اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۱۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۳
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سرهنگ اسماعیل چراغی در زرین شهر با حضور پرشور مردم شهید پرور شهرستان لنجان برگزار شد.

مخاطب ۲۴- به نقل از ذوب آهن اصفهان؛ یک شنبه ۲۹ آبان ماه مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سرهنگ اسماعیل چراغی در زرین شهر، جمعیت زیادی از جمله جمعی از کارکنان ذوب آهن اصفهان را به میدان انقلاب کشاند تا با این شهید والا مقام وداع کنند.

تشییع پیکر مطهر شهید اسماعیل چراغی با حضور حماسی مردم

حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر در این مراسم گفت:ناله‌های جانسوز فرزند شهید چراغی بی پاسخ نخواهند ماند، شهرستان مفتخر است فرزند غیور و دلیری را در دفاع از امنیت کشور تقدیم نموده است.
وی افزود: شهید چراغی مظلومانه در مسیر امنیت کشور به شهادت رسید و ناله‌های جانسوز فرزند شهید و آه والدین عزیز ایشان و حتی سایر شهدا و شهدای مظلوم ایذه بی پاسخ نخواهند ماند.

حجت الاسلام باقریان اظهار داشت: تاکنون مدافعان امنیت کشور صبوری کرده و ذره‌ای از توان خود را به کار نگرفته اند. مدافعان امنیت صبورانه، مظلومانه، نجیبانه در برابر عده‌ای فریب خورده که خشونت می‌کنند می‌ایستد دست بر سلاح خود نمی‌برد تا صدای قهقهه دشمنان خارج نشین از به زمین افتادن فرد ایرانی شنیده نشود.
امام جمعه زرین شهر گفت: مدافعان امنیت توان، اقتدار و قدرت مقابله با اقدامات هنجار شکنان را دارد، اما فرصت می‌دهد تا صف معترضین از اغتشاگران جدا شود که امیدواریم دشمنان و عده‌ای فریب خورده باعث پایان صبوری نظام نشوند.

برچسب ها: ذوب آهن اصفهان
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار