کد خبر: ۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: با پیگیری های مستمر یک کمیسیون کارگری ویژه پارس جنوبی در وزارت کشور تشکیل شد که امیدواریم بتواند مشکلات حقوق کارگران را برطرف کند.
سايت تدابير به نقل از عصر ايران، فتح الله حقیقی روز پنجشنبه در نشست کمیسیون کارگری استان بوشهر با اشاره به ضرورت تکریم جوانان جویای کار افزود: در بخش‌های تخصصی و کارگری فازهای پارس جنوبی اولویت جذب و استخدام نیرو با جوانان بومی این استان است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در مراسم افتتاح فاز 12 پارس جنوبی بر لزوم اشتغال نیروهای بومی استان بوشهر در پارس ‌جنوبی تاکید داشت، یادآورشد: تحقق مصوبه 50 درصدی اشتغال نیروهای بومی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حق مردم استان و حداقل میزان اشتغال برای نیروهای بومی در این منطقه است.

وی گفت: باید وضعیت کنونی ارتباط بین پیمانکار، کارفرما و کارگران بهبود یابد که لازمه آن تهیه طرحی مناسب است.

حقیقی افزود: سال 93 در راستای پیگیری حقوق و مشکلات قشر کارگری استان، 44 کمیسیون کارگری تشکیل شد که در سال 94 نیز 76 نشست برگزار شد.

معاون استانداری بوشهر گفت: هیچ‌ کس نباید به خودش اجازه دهد تحت عناوین مختلف اقدام به تشکیل تجمع کند از طرف دیگر مسئولان ذیربط پارس جنوبی و دیگر صنایع با اقدام مناسب خود نباید زمینه چنین شرایطی را فراهم کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها