اخبار جام جهانی بالای خبرها
کد خبر: ۸۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران‌ایر گفت: تا به امروز سیستم فروش بلیت نشان می‌دهد مردم از بلیت‌های قطر برای جام‌جهانی ۲۰۲۲ استقبال نکردند.

قربانعلی درباره انجام پرواز‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ گفت: ١٠ هزار صندلی برای پرواز‌های جام جهانی در نظر گرفته شده است که ارزان‌ترین قیمت بلیت یکطرفه از تهران-دوحه ١٠ میلیون تومان است، اما تا به امروز سیستم فروش بلیت نشان می‌دهد مردم از بلیت‌های قطر برای جام‌جهانی استقبال نکردند.

عدم استقبال ایرانی‌ها از حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر

مخاطب ۲۴- به نقل از ایلنا؛ حسام قربانعلی از افزایش ناوگان این شرکت تا پایان سال به ۲۲ فروند هواپیما خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد هواپیما‌های فعال و عملیاتی ایران‌ایر (هما) ١٧ فروند است که تا پایان سال ۵ فروند هواپیما به تعداد هواپیما‌های فعال اضافه می‌شود.

 

وی ادامه داد: با همکاری شرکت‌های دانش بنیان موفق به تعمیر تعدادی قطعه هواپیما شده‌ایم و همچنین با تامین قطعات، تعدادی از هواپیما‌های زمینگیر این شرکت به خط پرواز برمی‌گردد.

سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران‌ایر با تاکید بر اینکه تمام هواپیما‌های ایران‌ایر امکان انجام پرواز در مسیر‌های خارجی را دارند گفت: از بین هواپیما‌های فعال ٨ فروند هواپیما از خانواده ایرباس ٣٢٠، ٣٣٠ و ۶٠٠-٣٠٠ در مسیر‌های اروپایی فعال هستند.

وی از برقراری پرواز‌ها از کیش به دوحه و برگشت در روز‌هایی که تیم ملی خبر داد و گفت: نرخ پرواز‌ها در مسیر رفت از کیش حداقل ٨ میلیون تومان و در مسیر برگشت حداقل قیمت ٣ میلیون تومان است که قیمت بلیت بستگی به عوامل مختلف تغییر می‌کند. این قیمت‌ها حداقلی هستند و در نهایت قیمت را بازار تعیین می‌کند.

سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران‌ایر افزود: بخشی از بلیت‌ها براساس تقاضا و شرایط تعیین شده از سوی قطر برای ورود تماشاگران جام‌جهانی به شرکت‌ها و آژانس‌های مسافرتی ارایه شده تا در قالب پکیج و تور به متقاضیان به فروش برسانند. اما متقاضیان می‌توانند به صورت مستقیم هم، بلیت پرواز‌های جام جهانی را از ایران ایر خریداری کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
پربازدید ها
صفحه خبر بالای آخرین اخبار
صفحه خبر بالای آخرین اخبار