کد خبر: ۱۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
تفاهم‌نامه همکاری مشترک دو جانبه بانک ملی ایران و انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور در راستای گسترش تعاملات و ارتقای سطح خدمات بانکی و افزایش همکاری‌های متقابل به امضای ابوالفضل نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران و رضا رستمی کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور رسید.

نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا با امضای تفاهم نامه همکاری با بانک ملی ایران

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل و دیگر مدیران و مسئولان ارشد بانک ملی ایران و همچنین مدیران و جمعی از اعضای کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور برگزار شد، ابوالفضل نجارزاده با اشاره به این که بانک ملی ایران با راه اندازی بانکداری جامع حمایت ویژه از اصناف و بنگاه‌های اقتصادی کشور را دنبال می‌کند، اظهارداشت: بانک ملی ایران با ارائه خدمات مالی به اصناف و انجمن‌های صنفی بزرگ زمینه توسعه این شرکت‌ها را فراهم می‌کند.

نجارزاده در این مراسم خدمت رسانی مطلوب و ارائه سرویس‌های موثر به حوزه شرکت‌ها و اصناف تجاری را به عنوان یک وظیفه دانست و اظهارداشت: بانک ملی ایران با نگاه به توسعه کشور و گسترش فعالیت‌های موثر خود علاقمند است خدمات گسترده بانکی و امور مالی را براساس نیاز و درخواست‌ها به شرکت‌ها و اصناف بزرگ به عنوان یکی از سیاست‌های خود ارائه دهد.

وی انعقاد و امضای تفاهم نامه‌ها و قرارداد‌های مشترک را در بانک در راستای تکمیل زنجیره ارزش خواند و افزود: حمل و نقل در کشور یکی از شریان‌های اصلی اقتصاد کشور است که بانک ملی ایران خود را موظف می‌داند با ارائه ابزار‌های مختلف خدمات مالی همانند تسهیلات، سرمایه گذاری، تامین مالی و... پروژه‌های وزارت راه را در کشور برای ساخت بزرگراه، جاده و ... بر عهده بگیرد.

نجارزاده تصریح کرد: بانک ملی ایران به تازگی با طراحی و تدوین بسته‌های متنوع محصولات و خدمات مالی، ریل گذاری جدیدی درراستای مشتری مداری و رفع نیاز‌های مختلف مشتریان ایجاد کرده است.

وی با بیان این که تعامل و همکاری‌های مشترک سازنده و موثر با اصناف بزرگ در کشور یکی از راهبرد‌های بانک است، تصریح کرد: مصمم هستیم با حمایت از اصناف بزرگ به توسعه کشور کمک کنیم.

وی در ادامه این مراسم نگاه خاص بانک به مسائل زیربنایی کشور را از دیگر اهداف بانک عنوان کرد و افزود: با تمام توان برای تجهیز و نوسازی حمل و نقل جاده‌ای کشور قدم خواهیم برداشت.

وی این تفاهم نامه همکاری را اثربخش خواند و افزود: این مشارکت منجر به ارزش آفرینی و اثربخشی بیشتری خواهد شد.

در این مراسم رضا رستمی کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان موسسات و شرکت‌های حمل و نقل داخلی کشور نیز ضمن تقدیر از نگاه حمایتی مدیریت بانک ملی ایران اظهارداشت: استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بانک ملی ایران برای رفع نیاز‌های ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالا در کشور لازم و ضروری است.

وی گفت: حمایت‌های بانک ملی ایران از رانندگان در کشور بدون شک می‌تواند مایه خیر و برکت باشد.

 
برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد | پرداخت دو یارانه معیشتی در آستانه نوروز+ جزئیات | افزایش دستمزد کارگران در سال آینده title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند دونگا، جدیدترین گزینه سرمربیگری تیم ملی | قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد را می‌خوانید.
غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! | ناراحتی شدید دلالان مسکن از قانون جدید را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار