کد خبر: ۱۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
اخطار وزارت ورزش :
مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی وزارت ورزش با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خودش به‌نوعی اخطار وزارت ورزش را به تیم‌های لیگ برتری داد
باشگاه، مسوول جان بازیکن است ، مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی وزارت ورزش با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خودش به‌نوعی اخطار وزارت ورزش را به تیم‌های لیگ برتری داد.

سخنگوی وزارت ورزش در توییتی از شروع فعالیت تیم‌های لیگ برتری فوتبال در اوج دوران شیوع کرونا انتقاد کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی وزارت ورزش با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خودش به‌نوعی اخطاری جدی به تیم‌های لیگ برتری داد که قرار است از فردا تمرینات خودشان را در این شرایط برگزار کنند.

او با اشاره به هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا در توییت خود نوشت: باشگاه محترم لیگ برتری که به هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا و ستاد کشوری وزارت بهداشت و توصیه‌های صغیر و کبیر بی‌توجه هستی، توجه کن مسئول سلامت و جان بازیکنان و قطعاً عواقب انضباطی و قضایی آن خواهی بود!

این در حالی است که تیم فوتبال نساجی مازندران از امروز تمرین‌های خودش را پی گرفت که البته گفته می‌شودآن‌ها امروز تنها اقدام به تمهیدات و تست‌های پزشکی کردند و همچنین فوتبال سپاهان اصفهان و تراکتور هم قرار است طی روز‌های آینده تمرینات خودشان را پس از چند روز تعطیلی برگزار کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها