کد خبر: ۹۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳
مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه گفت: ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۵ آبان‌ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۱ به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

مخاطب ۲۴- به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان؛ سید مهدی رضوی، مدیر امور اداری فولاد مبارکه با اشاره به برگزاری آزمون جذب و استخدام این شرکت در گفتگو با خبرنگار فولاد اظهار کرد: برگزاری آزمون استخدامی فولاد مبارکه برای جذب ۱۱۰۳ نفر از جوانان واجد شرایط، لبیکی به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال‌آفرینی است.

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی فولاد مباركه تا ۱۰ آذرماه
وی در ادامه افزود: تعداد نفراتی که قرار است از طریق برگزاری آزمون سال ۱۴۰۱، به‌تدریج طی سال‌های آتی جذب و استخدام فولاد مبارکه شوند، نسبت به آزمون‌های قبلی این شرکت و حتی نسبت به دیگر مجموعه‌های دولتی و خصوصی کشور کم نظیر است.
مهلت دوهفته‌ای داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون
مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه با اشاره به زمان‌بندی ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود داوطلبان پس از مراجعه به وب‌سایت coursereg.iut.ac.ir جهت ثبت‌نام در این آزمون اطلاعات خود را با کمال صداقت و دقت در فرم مربوطه قید فرمایند. کارت ورود به آزمون در تاریخ‌های ۲۱ و ۲۲ آذرماه قابل دریافت است و آزمون در روز‌های ۲۴ و ۲۵ آذرماه و اول و دوم دی‌ماه، براساس تعداد ثبت‌نام‌کنندگان و متقاضیان در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهد شد.
تعداد روز‌های برگزاری آزمون به میزان ثبت‌نام‌کنندگان بستگی دارد
رضوی با بیان اینکه تعداد روز‌های برگزاری آزمون به حجم ثبت‌نام‌کنندگان بستگی خواهد داشت، ادامه داد: اطلاعات نهایی زمان و مکان برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان قید خواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به میزان ثبت‌نام‌کنندگان در آزمون‌های قبلی، پیش‌بینی می‌شود در مدت‌زمان تعیین‌شده چند ده هزار نفر برای شرکت در این آزمون نیز ثبت‌نام کنند؛ اما علی‌رغم تمایل شرکت به فراهم شدن زمینه اشتغال جوانان کشور، طبیعی است که به‌دلیل محدودیت ظرفیت استخدام، بخشی از داوطلبان شرکت در آزمون جزو واجدین شرایط قرار نخواهند گرفت.
هیچ‌گونه تغییری در شرایط ثبت‌نام‌کنندگان اعمال نمی‌شود
مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه تأکید کرد: به دلیل انتشار رسمی اطلاعیه جذب و استخدام فولاد مبارکه در سراسر کشور، تضمین سلامت برگزاری آزمون و عدم ایجاد هرگونه ابهام، امکان هیچ‌گونه تغییری در شرایط ثبت‌نام‌کنندگان وجود نخواهد داشت که البته در دوره‌های گذشته نیز همین شرایط حاکم بوده است.
زمان شروع به کار پذیرفته‌شدگان متغیر است
رضوی بیان داشت: همان‌گونه که در اطلاعیه جذب نیروی انسانی فولاد مبارکه صراحتا اعلام شده، این شرکت به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود طی سال‌های آینده اقدام به برگزاری این آزمون می‌کند و لزوما همه شرکت‌کنندگان در یک بازه زمانی کوتاه در فولاد مبارکه شروع به کار نخواهند کرد، بلکه به‌تدریج، برحسب بهره‌برداری از طرح‌های توسعه، نیاز واحد‌های مختلف و زمان بازنشستگی شاغلین این شرکت، از سال آینده و پس از آن جذب خواهند شد.
وی با بیان اینکه اطلاعیه قبلی جذب و استخدام فولاد مبارکه در سال ۹۸ منتشر شد، اضافه کرد: به‌واسطه وجود محدودیت‌های کرونایی، زمان برگزاری آزمون قبلی به شهریورماه سال ۹۹ موکول شد؛ آزمون استخدامی فولاد مبارکه پیش از سال ۹۹، در سال ۹۵ و قبل‌تر از آن در سال ۹۲ برگزار شده بود و می‌توان گفت که این آزمون تاکنون به‌طور میانگین هر ۳ سال یک‌بار برگزار شده است.
تعیین شرایط براساس نیازسنجی‌های داخلی شرکت
رضوی با بیان اینکه رشته‌های تحصیلی، تعداد نفرات موردنیاز و جنسیت اعلام‌شده در اطلاعیه، بستگی به اعلام نیاز واحد‌ها و مقتضیات شغلی شرکت داشته است، یادآور شد: تسهیلات سنی اعطاشده در اطلاعیه به‌گونه‌ای پیش‌بینی شده که در کنار امکان مشارکت هرچه بیشتر داوطلبان، الزامات کار در محیط و مشاغل سخت صنعتی نیز در نظر گرفته شود.
وی با اشاره به شرایط پذیرش مدارک تحصیلی افرادی که در مقطع تحصیلی پایین‌تر از مدرک خود در آزمون شرکت می‌کنند، ادامه داد: در صورت استخدام افراد دارای مدرک تحصیلی در مقاطع بالاتر از دیپلم و لیسانس، هرگونه درخواست مرتبط با پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر فرد طی زمان اشتغال تا ۷ سال امکان‌پذیر نیست و پس از این مدت تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود که قبل از استخدام، در این خصوص تعهد محضری از داوطلبان اخذ خواهد شد.
تغییر ضابطه مدت خدمت سربازی نسبت به آزمون‌های قبلی
مدیر امور اداری شرکت فولاد مبارکه بیان کرد: در شرایط آزمون‌های قبلی استخدام، مدت خدمت سربازی انجام‌شده در تسهیلات سنی افراد مورد محاسبه قرار می‌گرفت؛ اما در آزمون سال ۱۳۹۹ و آزمون جاری برای پیشگیری از برخی مشکلات، این ضابطه تغییر پیدا کرد و کل مدت قانونی خدمت سربازی (۲۴ ماه) با شرایط مندرج در اطلاعیه استخدامی برای متقاضیان در نظر گرفته شده که با دارا بودن کارت پایان‌خدمت و یا معافیت‌های دائم غیرپزشکی مشمول این تسهیلات خواهند شد.
وی با اشاره به منابع درسی این آزمون ابراز داشت: مفاد آزمون در مقاطع کارشناسی و دیپلم به ترتیب در جداول شماره ۳ و ۴ اطلاعیه قید شده است.
پایگاه اطلاع‌رسانی فولاد مبارکه و سامانه برگزاری آزمون به‌عنوان مرجع اطلاع‌رسانی
رضوی با بیان اینکه نمونه سؤالاتی که به‌عنوان سؤالات آزمون‌های قبلی شرکت فولاد مبارکه در اینترنت منتشر شده به‌هیچ عنوان مورد تأیید ما نیست، خاطرنشان کرد: متأسفانه طی روز‌های گذشته شایعات مختلفی در فضای مجازی مبنی بر لغو و یا تغییر و تحول در شرایط ثبت‌نام در این آزمون استخدامی مطرح شده است که به هیچ عنوان مورد تأیید فولاد مبارکه نیست و داوطلبان باید توجه داشته باشند که در این خصوص مرجع اطلاع‌رسانی آزمون استخدامی این شرکت صرفا سامانه برگزاری آزمون، پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی فولاد مبارکه خواهد بود و پس از شروع فرایند ثبت‌نام، داوطلبان باید در طول فرایند جذب، جهت آگاهی از اطلاعیه‌ها و نتایج مراحل مختلف و تغییرات احتمالی به‌صورت مستمر به سامانه برگزاری آزمون، به نشانی coursereg.iut.ac.ir مراجعه کنند. مسئولیت عدم اطلاع از نتایج مراحل، جزئیات یا تغییرات احتمالی به عهده داوطلبان خواهد بود.

آخرین اخبار
پربازدید ها
تصاویر
اخبار داغ
نحوه استعلام دهک‌بندی یارانه با کد ملی+ جزئیات کامل title
استعلام یارانه با کد ملی تا حدودی امکان اطلاع شما از دهک درآمدی‌تان را فراهم می‌کند.
قرعه کشی جام ملت‌های اروپا برگزار شد/ گروه مرگ مشخص شد title
قرعه کشی یورو ۲۰۲۴ انجام شد و تیم ملی ایتالیا، مدافع عنوان قهرمانی در گروه مرگ قرار گرفت.
باورنکردنی، چاقوکشی در لیگ امید‌های فوتبال! + فیلم title
در یک اتفاق باورنکردنی، عجیب و دلخراش زمین فوتبال در لیگ یک امید‌ها در بازی میان گل‌گهر و فجر محل ضرب و شتم با چاقو شد.
گریم یکتا ناصر و بهناز جعفری در پشت صحنه سریال نیسان آبی title
یکتا ناصر, بعد از جدایی از منوچهر هادی در اولین سریال نمایش خانگی اش بازی کرد. نیسان ابی 2 که تقریبا با همان هنرمندان و بازیگرانش و البته به کارگردانی مسعود اطیابی دو هفته است که پخش شده است.
بعد از پنجاه و سه سال، «رضا موتوری» هنوز جوان است+ عکس title
رضا و دیالوگ‌هایش، رضا و موتورسواری‌هایش، رضا و خشم و خروش‌اش، هنوز که هنوز است «رضا موتوری» پر از شورش است و درد و حسرت. بعد از پنجاه و سه سال، رضا موتوری هنوز جوان است.
همه چیز در مورد Su-۳۵؛ جنگنده سوخوی چند منظوره روسی که ایران می‌خواهد بخرد title
رسانه‌های داخلی و خارجی از نهایی شدن خرید جنگنده روسی سوخو ۳۵ خبر می‌دهند. سردار سید مهدی فرحی، جانشین وزیر دفاع در گفتگو با تسنیم از قطعی شدن ورود بالگرد هجومی میل ۲۸، جنگنده سوخو ۳۵ و هواپیمای آموزشی یاک ۱۳۰ به ایران خبر داده است.
هوش مصنوعی ترسناک، واقعیتی امروزی است title
فرار از گزارش‌ها در مورد هوش مصنوعی (AI) در رسانه‌های امروزی تقریباً غیرممکن است. چه در حال خواندن اخبار یا تماشای یک فیلم باشید، احتمالاً با نوعی هشدار یا وزوز در مورد هوش مصنوعی مواجه خواهید شد.
برگزیده
یک فعال حقوق زنان: بارداری ناشی از تجاوز محارم به یک معضل تبدیل شده title
تنها جایی که قانون‌گذار از سقط حمایت کرده، سقط درمانی است که شرایط خاص خود را دارد. در قانون اعلام شده که اگر جان مادر یا جنین در خطر باشد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی مجوز سقط صادر می‌شود. اگر بخواهیم از نظر حمایت قانونی صحبت کنیم، متاسفانه قانونگذار در این مورد کاملا ساکت بوده و در مورد حاملگی ناشی از تجاوز صحبت نکرده است.
ایران زیباست؛ خزان در جنگل «مازیچال» - مازندران title
پاییز هراز رنگ مسیر مازیچال بسیار دیدنی است، اما در صورت بارش باران پیمودن این جاده زیبا بسیار سخت خواهد بود. مازیچال، منطقه جنگلی زیبا در نزدیکی کلاردشت است که با ارتفاع ۲۶۰۰ متری، شما را بالاتر از ابر‌ها نگه می‌دارد. ایستادن در ارتفاعات مازیچال و نگاه به اقیانوس ابر مقابل چشمتان، احساسی وصف‌ناشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت.
کاوشگر ناسا برای رصد برخورد سیارک ۲۰۲۹ نزدیک زمین شده است title
ستاره شناسان پیش‌بینی می‌کنند که حدود ۵ و نیم سال آینده، سیارکی به وسعت ساختمان امپایر استیت در فاصله ۲۰۰۰۰ مایلی (۳۲۲۰۰ کیلومتری) از زمین در فضا خواهد گذشت، که نزدیک‌ترین جرم آسمانی به سیاره ما به این اندازه در تاریخ مدرن است.
امیر غفارمنش ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره را فاش کرد +ویدئو title
امیر غفارمنش بازیگر شناخته شده‌ی تلویزیون در مصاحبه‌ جدیدی از ماجرای ازدواجش با پوپک گلدره گفت، بازیگر مشهور تلویزیون که پس از به کما رفتن به دنبال یک سانحه‌ رانندگی، در سال ۸۵ از دنیا رفت.
اختلالات روانی را به زبان نقاشی بشناسید + تصاویر title
هنرمندان صرفا برای بیان احساسات از هنر خود استفاده نمی‌کنند بلکه برای انتقال ایده، به تصویر کشیدن تاریخ، تجسم ارزش‌های اجتماعی و اظهارنظر درباره رویداد‌های اجتماعی و سیاسی نیز از هنر بهره می‌گیرند؛ اما یکی از کاربرد‌های مهم هنر بیان احساسات است.
کدام نمایندگان مجلس ردصلاحیت شدند؟ title
گفته می شود صلاحیت نمایندگان بستان آباد، تربت جام، مهاباد، تاکستان، فیروزکوه، الیگودرز، ۳ نماینده تبریز و ۳ نماینده استان اصفهان از سوی هیئت اجرایی شهرستان های حوزه انتخابیه شان رد شده است.