کد خبر: ۱۱۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
بیمه درمان تکمیلی به صورت یک ساله و همچنین به شکل گروهی، خانوادگی و انفرادی ارائه می‌شود. این بیمه نامه در هر شرکت بیمه‌ای طرح‌های مختلفی دارد و پوشش‌ها و سقف تعهدات آن یکسان نیست. اما معمولا در بیمه‌های تکمیلی، هزینه‌های درمانی رایجی مثل جراحی، بستری، خدمات آزمایشگاهی، جراحی‌های سرپایی، زایمان، دارو، دندانپزشکی و … پوشش داده می‌شود.

بیمه درمان تکمیلی تعاون، خدمتی برای کاهش دغدغه بیماران

به گزارش مخاطب ۲۴به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون:بیمه تکمیلی انفرادی یا بیمه تکمیلی خانواده با توجه به شرایط و وضعیت اقتصادی کشور از اهمیت بسیار بالایی نزد مردم برخوردار شده است، بیمه درمان تکمیلی یکی از مهمترین شاخص‌های رفاه اجتماعی در دنیا به شمار می‌آید که بدون شک ارتقاء شرایط سلامت بر آن تاثیر گذار خواهد بود. شرکت بیمه تعاون، امکان خرید بیمه تکمیلی را برای همه افراد از بدو تولد تا سن ۶۰ سالگی و حتی بدون داشتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی امکان‌پذیر کرده و افراد می‌توانند طرح مورد نظر خود را از میان طرح‌های بیمه درمان تکمیلی تعاون انتخاب نمایند.


یکی از دغدغه‌هایی که بسیاری از افراد با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی با آن درگیر هستند، داشتن یک بیمه درمانی مناسب است تا در شرایط بیماری از آن‌ها حمایت مالی کند. خرید بیمه تکمیلی یکی از راه‎های مطمئن برای مدیریت هزینه‎‌های درمانی‎ است.


سنگین‎‌ترین خسارت‎‌ها ناشی از حوادثی است که سلامتی افراد را به خطر می‎اندازد. به همین دلیل، داشتن بیمه‎‌های درمانی برای هر فرد ضروری است. این بیمه‎‌ها در دو دسته بیمه‌‎های درمانی پایه و تکمیلی در دسترس هستند. بیمه‌‎های درمانی تامین اجتماعی، سلامت، خدمات درمانی، نیرو‌های مسلح و… جزو بیمه‌‎های پایه هستند. این بیمه‎‌ها برخی از هزینه‎‌های درمانی را پوشش نمی‌‎دهند. برای حل این مسئله، طرح بیمه‎‌های تکمیلی در شرکت‎‌های بیمه بازرگانی مطرح شد.


با توجه به هزینه‌های درمانی قابل توجه در سال‌های اخیر حتی برای بیماری‌هایی که هزینه درمانی قابل توجهی ندارند، داشتن بیمه نامه‌های تکمیلی برای کمک به جبران هزینه‌های درمان برای بیشتر خانواده‌ها و حتی افراد به صورت انفرادی را لازم می‌کند. بیمه‌های تکمیلی انفرادی به صورت محدود توسط شرکت‌های مختلف بیمه ارائه می‌شود.


بیمه درمانی تکمیلی یکی از انواع بیمه اشخاص است. ارائه خدمات بیمه تکمیلی در برخی از شرکت‎های بیمه، منوط به داشتن دفترچه بیمه پایه است. علتش این است‎ که بیمه درمان تکمیلی هزینه مازاد بر بیمه‎‌های پایه را مطابق با بیمه‎‌نامه تقبل می‌‎کند. این بیمه‎‌نامه به صورت انفرادی، گروهی و خانواده در طرح‌های مختلف بیمه‌ای با پوشش‌ها و حق بیمه‌های متفاوت در اکثر شرکت‌‎های بیمه ارائه می‌‎شود.


بهترین بیمه درمانی به بیمه‌ای گفته می‌شود کشه علاوه بر پوشش‌های اولیه، پوشش‌هایی داشته باشد که بیمه تامین اجتماعی نیز ارائه نمی‌دهد. این شرکت باید نسبت به پرداخت هزینه‌ها بهتر عمل کند. بیمه تکمیلی در حقیقت پوشش‌های بیشتری را نسبت به بیمه تامین اجتماعی ارائه دهد. از جمله شرکت‌های مطرحی که بیمه تکمیلی انفرادی را ارایه می‌کند شرکت بیمه تعاون است. این شرکت طرح‌های مختلفی را برای بیمه تکمیلی انفرادی ارایه می‌کند.


شرکت بیمه تعاون، از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در رشته‌های مختلف بیمه‌ای شروع کرده است. بیمه تکمیلی تعاون در شرکت بیمه تعاون جهت جبران هزینه‌های درمانی برای بیشتر افراد به صورت انفرادی و خانواده و گروهی ارائه می‌شود.


بیمه درمان تکمیلی تعاون در ۵ طرح با نام‌های طرح والا، طرح کوشا، طرح مزدا، طرح پویا، طرح پارسا ارائه می‌شود که بیمه گذار می‌تواند با توجه به پوشش‌های مورد درخواست خود با پرداخت حق بیمه‌های مختلف طرح‌های مورد نظر خود را خریداری کند. سقف پوشش برای هر کدام از طرح‌ها دارای مبالغ متفاوت می‌باشد.


بیمه تکمیلی خانواده از جمله بیمه نامه‌های پرطرفدار می‌باشد که همه می‌توانند به همراه خانواده از پوشش‌های این بیمه نامه استفاده نمایند. در کنار بیمه تکمیلی انفرادی و بیمه تکمیلی خانواده، شرکت بیمه تعاون بیمه تکمیلی گروهی را نیز بر اساس درخواست بیمه گذاران ارائه می‌نماید.


بیمه گذاران می‌توانند حق بیمه‌های درمان تکمیلی شان را به صورت اقساط پرداخت کنند، لکن در صورت پرداخت نقدی از مزایای ۱۰ درصد تخفیف نیز برخوردار خواهند شد. اگر فرد بیمه شده دارای بیمه گر پایه مثل تامین اجتماعی و خدمات درمانی نباشد ۱۸ درصد به مبالغ فوق اضافه می‌شود. پوشش پاراکلینیکی و زایمان در بیمه تعاون تکمیلی مشمول دوره انتظار است. به این معنا که بین خرید بیمه تکمیلی تعاون و استفاده از آن پوشش باید فاصله مشخصی وجود داشته باشد.

 
برچسب ها: بیمه تعاون
آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
نتایج نهایی شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور title
ستاد انتخابات کشور از صبح روز شنبه نتایج شمارش آرا انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برای اطلاع ملت شریف ایران اسلامی منتشر می‌کند که براساس آخرین اطلاعات دریافتی، این گزارش به روز رسانی می‌شود.
اعلام نتایج رسمی انتخابات مجلس title
نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چند حوزه انتخابیه به صورت رسمی اعلام شد.
فیلم کامل مبارزه امیر علی‌اکبری برابر آرجالان بولار هندی-کانادایی title
رویداد یکصد و شصت و ششم سازمان وان چمپیونشیپ، امروز در استادیوم "لوسیل" برگزار شد و امیر علی‌اکبری در ششمین مبارزه خود در این سازمان در مقابل آرجالان بولار فایتر هندی - کانادایی به دلیل کارت قرمز و دیسکاله به پیروزی دست یافت.
ایجاد فرصت مخاطب ۲۴ برای تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس title
مخاطب ۲۴ با هدف ایجاد بستر مناسب برای «انتخاب اصلح» و آشنایی مردم با داوطلبان انتخابات‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نظرات، دیدگاه‌ها و برنامه‌های آنها، آمادگی خود را برای میزبانی از شخصیت‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی فعال در انتخابات و انعکاس دیدگاه‌های آنان اعلام می‌کند.
میزان افزایش نرخ دستمزد کارگران، وزیر کار پاسخ داد + فیلم title
شورای عالی کار و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است هر سال پیش از شروع سال جدید، حداقل دستمزد کارگران را مشخص و به واحدهای مشمول قانون کار کشور ابلاغ کند تا کارفرمایان بر اساس تصمیمات مربوطه به اجرای حقوق و مزایا بپردازند.
اسامی نماینده های تهران که فعلا در هیچ لیست انتخاباتی قرار نگرفتند title
نکته قابل توجه در فهرست انتخاباتی اصولگرایان برای تهران، پوست‌اندازی شورای ائتلاف در نمایندگان فعلی و جایگزین ساختن چهره‌های جدید بوده است.
وراث متوفیان سهام عدالت؛ سریعتر اقدام کنند title
تمامی خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث در ۴ بانک و ۴۴ کارگزاری منتخب به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ‌گونه وجهی نیست.
برگزیده
نتانیاهو چه قولی داده بود به بایدن؟ title
اسکای نیوز عربی در گزارشی امروز از عدم تمایل جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برای گفتگو با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خبر داد.
حال قهرمان سنگین وزن اردبیلی چطوره؟ title
قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان و المپیک هفته جاری از بیمارستان مرخص می‌شود و بیماری دیابت او تحت کنترل است.
پاسخ صریح آذری جهرمی به ادعای عبدالله گنجی درباره آراء باطله title
آذری جهرمی در پاسخ به عبدالله گنجی نوشت: معنای رای ۸۰۰ هزار نفری اولین نفر خبرگان (که در هر دو لیست حضور داشته اند) از مجموع ۱/۸ میلیون رای ماخوذه چیست؟
نظر دولت درمورد تعطیلی پنجشنبه و جمعه title
​بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره آخرین وضعیت تعطیلی‌های پایان هفته توضیح داد.
آخرین خبر از تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ title
​شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ما بین سه تعطیلی قرار گرفته است و احتمال تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ وجود دارد.
حقوق بازنشستگان باید متناسب با تورم، افزایش پیدا کند title
آصفری: مجلس دولت را موظف کرده است که در برنامه هفتم نسبت به پرداخت بدهی خود به صندوق‌های تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی اقدام کند. به نظر من دیگر راه فراری وجود ندارد.