اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۱
بیمه ایران بیش از ۶۳۸ هزار یورو بعلاوه ۱۶ میلیارد ریال به شرکت پتروشیمی کاویان پرداخت کرد.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ شرکت سهامی بیمه ایران، بدنبال وقوع حادثه آتش سوزی در کوره‌های الفین شرکت پتروشیمی کاویان واقع در عسلویه، مبلغ ۷۶‏/۶۳۸.۵۰۲ یورو بعلاوه ۱۶.۶۰۲.۷۹۷.۴۶۸ ریال به بیمه گذار پرداخت کرد.

بیمه ایران بیش از ۶۳۸ هزار یورو بعلاوه ۱۶ میلیارد ریال به شرکت پتروشیمی کاویان پرداخت کرد
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، بهزاد یوسفی سرپرست شعبه ولیعصر با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از وقوع آتش سوزی و آسیب دیدگی کوره‌های الفین در عسلویه، کارشناسان اداره کل بیمه‌های آتش سوزی جهت ارزیابی و برآورد خسارت به محل حادثه اعزام شدند و پس از تکمیل پرونده و بررسی محتویات در نهایت با مصوبه هیات مدیره بیمه ایران، خسارت بیمه گذار به مبلغ ۷۶‏/۶۳۸.۵۰۲ یورو بعلاوه ۱۶.۶۰۲.۷۹۷.۴۶۸ ریال به حساب آن شرکت پرداخت گردید.
وی در ادامه افزود: شرکت پتروشیمی کاویان، تحت پوشش بیمه نامه آتش سوزی شرکت سهامی بیمه ایران بهمراه کنسرسیومی متشکل از شرکت‌های بیمه آسیا، البرز، پارسیان، دانا، سامان، کارآفرین، کوثر وملت، قرار دارد.
یوسفی با تاکید بر حمایت بیمه ایران از بیمه گذاران و زیان دیدگان خاطر نشان کرد: با حمایت و پشتیبانی بیمه ایران، بیمه گذاران می‌توانند با آرامش و اطمینان خاطر به فعالیت خود ادامه دهند ودر این راستا از تمامی فعالین اقتصادی، سرمایه گذاران و مردم عزیز کشورمان دعوت می‌کنیم تا قبل از وقوع هرگونه حادثه، نسبت به تامین بیمه نامه مناسب برای اموال و دارایی‌های خود اقدام کنند.

برچسب ها: بیمه ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار