کد خبر: ۱۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
محمدعلی افشانی، محسن هاشمی، اسحاق جهانگیری، مسعود پزشکیان، محمدرضا عارف، محمدجواد ظریف و حتی علی لاریجانی و سید مصطفی تاج‌زاده جزو افرادی هستند که در این لیست حضور دارند
ورود نهاد اجماع‌ساز به مصادیق انتخاباتی محمدعلی افشانی، محسن هاشمی، اسحاق جهانگیری، مسعود پزشکیان، محمدرضا عارف، محمدجواد ظریف و حتی علی لاریجانی جزو افرادی هستند که در این لیست حضور دارند

جبهه اصلاحات ایران (نهاد اجماع‌ساز) امروز وارد مصادیق انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد؛ جایی که گفته می‌شود قرار است ۱۵ کاندیدای معرفی شده از سوی احزاب مختلف در جریان اصلاحات مورد بررسی قرار بگیرند.

مخاطب۲۴ :به گزارش «تابناک»؛ اسامی مختلفی از اصلاح‌طلبان برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شبکه‌های اجتماعی، خبرگزاری‌ها و حتی صدا و سیما مطرح می‌شود و هنوز مشخص نیست که اصلاح طلبان برای این دور از انتخابات بنا دارند با چه شخصیتی در این انتخابات با رقیب خود رقابت کنند.

نهاد اجماع‌ساز انتخابات ریاست جمهوری جبهه اصلاحات ایراننهاد اجماع‌ساز انتخابات ریاست جمهوری جبهه اصلاحات ایران

«مسعود پزشکیان، محسن مهرعلیزاده، مصطفی کواکبیان، محسن رهامی، صادق خرازی» و تا حدودی حضور «محمدرضا عارف» برای نامزدی در انتخابات ۱۴۰۰ مشخص شده‌اند، اما حضور قطعی‌تر همه آن‌ها در نیمه دوم اردیبهشت‌ماه و زمان نام‌نویسی انتخابات روشن‌تر خواهد شد.

طبق پیگیری‌های خبرنگار «تابناک»، جبهه اصلاحات ایران (نهاد اجماع‌ساز) امروز وارد مصادیق انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد؛ از این حیث یک لیست به پیشنهاد احزاب با چند جبهه اصلاحات ایران ارائه شده است.

در این لیست بیش از پانزده کاندیدا یا فرد در معرض کاندیداتوری از جریان اصلاح‌طلب حضور دارند و قرار است نهاد اجماع ساز از بین آن‌ها، نامزد حداکثری جریان اصلاحات برای انتخابات ۲۸ خرداد ماه را انتخاب و معرفی کند.

«محمدعلی افشانی، محسن هاشمی، اسحاق جهانگیری، مسعود پزشکیان، محمدرضا عارف، محمدجواد ظریف» و حتی «علی لاریجانی» جزو افرادی هستند که در این لیست حضور دارند.

این لیست و افراد حاضر در آن پیشنهاد احزاب مختلف حاضر در جبهه اصلاحات ایران بوده است و گفته می‌شود، یکی از احزاب تند اصلاح‌طلب نام «مصطفی تاج زاده» را نیز به عنوان نامزد پیشنهادی خود به لیست اضافه کرده است. او نیز اخیرا با صدور بیانیه‌ای کاندیداتوری خود برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را اعلام کرده است.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، سید مصطفی تاج‌زاده روز یکشنبه در بیانیه‌ای با اعلام داوطلبی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، نوشت: من، سید مصطفی تاجزاده، شهروندی از تبار مشروطه‌خواهان و اصلاح‌گران با استمداد از روح پاک شهیدان عدالت و آزادی برای تغییر و برای اصلاحات ساختاری، رویکردی و رفتاری وارد میدان انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شوم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با نخستین میاندوره‌ای مجلس یازدهم، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار