کد خبر: ۱۴۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۱
اقدام ماکرون در بیرون آوردن پنهانی ساعت لوکس و گران قیمتش در میان یک مصاحبه که از چشم تیزبین بینندگان خشمگین از تغییرات شدید حقوق بازنشستگی پنهان نمانده بود، خشم رسانه‌های اجتماعی را برانگیخت.

دامن زدن

مخاطب۲۴ : این نمایش تلویزیونی روز چهارشنبه یک روز پیش از آن بود که بیش از یک میلیون معترض - ۳ میلیون نفر به گفته اتحادیه‌ها - در سراسر فرانسه برای مخالفت با افزایش سن بازنشستگی از ۶۲ به ۶۴ سال توسط دولت امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه تظاهرات کردند.

مصاحبه رئیس جمهور خشم بیشتری را در روز جمعه برانگیخت، منتقدان می‌گویندکه او ساعتی به ارزش ۸۰۰۰۰ یورو (۷۰۴۰۰ پوند) را از دستش درآورده است. برخی دیگر گفتند که این ساعت"لوکس" ۲۴۰۰ یورو قیمت دارد.

اقدام او در برداشتن محتاطانه ساعت، در حالی که دستانش در حین مصاحبه زیر میز بود، به عنوان مدرک دیگری بر عدم ارتباط او با مردم عادی فرانسه و "رئیس جمهور ثروتمندان" تلقی شد.

با این حال، نمایندگان کاخ الیزه تلاش کردند با گفتن اینکه ماکرون ساعت را درآورده است، زیرا هنگام انجام مصاحبه ساعت را بر روی میز کوبیده سعی کردند این اقدام را ماستمالی کنند. قبل از برداشتن ساعت، حدود ۱۰ دقیقه پس از مصاحبه، وقتی ماکرون دست‌هایش را روی میز گذاشت، صدایی به گوش رسید او سپس دستانش را زیر میز برد و وقتی بیرون آورد ساعت در مچ دست چپ او نبود.

از زمانی که این کلیپ در فضای مجازی منتشر شدخشم مردم معترض به قانون افزایش سن بازنشستگی دو چندان شد. فریده امرانی، نماینده حزب چپ رادیکال La France Insoumise (LFI) گفت: "رئیس جمهور ثروتمندان هرگز نام خود را به این خوبی نمایش نداده بود. " ارزش دقیق ساعت مشخص نیست. رسانه‌های فرانسوی گفته‌اند که این محصول توسط شرکت فرانسوی Bell & Ross ساخته شده است و قیمتی بین ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ یورو دارد.

یک منبع ناشناس در اطرافیان ماکرون به رسانه‌های فرانسوی گفت: او بیش از یک سال و نیم است که این ساعت را دارد. شما می‌توانید آن را در عکس‌های رسمی ببینید ... او همچنین آن را برای رویداد‌های دیگر از جمله فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و در جریان سفر دولتی خود به واشنگتن در دسامبر گذشته در دست داشته است.

آخرین اخبار
پربازدید ها
اخبار داغ
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
فیلم فرود هواپیما در جزیره کیش از دید خلبان title
در این فیلم لحظه فرود هواپیما در فرودگاه کیش از دید خلبان نشان داده می‌شود
طالع بینی امروز title
طالع بینی امروز یا فال امروز، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می‌شود. این مطلب، به صورت روزانه به روز می‌شود. پس می‌توانید هر روز با مراجعه به این صفحه از فال و طالع بینی خود باخبر شوید.
این کودک به پسر "شیشه ای" معروف است!+ فیلم title
استخوان‌های یک پسر ۱۲ ساله آنقدر شکننده است که با کوچکترین تماسی می‌شکنند.
انفجار مرگبار نارنجک حین جستجو در اموال پدربزرگ خانواده!/ سه عضو یک خانواده کشته و زخمی شدند title
انفجار نارنجک منجر به کشته شدن یک عضو خانواده و همچنین زخمی شدن دو نفر دیگر شد.
برگزیده
اطلاعیه مهم برای مشمولان رتبه بندی | حمایت حمید محمدی مجری و گوینده خبر صداوسیما از علی دایی | طرح رتبه‌ بندی و وعده وزیر برای اصلاح نظام حقوقی معلمان title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند اطلاعیه مهم برای مشمولان رتبه بندی | حمایت حمید محمدی مجری و گوینده خبر صداوسیما از علی دایی | طرح رتبه‌ بندی و وعده وزیر برای اصلاح نظام حقوقی معلمان را می‌خوانید.
حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند حقوق کدام گروه از شاغلان و بازنشستگان افزایش می‌یابد؟ |اعلام جزئیات پرداخت معوقات بازنشستگان تامین اجتماعی/ پرداخت یکجا منتفی شد |رویترز به نقل از آژانس: ایران در حال توسعه غنی‌سازی در نطنز است را می‌خوانید.
خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند خبر خوش معاون وزیر برای معلمان |زندگی جورجینا و رونالدو در عربستان چگونه خواهد بود؟ |پیامرسان‌های داخلی؛ آخرین آمار کاربران روبیکا، ایتا، بله و سروش را می‌خوانید.
معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند معاون وزیر درباره رتبه بندی معلمان چه گفت؟ |افزایش حقوق کارمندان در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟ + جزییات |چه خبر از سلمان فارسی؟ / لحظه به لحظه از داوود میرباقری کار یاد می‌گیرم! را می‌خوانید.