کد خبر: ۱۲۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
مهاجم ایرلندی مدنظر پرسپولیس به توافق نهایی با این باشگاه دست یافت. آنتونی استوکس، مهاجم سابق تراکتور که بعد از جدایی از این تیم راهی ترکیه شده بود، اکنون با حضور در دبی پای میز مذاکره با نماینده باشگاه پرسپولیس حاضر شده است.

به گزارش "ورزش سه”، آنتونی استوکس، مهاجم سابق تراکتور که بعد از جدایی از این تیم راهی ترکیه شده بود، اکنون با حضور در دبی پای میز مذاکره با نماینده باشگاه پرسپولیس حاضر شده است.

 در شرایطی که امیر حسینی به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس از چندی پیش در امارات حاضر شده‌است، دو شب قبل نیز باشگاه پرسپولیس مدیربرنامه مدنظر خود را برای مذاکره نهایی با این بازیکن راهی دبی کرد تا مذاکرات با این بازیکن را نهایی کند.

 در نهایت با حضور استوکس در دبی، مذاکرات طرفین از ساعاتی پیش دنبال شده و گفته می‌شود به سمت توافق پیش رفته و این مهاجم ایرلندی به زودی با حضور در تهران و ملاقات با مدیرعامل این باشگاه قرارداد خود را نهایی خواهد کرد.

 طرفین بر سر پیش شرط های لازم برای عقد قراداد به توافق لازم دست یافته‌اند و در صورتی که پیش پرداخت نیز به حساب این بازیکن واریز شود، باید این انتقال را نهایی شده تصور کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: