کد خبر: ۱۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
تصمیم نهایی فکری
به نظر می رسد محمود فکری در دربی پیش رو دوباره زوج مهدی قایدی – امیر ارسلان مطهری را به میدان خواهد فرستاد.

به گزارش "ورزش سه"، اگر چه شیخ دیاباته در حال نزدیک شدن به شرایط آرمانی خود است و هفته گذشته بعد از ورود به میدان با پاسی که داد موجب گل زنی مهدی قایدی شد اما محمود فکری فعلا برنامه ای برای ایجاد تغییر در ترکیب تیمش ندارد و نمی خواهد به ترکیب اصلی تیم برنده دست بزند. از سویی حضور شیخ دیاباته روی نیمکت برای استقلال بدون ثمر نیست چرا که می تواند به عنوان یک بازیکن تاثیر گذار وارد میدان شود و شرایط بازی را تغییر دهد؛ همان طور که در بازی با آلومینیوم اراک بعد از ورود به میدان با پاس گلی که به مهدی قایدی داد پیروزی استقلال را تکمیل کرد.

 

محمود فکری نه تنها از فیکس بازی ندادن به شیخ دیاباته ناراحت نیست بلکه خرسند است که یک بازیکن خوب و تاثیر گذار روی نیمکت دارد که بعد از ورود به میدان می تواند شرایط بازی را تغییر دهد. از سویی با تعدد بازی هایی که استقلال پیش رو دارد از جمله جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا نوبت به شیخ دیاباته هم برای حضور در ترکیب ثابت استقلال خواهد رسید.

 

خیلی ها می گویند زوج شیخ دیاباته – مهدی قایدی برای دربی بهتر است در حالی که امیر ارسلان مطهری در بازی با آلومینیوم اراک برای استقلال گل زد و فصل گذشته هم در روزهایی که شیخ دیاباته مصدوم بود به خوبی برای تیم آبی گلزنی می کرد.

برچسب ها: قایدی ، مطهری ، دربی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها