کد خبر: ۱۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
فعال‌سازی بند فسخ 700هزار دلاری
بار دیگر اخباری مبنی بر پیشنهاد خارجی برای علیرضا بیرانوند جدی شده و با نزدیک شدن به روزهای پایانی پنجره زمستانی باید منتظر مشخص شدن این خبر تکراری ماند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند که با درخشش طی چند فصل اخیر، خصوصا در دیدارهای بین المللی با پیراهن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی در جام جهانی، در صدر اخبار مبنی بر جدایی از سرخپوشان و حضور در فوتبال اروپا قرار داشته، اکنون بار دیگر این شایعه را قوت بخشیده است.

دروازه‌بان ملی پوش و شماره یک پرسپولیس که از زمان حضور انصاریفر اخباری مبنی بر پایان درخواست او برای جدایی و پیشنهاد جدید برای تمدید قرارداد منتشر شده بود، در پروسه خبری دوباره بار دیگر شایعه مبنی بر پیشنهاد خارجی‌اش از بلژیک شدت یافته است.

گلر سرخپوشان که در هفته‌های پایانی لیگ نوزدهم در نیم فصل جاری مشکلاتی با گابریل کالدرون پشت سر گذاشته بود و مدتی از لیست این تیم خارج شده بود، فرصت مناسبی برای مذاکره و دریافت پیشنهاداتش کسب کرد و این مساله اکنون منتهی به اخبار جدی درباره جدایی احتمالی‌اش در نقل و انتقالات ژانویه فوتبال اروپا شده است.


علیرضا بیرانوند که با شروع تمرینات این تیم ابتدا زیر نظر کریم باقری و سپس یحیی گل محمدی، حضوری جدی در تمرینات داشته و نسبت به شایعات بی توجه نشان داده، اکنون باید دید در فرصت کوتاه باقیمانده تا نهایی شدن این موضوع چه واکنشی خواهد داشت.

در صورتی که این پیشنهاد قطعی و جدی باشد، او بدون مشکل و با فعال سازی بند 700هزار دلاری مربوط به آزادسازی‌اش و پرداخت آن به باشگاه پرسپولیس قادر به نهایی کردن قرارداد با تیم مقصد خود خواهد شد. این در حالیست که در این وضعیت باشگاه پرسپولیس با چالش بزرگی برای جانشینی این دروازه‌بان مواجه خواهد شد. بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی فوتبال ایران، باعث خواهد شد تا در صورت جدایی علیرضا بیرانوند، این تیم به دنبال جذب دروازه‌بان آزاد یا خارجی باشد و البته باید در ابتدا دید این انتقال نهایی خواهد شد و سپس درباره راهکار مدیران پرسپولیس منتظر زمان ماند.

 در این زمینه گفته می‌شود باشگاه مدنظر و خواهان بیرانوند در تدارک صدور بلیت و ویزای این دروازه‌بان ایرانی به تاریخ 26 ژوئن است و این مساله نشان خواهد داد که تنها 72 ساعت دیگر به این انتقال در صورت تحقق آن باقی مانده است.


نام:
ایمیل:
* نظر: