اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۹۱۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
بانک ملی ایران در جهت حمایت از طرح‌های دانش بنیان و فناور در زیست ‌بوم نوآوری کشور از کسب و کارها و شرکت های دانش بنیان حمایت های گسترده ای به عمل آورده است.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران؛ این بانک به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان مالی زیست بوم نوآوری کشور در سال جدید که به نام «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال‌آفرین» از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است با راه اندازی و افتتاح چند شعبه تخصصی دانش بنیان در کشور، تسهیلات و خدمات مالی گسترده‌ای در راستای ایجاد و توسعه شرکت‌ها و کسب و کار‌های دانش بنیان ارائه داده است.
بانک ملی ایران در سال جاری با اتخاذ رویکرد‌های جدید و با اختصاص بسته حمایتی و تنوع در سبد خدمات اعتباری و تسهیلاتی، سهم عمده و قابل توجهی در ارائه تسهیلات و تامین مالی کسب و کار‌های نوین و دانش بنیان دارد تا جایی که در سال گذشته بانک ملی ایران به ۶۸۷ شرکت دانش بنیان بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
این بانک با محور قرار دادن حمایت همه جانبه از شرکت‌های دانش بنیان در سیاست‌ها و برنامه‌های خود در سال جاری قصد دارد تا این شرکت‌ها را تا رسیدن به تکمیل زنجیره ارزش، توسعه ظرفیت‌های اقتصاد ملی و رونق تولید و اشتغال آفرینی بنگاه‌های اقتصادی دانش بنیان حمایت کند.
شرکت دانش بنیان طبرستان در استان مازندران به عنوان یک واحد تولیدی پیشرو در صنعت کشاورزی توانسته است با حمایت‌ها و کمک‌های بانک ملی ایران و دست یابی به دانش فنی روز دنیا، دستگاه و ماشین صنعتی وجین کن برنج (چیدن علف‌های هرز و آفات) را در کشور طراحی، بومی سازی و تولید کند.
این شرکت دانش بنیان، با تکیه بر جوانان ماهر و متخصصان داخلی و دستیابی به دانش فنی، تکنولوژی پیشرفته، استاندارد‌های روز دنیا و تلاش و پشتکار موفق شده این دستگاه را تولید و کشور را در این عرصه خودکفا نماید. این واحد هم اکنون سالانه می‌تواند همه نیاز کشور را در این خصوص تامین کند.
حبیب ربیعیان مدیرعامل شرکت «دانش بنیان طبرستان» در فیلم زیر در گفت‌وگویی به حمایت‌های بانک ملی ایران در راه‌اندازی و توسعه این شرکت اشاره کرده است.

برچسب ها: بانک ملی ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار