کد خبر: ۱۳۴۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰
اقدام پدر چینی در تنبیه پسرش که تا نیمه شب اقدام به بازی با تلفن همراه کرده بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

مخاطب24 - پدری که پسر خردسالش را در ساعت ۱ بامداد در حال انجام بازی‌ با تلفن همراه خود مشاهده کرده بود، او را به ادامه بازی تا زمانی که دیگر نتواند بازی کند مجازات کرد.

این کودک اهل شنزن چین در حالی که تا نیمه شب در حال انجام بازی‌های ویدیویی با تلفن خود بود گرفتار شد. در حالی که قرار بود صبح روز بعد ایم کودک به مدرسه برود پدرش با بیدارنگه داشتن او و ادامه بازی او را مورد تنبیه قرار داد.  

پدر این کودک به متروپلیس تایمز گفت زمانی که متوجه شد پسرش در حالی که باید کاملاً در خواب باشد در حال بازی با تلفنش است بسیار عصبانی شد. این در حالی بود که او ابتدا نمی‌دانست چگونه باید واکنش نشان دهد. این مرد می‌خواست به پسرش درسی بدهد که به راحتی آن را فراموش نکند، بنابراین به جای سرزنش پسر به او گفت که می‌تواند به جای خوابیدن با تلفنش بازی کند و اضافه کرد که حتی می‌تواند یک روز از مدرسه مرخصی بگیرد تا بتواند بیشتر بازی کند.

بنا به این گزارش این کودک در ابتدا از تنبیه غیرعادی خود بسیار لذت می‌برد و در تمام طول شب تا حدود ساعت ۷ صبح به بازی با تلفن خود زیر نظر پدرش ادامه داد. اما زمانی که خواب‌آلودگی کودک شروع شد وقتی بچه سعی کرد گوشی را کنار بگذارد و بخوابد، پدرش به او گفت که او هم یک روز از کارش مرخصی گرفته است تا مطمئن شود که پسرش به همان اندازه برای بازی‌های ویدیویی وقت داشته باشد.

این پدر گفت که پسرش چند بار با گوشی در دستش به خواب رفت و علی رغم اعتراضای کودک، وی مجبور شد او را بیدار کند. حدود ساعت ۶:۳۰ عصر، پس از حدود ۱۷ ساعت بازی، پسر از پدرش التماس کرد که اجازه دهد بخوابد و قول داد که دیگر هرگز در زمان خواب با تلفن خود بازی نکند. او حتی پذیرفت که قولش را کتبی بگذارد تا آن را رسمی کند.

تنبیه عجیب کودک بخاطر اعتیاد به بازی موبایل!

ویدیویی که این پدر در تاریخ ۸ مارس در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر کرد، بحث‌های داغی را پیرامون چندین موضوع، مانند اعتیاد به بازی‌های ویدیویی در کودکان خردسال و نحوه برخورد با آن در این مورد خاص را برانگیخت. برخی پدر را به خاطر اینکه خارج از چارچوب فکر می‌کند و پسر را از سرگرمی مورد علاقه‌اش خسته می‌کند انتقاد کردند.

جالب اینجاست که این روش تنبیه کردن بچه‌ها با وادار کردن آن‌ها به انجام کار‌هایی که دوست دارند تا زمانی که غیرقابل تحمل شود، ظاهراً در چین رایج شده است. اواخر سال گذشته نیز یک زوج چینی فرزندشان را مجبور کردند بخاطر تماشای تلویزیون در بامداد، به تماشای آن تا زمانی که خسته شود ادامه دهد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پرطرفدارترین ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
تصاویر
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
شرایط فروش ارز در نوروز اعلام شد | مرگ ناگهانی داماد وسط جشن عروسی! + فیلم | اکبرپور: استقلال بهترین تیم لیگ برتر است title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند شرایط فروش ارز در نوروز اعلام شد | مرگ ناگهانی داماد وسط جشن عروسی! + فیلم | اکبرپور: استقلال بهترین تیم لیگ برتر است را می‌خوانید.
از دو کیلومتری این خوراکی‌ها رد نشوید | ویدئویی حیرت انگیز از یک دره گل شگفت انگیز در ژاپن! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند از دو کیلومتری این خوراکی‌ها رد نشوید | ویدئویی حیرت انگیز از یک دره گل شگفت انگیز در ژاپن! | مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ است را می‌خوانید.
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار