالی و فناوری‌های روز دنیا نیز آشنا باشند و بخشی از منابع تبلیغاتی خود را به تبلیغ در این محیط‌های جدید اختصاص دهند

.

تبلیغات نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا

تبلیغات حق طبیعی کاندیدا‌های شورای شهر است که در طول دوره تبلیغات انتخاباتی بتوانند به تبلیغ و معرفی خود بپردازند و اینکه شما بتوانید به عنوان نامزد انتخابات و یا مدیر ستاد انتخاباتی در این دوره کوتاه مدت، کمپین تبلیغات انتخاباتی هدفمند داشته باشید بسیار مهم بوده و در موفقیت شما تاثیرگذار است.کاندیدا‌های محترم انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا و یا مدیران ستاد‌های آن‌ها می‌توانند، بیوگرافی، سوابق اجرایی - مدیریتی نامزد محترم و نیاز‌های تبلیغاتی خود را از طریق شماره واتس آپ ۰۹۲۰۳۲۱۴۵۶۸ اطلاع داده تا مشاورین خبره ما و تیم حرفه‌ای درنظر گرفته شده در زمینه طراحی /ساخت تیزر/عکاسی و فیلم برداری و چاپ و .. با صرف هزینه‌ای اندک در فضایی سالم و شفاف و بدون هدر رفت منابع ملی و بیت المال و ..، مردم شریف ایران را با اهداف خود آشنا نمایند.

انواع روش‌های جذب مخاطب و افزایش شانس رای آوردن کاندیدا بر حسب تعریف کاندیداتور‌های نمایندگی، قابل پیاده سازی است.

تبلیغات نامزدهای انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا
تبلیغات کاندیدا‌های انتخابات

کافی است با توجه به نیاز خود، پکیج‌ها زیر را انتخاب نموده تا در اسرع وقت همکاران ما نسبت به ارسال نمونه کار‌ها و قیمت بسته‌ها به شما اقدام نمایند.

لیست اقلام خدمات رسانه‌ای
ساخت سایت و پرتال معرفی کاندیدا
ساخت گروه و کانال تلگرامی با ممبر فراوان
ساخت صفحه اینستاگرام با ممبر فراوان
تبلیغات در سایتها، گروه‌ها و صفحات پر بازدید
ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای
تهیه فیلم و تیزر از نامزد محترم
ارسال فیلم و تیزر‌های نامزد به کانال‌های خبرگزاری
انجام مصاحبه‌های تخصصی و انتشار در خبرگزاری
برگزاری مناظره بین نامزد محترم و نماینده‌های فعلی
برگزاری میزگرد با گروه‌های مختلف دانشجویی و صنفی
همراهی خبرنگار در استان‌ها برای پوشش سخنرانی و گزارش تصویری
انتشار یادداشت و مقاله در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها
طراحی اپ اندروید و ios
چاپ ویژه نامه اختصاصی در ۸ صفحه همراه با ۲ فیلم سه دقیقه‌ای از متن روزنامه
ارائه روزانه ۵۰۰ نسخه ویژه نامه در ایام تبلیغات

لیست خدمات کار‌های چاپی مورد نیاز
طراحی و چاپ کارت
طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ تراکت
طراحی و چاپ پوستر
طراحی و چاپ بنر
خدمات پخش کارت و بروشور تراکت و ...

در نظر داشته باشید که بازه زمانی تبلیغات انتخاباتی محدود است و شما فرصت آزمایش و خطا در این بازه را نخواهید داشت. استفاده از روش‌های مدرن بازاریابی و تبلیغات اینترنتی و محیطی و دریافت مشاوره از مشاوران حرفه ایدر کنار هم می‌تواند نتیجه مورد قبولی را به همراه داشته باشد. همچنین باید گفت در یک کارزار سیاسی مدرن، استفاده ازروش‌های نوین تبلیغات انتخاباتیضروری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار