کد خبر: ۱۳۱۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹
مهدی فتحعلی بر لزوم اهمیت تغییر ادبیات در حوزه مدیریت هزینه‌ها و ارتقاء سطح کارایی برنامه‌ها و رویداد‌های پیش بینی شده در راستای میزبانی شایسته و جلب رضایتمندی مهمانان نوروزی، تاکید کرد.

مدیریت هزینه‌ها و افزایش کارایی رویداد‌ها در دستور کار ستاد نوروزی کیش

به گزارش مخاطب ۲۴ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش :مهدی فتحعلی دبیر کمیته پشتیبانی، آمار و اطلاعات ستاد هماهنگی خدمات سفر‌های نوروزی ۱۴۰۲، صبح شنبه ۲۰ اسفند در برنامه زنده صبحگاهی "کیشانه" با حضور ثمره رشیدی مجری توانمند و فرهاد فرهادی تهیه کننده صدا و سیمای مرکز کیش، گفت: این کمیته در دو حوزه "نوروز و تقارون با ماه مبارک رمضان" با انجام برنامه ریزی هم زمان؛ نقش موثر و ر اهبردی در زمینه "بودجه، پشتیبانی و کارایی رویداد‌ها و برنامه های" پیش بینی شده در ایام نوروز دارد.

فتحعلی، الزمات "قبل از اجرای برنامه، در حال انجام و بعد از برنامه ها" را از وظایف مهم پشتیبانی این کمیته برشمرد و گفت: برنامه‌هایی که توسط حوزه‌های مرتبط در هر قالب اجرایی در دستور کار قرار می‌گیرد نیازمند ابزار اجرایی در کمیته پشتیبانی آمار و اطلاعات ستاد نوروزی است.

وی، خاطر نشان کرد: با بهره گیری از تجارب فعالیت ستاد نوروزی در سنوات گذشته اقداماتی از جمله "آماده سازی محل اقامت، پذیرایی، حمل و نقل" برای برخی از مهمانان نوروزی به ویژه عوامل اجرایی برنامه‌های پیش بینی شده در دستور کار قرار گرفته است.

دبیر کمیته پشتیبانی، آمار و اطلاعات ستاد نوروزی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: انتخاب و تنوع اجرای برنامه‌ها و رویداد‌های پیش بینی شده در ایام نوروز، بر عهده حوزه‌های مختلف سازمان منطقه آزاد کیش است.

مهدی فتحعلی در تکمیل سخنان خود، تاکید کرد: باید تصمیمات لازم در خصوص تغییر ادبیات جهت برگزاری برنامه‌ها و رویداد‌هایی که هزینه بر مطلق می‌باشد، اتخاذ شود.

به گفته فتحعلی به جای پرداخت کل هزینه اجرای برنامه‌های پیش بینی شده در ایام نوروز می‌توان گام‌های موثری به سمت کاهش هزینه اجرای رویداد‌ها برداشت و این اقدام مهم می‌تواند درآمد زایی برای مجری رویداد نیز داشته باشد.

وی، افزود: سازمان منطقه آزاد کیش نقش حمایت معنوی و تسهیل کننده فرایند اجرای برنامه‌ها و رویداد‌ها در راستای میزبانی شایسته از مهمانان نوروزی را بر عهده دارد.

مهدی فتحعلی، بیان داشت: معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش هیچ گونه دخالت و ارتباط کاری در برگزاری برنامه‌ها و رویداد‌ها ندارد مگر این که بودجه‌ای برای اجرای برنامه پیشنهادی تخصیص نیافته باشد.

به گفته فتحعلی هیچ گونه ارتباط مستقیم بین برگزاری یک رویداد و گزارش عملکرد حوزه‌ها وجود ندارد و به عبارت دیگر صرف هزینه بیشتر از بودجه اختصاص یافته؛ گزارش عملکرد مثبتی را به دنبال نخواهد داشت.

وی، اظهار داشت: برنامه‌هایی که در فرایند اجرا قرار می‌گیرد؛ حوزه پشتیبانی در "کارایی برنامه" نقش مهمی را ایفا می‌کند و نظارت بر مدیریت هزینه‌ها از وظایف اصلی این کمیته محسوب می‌شود.

فتحعلی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: استفاده از ظرفیت بومیان جزیره کیش در برگزاری رویداد‌ها و صرفه جویی در هزینه‌ها نیز در راستای افزایش کارایی برنامه‌ها یکی از وظایف مهم کمیته پشتیبانی است و اثربخشی برنامه نیز از وظایف اصلی معاونت ها، نهاد‌ها و حوزه‌های دیگر می‌باشد.

لازم به ذکر است، بر اساس جدول زمان بندی شده؛ روسای کمیته‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر‌های نوروزی ۱۴۰۲ جهت ارائه برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در راستای میزبانی شایسته از مهمانان نوروزی در برنامه زنده صبحگاهی "کیشانه" شرکت می‌کنند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
اخبار داغ
مهارت دیدنی پلنگ برفی در تعقیب و شکار طعمه در صخره شیب دار!+ فیلم title
ویدئویی از مهارت تماشایی پلنگ در تعقیب طعمه در صخره شیب دار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
لحظه احساسی آزادی مردی که ۳۴ سال به اشتباه در زندان بود! + فیلم title
مرد فلوریدایی که به اشتباه به جرم سرقت محکوم شده بود پس از ۳۴ سال از زندان آزاد شد.
کوسه یک دختر نوجوان استرالیایی را کشت title
دختر نوجوان استرالیایی که با دیدن دلفین ها به داخل یک رودخانه پریده بود مورد حمله کوسه قرار گرفت.
لحظه وحشتناک سقوط دانشجو از طبقه ششم خوابگاه + فیلم (۱۶+) title
در این مطلب ویدئوی سقوط دانشجوی هندوستانی از طبقه ششم یک خوابگاه را ببینید.
حرکت زیبای خبرنگار ترک حین وقوع پس لرزه در گزارش زنده تلویزیون + فیلم title
خبرنگار تلویزیون ترکیه در حین گزارش زنده تلاش کرد تا یک دختربچه را که با وقوع پس لرزه دچار وحشت شده بود آرام کند.
برگزیده
بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند بلایی که مردم این شهر بر سر سیاستمداران مغضوب می‌آورند! + فیلم | بمب‌های هوشمند به اوکراین رسیدند را می‌خوانید.
نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند نوبت واریز حقوق بازنشستگان در اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد + جدول | پاسخ باشگاه استقلال به بیانیه باشگاه گل گهر را می‌خوانید.
قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد | پرداخت دو یارانه معیشتی در آستانه نوروز+ جزئیات | افزایش دستمزد کارگران در سال آینده title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند دونگا، جدیدترین گزینه سرمربیگری تیم ملی | قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان افت کرد را می‌خوانید.
غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! title
در بسته خبری امروز «مخاطب ۲۴» تیتر‌هایی مانند غفلت استقلال برایش گران تمام می‌شود | سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد! | ناراحتی شدید دلالان مسکن از قانون جدید را می‌خوانید.
صفحه خبر بالای آخرین اخبار